Doghouse

Skupinka mužů se vydá na záchranu svého přítele do odlehlé vesnice. Když ovšem dorazí na místo, něco není v pořádku. Neznámý vir totiž nakazil zdejší ženy a následkem toho se z nich staly krvelačné kanibalky. Začíná hra o život, v níž proti sobě budou stát kanibalové a skupinka kurážných mužů, hledajících cestu ven z pekla. (.killer.)

Holina

Tak tady jsem čekal mnohem mnohem víc. Přestože se tu najde pár vtipných momentů, jako celek mě to dvakrát nepobavilo. Zdá se, že kvalitní obsazení a britská režie prostě nestačí. ()

ZdenoLo

Tento typ komediálnych hororov sa mi vždy páčil. Aj keď tento sa líšil od ostatných asi viac svojou absorudnosťou a trochu chaotickým vykreslením niektorých scén. Herecké obsadenie Danny Dyer, Stephen Graham sadlo perfektne, hlavne Dyer ktorý už predtým ukázal že tento žáner (Izolace 2006) mu ide veľmi dobre. ()

Haymar

Velké zklamání! Moje chyba! Vlastně ani nevím proč sem čekal další pecku (made in GB) ve stylu Hot Fuzz, Heartless nebo Izolace?! Doghouse není ani vtipný, ani napínavý, ani akční a už vůbec ne dobře natočený... Je to jen mlácení prázdný slámy a zmatené potácení se ode zdi ke zdi... Co na tom, že to má vcelku nápaditou (srandovní) myšlenku a slušné herce, když všechno ostatní stojí za prd...?! ()

mosnak

Danny Dyer se mi líbil už ve filmu Izolace a tak jsem se rozhodl,že jako fanoušek zombies zkusím tuto podivnou taškařici. A hle? Já se bavil a dokonce jsem se i několikrát zasmál. Dávám 65%, příjemné překvapení :-))) ()

kukentipla

O čem to je? Vytáhnout kámoše z depresí spojených s rozvodem je povinnost každého správného pivního parťáka. A tak se partička známích vydává do zapadlé vesnice s jasním cílem. Prochlastat se k podlaze a uplácat si polštář z vlastních zvratků. Bohužel armáda zase dělala jakési zakázané testy a zapadlá díra, kam naši hrdinové míří je plná kozatých zombic....Co já NATO? Poměrně vtipná zombie komedie s fajnovými (jeden loser větší než druhej) hrdiny, povedenými hláškami a občasnými brutálními záběry. Doghause splnil to co jsem od něj požadoval, tedy nenáročnou zábavu. Podobný film: Izolace. ()

zdenur

Nářez! Brutální zombie mrchy a extrémně vtipné momenty. To co nefungovalo v Zombielandu (**), to funguje tady na výbornou! ()

Pavelos

Celkem mizerná zombokomedie s celkem dobrejma hláškama hlavních protagonistů.. Ten nápad s ženami na dálkové ovládání by nebyl vůbec špatný:-)) Škoda že si s tím rejža trošku více nepohrál.. ()

wampire23

Ako komédia málo vtipné, ako horor málo krvavé a napínavé a ako komediálny horor málo komediálny horor. Briti ma dokázali svojimi horormi, komédiami aj ich skĺbením (Súmrak mŕtvych) vždy pobaviť, ale tentokrát naozaj prestrelili. Už len základná premisa o víruse, ktorý postihuje iba ženy-WTF? Príbeh je nudný, žiadna z postáv vám neprirastie k srdcu a je vám jedno, či to prežije alebo nie. Tentoraz UK prinieslo sklamanie, ale ja verím, že to bol jav ojedinelý a opäť sa vráti Edgar Wright a bude všetko v poriadku. 50% ()

Illy

Parta mladých kaličů vyrazila místo do Prahy tentokrát do nějakého Prdelákova ve své zemi. Chyba. Na biologické zbraně proměněné ženy jsou základem pro nadprůměrnou "zombie comedy". Angláni zkrátka umí. ()

Mortemiss

Skvělá komedie, osobně bych do té díry nikdy nejela, přestože už delší dobu přemýšlím nad změnou své image. 70% ()

Ronaldo79

Začnu netradičně, britové mě vyloženě dlouho dobu iritují s hororovými komediemi, protože většinou nejsou vtipné ani hororové. Doghouse jim výrazně vylepšil pošramocenou pověst, protože je vtipný, atmosféra chvilkami opravdu chvilkami není k zahození a těch 86 minut uteče jako voda. Masky nepůsobily moc hororově, ale byli povedené a nebyl bych to já, kdybych něco nevypích, takže fáze číslo 1 byla zbytečná, protože fáze 2 už měla kule a pro hlavní hrdiny byla konfrontace s krvelačnýma pizdama o mnoho težší. Taky musím pochválit nepředvídatelnost úmrtí, jak jsem již psal, vyhnout se fázi 1, mohlo to být za čtyři hvězdy. 6/10* ()

Flopik

Začiatok vyzeral tak všeliak, ale keď sa naša partia dostala do mesta a odhalila nemilé prekvapenie bola to skvelá jazda.Vtipné, vkuse sa niečo dialo a masky boli výborné tak isto ani krvou sa nešetrilo. Na moje prekvapenie chválim aj soundtrack ktorý sa ohromne hodil. Ja som sa bavil, hororová komédia ako vyšitá.Koniec skvelý. ()

Teardown

Celkem veselá zombiárna, kde humor a hlášky nepřelézají hranici trapnosti, zombice jsou kočky k pomilování(až na vyjímky:)), gore není špatný, vizuálně líbivé a tak nějak se pořád něco děje. Nic světoborného, ale na druhou stranu nic otřesného. Odpočinková věcička. ...."Co kurva dělaj v lese? Možná serou. Ženský rády chodí na hajzl společně" ()

johnymdoe

Děkuju za tenhle film..konečně po dlouhé době scéna s cihlou proti neprůstřelnému sklu a tuna dalších pro mě nepřekonatelně vtipných věcí.Dokoukáno o půl čtvrté ráno a stálo to za to! Šovinistická prasárna nejhrubšího zrna a to se mi líbilo asi nejvíc.:)) ()

xavierr13

Jeden mladý muž je v ohrožení života. Zákerný vírus spravil z obyvateliek zabijácké monštrá s kanibalistickými sklonmy. No skupinka mladých mužov sa práve do tohoto pekla vydává na záchranu svojho kamaráda. Podarí sa im porazit krvilačné beštie a zachránit tak život svojho nebohého priatela a životy svoje? ()