Gangster Doc McCoy doplatil na špatného kamaráda a skončil ve vězení. Je mu jasné, že se ven jen tak nedostane a pošle svou ženu Carol za vlivným obchodníkem Jackem Benyonem, který shání spolehlivého člověka. Benyon pomůže Docovi na svobodu, ale žádá protislužbu. Doc má spolu s dvěma jeho lidmi - Frankem a Rudym - vyloupit trezor na závodišti. Loupež, na níž se podílí i Carol, se podaří, ale v jejím průběhu ztratí Frank nervy a zastřelí policistu. Na útěku pak Rudy Franka zlikviduje a vzápětí se pokusí zabít i Doca. Ten je ale rychlejší. Doc přiváží Benyonovi peníze, ale předání kořisti končí neočekávanou tragédií. Benyon mu prozradí, že se vyspal s jeho ženou, která mu dala přednost před uvězněným manželem a chce jak peníze, tak Carol. Ta se ale postaví na Docovu stranu a Benyona zastřelí. Dvojice se dává na útěk a s uloupenými penězi míří do El Pasa, odkud se chce dostat do Mexika. po jejich stopách se ale vydává Rudy, který si poprvé v životě oblékl neprůstřelnou vestu a proto střetnutí s Docem přežil. Mimo něj míří do El Pasa i zbytek Benyonovy bandy a nakonec i policie. V malém hotelu v El Pasu dojde ke konečnému střetnutí... (oficiální text distributora)

Puchyr

Akční žánrovka se vším všudy: Zrada, podvody, krádeže, přestřelky, automobilové honičky, herecké výkony. Stísněná atmosféra útěku, boj o každou minutu, každý cent a každý metr směrem k hranicím Mexica. Závěrečná přestřelka je to co jsem od filmů očekával. Alec Baldwin, Kim basinger, James Woods, Michael Madsen a David Morse je originální banda hajzlíku a každý chce urvat co může. Tenhle film není na přemýšlení, ale musíte si ho patřičně užít. Moje honocení by bylo nejméně 75%. ()

lenka26

Jeden z mála filmů, kde nechápu tak nízke hodnocení od ostatních uživatelů. Podle mě jeden z nejlepších thrillerů, které jsem viděla. Skvělí herci, skvělý scénář, napětí, akce.....Nevím, komu co tady chybí. Hlavně neodolatelná hlavní dvojice. Nemám co víc dodat. Musí se prostě vidět. ()

Hrnek

Akčný film z 90.rokov, ktoré má svoje kvality. Oveľa lepšie si užijete dej, ako v súčasných prekombinovaných filmoch. Záporák, ktorý ujde z väzenia, sa mi zdá lepší ako v origináli. Už pri veteriránovej žene ukázal, čoho je schopný. Woods ako ďalší záporák je snáď najlepším hercom z filmu. Záverečná prestrelka stojí za pozretie. ()

Oxytocin

Tenhle film jsem viděl v 90.sátkách a nebyl jsem si schopen vzpomenout, kde to bylo s tím Stockholským syndromem, jak se zajatkyně zamilovává a pak dobrovolně šuká s únoscem a manžel to pak neunese a hodí si mašli... a hle ono je to tady :))) Tenhle film je nabitej hereckým obsazením, i když některé trvají v řádu minut (P.S. Hoffman a další). U tohohle filmu jsem se vůbec nenudil akcí, kvalitou herců (a jejich krásou, lol) a navíc nemá žádné trapné či kurevsky nepřirozené akční scény. Dávám 4 hvězdy. ()

Lew.Ashby

Klasický devadesátkový akčňák se slušným tempem, dobovým hvězdným obsazením, starou dobrou devadesátkovou erotikou, který není nikterak objevný, ale pokud jste se nenarodili po roce 2000, tak rozhodně pobaví. A možná i když narodili... ()

Jděte s těmi remaky do háje!

Jděte s těmi remaky do háje!

08.04.2007