Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

M1k9

Nebýt sexy Cameron v mini šatičkách... Měla svůj den. Ostatní herci byli nicotní. Zajímavých scén bylo velmi málo. Omlovám se, jestli hodnotím příliš tvrdě, ale tohle mi nic nepřineslo a dodívat se bylo obtížné. 1/10 ()

punk_zero

Bolo viac momentov, kedy som chcel film vypnúť. Čím zaplátame nudu? Dáme tam trápnu scénku a ja trápne scénky nemusím. Nechutná zlatá malina. ()

Betmän

Tak první půlka filmu je vopravdu vtipná, druhá půlka filmu jakože romantická, tam to šlo ke dnu. ...We got robbed. All they took was the door. ()

Grizzly

Jednoduche, priblble a predvidatelne. Nastesti ne tak sladke a dobre koukatelne. Rozhodne mi to zvedlo mrte naladu a nekolikrat jsem se fakt nahlas zatlemil. Presne to od takoveho filmu ocekavam a proto sem si ho pustil. Jen Kutcher a Diaz se k sobe fakt moc nehodi... ()

ivonca

Neviem čím to je, ale ten film ma celkom dostal. Videla som ho asi 3-4x, väčšinou nejakou náhodou v lietadle, ale na moje prekvapenie som si ho vždy rada pozrela znova a znova som sa zabávala. Možno to je tým, že Cameron a Ashtonovi to spolu na plátne pristane, alebo preto že Vegas jednoducho nepochopiteľne zbožňujem...neviem, ale pre mňa komediálne prekvapenie leta. Dej je síce samozrejme predvídateľný, zápletka jednoduchá, ako to už pri romantických komédiach býva, ale pre mňa to zakaždým fakt bude veľmi príjemná oddychovka. ()

Mat21

Jack je zaměstnán v truhlářské dílně svého otce, avšak ke své práci je natolik lhostejný, že dostává padáka. Joy je šťastně zasnoubená a když se rozhodně uspořádat předsvatební večírek, nečekaně se s ní přítel rozchází. V Las Vegas, městě neomezených možností, se Jack a Joy potkávají, aby se po bujarých oslavách ráno probudili s prstenem na své ruce. Románek na jednu noc se nezdá mít dlouhého trvání, než-li však Jack hodí do automatu poslední čtvrťák a padne jackpot. Z rozhodnutí všemocného soudce, nelze svazek manželství brát na lehkou váhu a během půl roku musí spolu žít v manželské harmonii, jinak jim jackpot nebude vydán. ● Typická, kýčovitá komedie o americkém pojetí úplné svobody člověka Mejdan v Las Vegas, u které jsem se však rozhodně nenudil. "Manželské" hádky, naschvály a intriky v podání této dvojice dosahují nečekaných dimenzí. ║12.4.2009║ ()

jorgus

tento film jsem se zacal regulerne divat, nakonec to preslo k filmovou kulisu me prace na pc...ale obcas me vytrhl od prace a pobavil..slabsi tri:) ()

El-Barto

Ta myšlenka neni zas tak špatná, na to aby z toho byla taková nudná lehce zapomenutelná blbost. Blbost by to fakt bejtt nemusela, to by ale do hlavních rolí museli obsadit někoho jinýho než Kutchera (ten mi leze na nervy) a Cameron Diaz, které to chvílemi i docela sluší, ale tohle fakt už neni role pro ni. Navíc se k sobě ti dva ani moc nehodí. Nemá to čím překvapit a ten humor, jako když si Kutcher nasype popcorn do rozkroku, to mě fakt nebaví. ()

TrebleClef

ne tak úplně debilně stupidní typická sračková americká komedie. Jasně, film náročnýho diváka to neni, ale jako oddychovka na okraj to neni špatný. U některejch hlodů sem se dobře zasmála, a řada věcí je ze života! (prkýnko na záchodě...), chybu nemělo pochcaný nádobí:))) ten soudce byl správnej řízek, a ta psycholožka taky dobrá masérka:) jinak trapná přehlídka krásy Diazový...samej úsměv, šatičky...ale příchuť popcornu to vytáhla zase nahoru:) ()

Silencia90

Tak nějak nechápu, jak jí nakonec vysvětlil to s tím prstenem. Nebo jakto, že jí to najednou nevadí. Což bohužel je asi jediný důvod proč 3,5*. Jinak to bylo fakt svěže vtipný, ale Astonovi jsem to nějak nevěřila. ()

Rehooo

Jak praví klasik - typická americká romantická komedie. Tahle je aspoň s Cameron Diaz a Ashtonem Kutcherem. Nenadchne ale ani nezklame. Za mě dobrý... ()

Rado-KE

kvoli tuctovosti,a lahkej citatelnosti deja vopred stahujem * no inak si myslim ze je to zivotny pribeh velmi vela ludi a preto ho chcem odporucit hlavne pre divakov,ktori sa trapia kvoli chybam svojej druhej polovicky resp. buducej moznej polovicky:) ()

gumbo

70% příjemná romanťárna okořeněná humorem trochu ve stylu American Pie. P.S.Den před shlédnutím tohoto snímku jsem si sehnal cd od Miky a hádejte kdo má na starost hudební doprovod k úvodním titulkům :) ()

Mary19

Klasická americká romantická komedie s přímo předvídatelnými zvraty a již od začátku jasně očekávaným koncem. Kdo by to čekal??? Přesto se po slabším začátku postupně rozjela a nakonec to byla vcelku příjemná oddychovka s překvapivě dobrým Ashtonem Kutcherem v hlavní roli. Jednou to ale stačilo... 65% ()