Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

Richard Manning

Paul Atkins

John Blizek
  • Terva

The Aztecs Summoned a Tyrannosaurus Rex........ Scénář - Richard Manning. Hudba - Gerald Brunskill. Kamera - Paul Atkins. Je to zhoubný film, ale po troše obrnění se to dá dokoukat.(27.6.2011)

• Tommassi3

Nápad docela dobrý, krásná lokace, za zmínku stojí i Ian Ziering.. Ale ve finále to připomíná sci-fi remake naší pohádky Za humny je drak..;) Docela jsem se pobavil ve smyslu od srdce zasmál, což ovšem určitě nebylo v plánu tvůrců tohohle "majstrštyku".. Ano, až tak trapně působí jak výkony všech zúčastněných pseudoherců, tak i veškeré efekty..(19.4.2013)

• chaometic

Největší průšvih nebyli Mayové ani špatný herci, ale bohužel Tyranosauři.(4.3.2011)

• ClintEastwood

Kvůli takovým filmům by se měla zavést ještě nějaká zvláštní kategorie hodnocení, protože Tyranosaurus je několik mil za hranicí odpadu. Španělská skupina asi pěti dobyvatelů (nejhorší parta neherců, co jsem kdy viděl) se vylodí v Mexiku, kde objeví domorodý kmen (asi sedm lidí a o maličko lepší neherci) a chce si podmanit ostrov pod sebe. Pak se na scéně objeví ten nejsrandovnější dinosaurus, jakého si dovedete představit, občas někoho sežere a zase někam (?) odejde. Film postrádá jakoukoli logiku (ale co bych čekal, stačí se podívat na jeho název). Obří ještěr, jak se mu zde říká se občas objeví z nějakého křoví, aniž by o něm někdo věděl - skvělá kamufláž na šest metrů vysokou a několik tun vážící potvoru, která dupe jako Godzilla. Když pak chystají Španělé s Mexičany (kteří se mezitím spojili v boji proti netvorovi) past - je u ní přilehlá cesta, kde jsou zřetelně vidět stopy po kolech aut. No nakonec samozřejmě vše dobře dopadne, digitální namalovaná obluda je zabita a to dokonce dvakrát (samec, samice), takže divák dostane dvojitou porci humoru. Hrůza, ještě nikdy mi 85 minut nepřišlo tak dlouhých a to už jsem viděl ledacos. Po napětí ani stopy, triky - pro ně ani nemám nějaký příměr, neherci úděsní, hudba žádná, dialogy na úrovni mateřské školy. Nejvíc mě pobavili pokusy o humor, zařazení filmu mezi horor a hlavně závěrečné upozornění, že během filmu nebyl zraněn žádný dinosaurus. Radši na to nekoukejte ani z recese, může to mít následky. Největší filmový omyl mého života. Jen tak dál TV Prima, takhle se hazarduje s přízní televizních diváků.(2.3.2011)

• Ketri

Musím se přiznat, že jsem to vydržela jen 20 minut. Jo, to máte za to, že se nemodlíte!(22.8.2009)