Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

Richard Manning

Paul Atkins

John Blizek
  • tomeek

Čekal jsem mnohem větší sranec ve stylu mého srdcového Octopusu 2, ale ono se to celkem dalo vydržet. Ostrov je pravděpodobně jeden z havajských, kde se točil LOST, protože podobnost je opravdu veliká. Zbytek je ale pitomá slátanina. Modrooký španěl, robotická chůze "hromového ještěra", zabití jedinou zapálenou střelou z kuše (bez ohně se šípy odrážely), milostná scéna ve stromě (wtf?), betonová pyramida, přešpatné CGI, "důmyslné" dialogy a demence postav. Ejakuláta, či jak se sakra jmenovala, je docela hezká a až na svůj prazvláštní podlouhlý ksich a dokonale oholené nohy se na ni dívá docela dobře. Je to hrozné, ale jisté kvality to má, proto 1*. "Střílejte!" - "Néé, ustupte!" - "Né, střílejte!"(1.3.2011)

• Ketri

Musím se přiznat, že jsem to vydržela jen 20 minut. Jo, to máte za to, že se nemodlíte!(22.8.2009)

• Blue.Poison

Nikdy jsem nechtěla dát filmu odpad, protože to vždycky aspoň na tu jednu * bylo. Ale tohle je vážně katastrofa. Aztékové a kreslenej Tyranosaurus - neuvěřitelně imbecilní nápad.. A eště to zpracování a dialogy.. Ne to se vážně nedá..(13.3.2011)

• MGMCZ

Takže..musím to vydýchat.Týden jsem měl ten film stáhlý,ale po komentářích tady na csfd jsem vůbec neměl chuť se na něho podívat.Nakonec jsem se překonal a jedním okem se na film díval..Už vím co znamená filmová noční můra.Ani jsem se nedokoukal do konce.Prostě jsem se nevydržel dívat na takovou slátaninu.Herci co byly obsazeni ve filmu nebyly nic moc a jinak všechno ostatní šlo do kytek.. 1* jen tak tak..(5.1.2011)

• M-arta

Mezi opadními filmy by něco takového snad mělo mít úplně samostatnou kategorii... Ten film je totiž tak špatný, až je krásný! Už sám název dává tušit, že půjde o neuvěřitelnou pitominu. Svým způsobem PERLA, za určitých okolností ideální k projekci na veselé večírky intelektuálů nebo divadelních či filmových teoretiků... (Pro chudáky praktiky možná noční můra, ale zase ... pokud by se kdokoli z nich - včetně amatérů -rozhodl natočit remake s deseti teenagery a příručním počítačem někde na táboře v lesích, má velkou šanci, že to nebude horší.) Neuvěřitelně jsem se pobavila kouzlem nechtěného a veselí trvá dodnes, i když vidím jenom plakát. Kdyby už nic, tak mi tento "poklad" pěkně rozpohyboval bránici a prodloužil život. Možná jsem divná, ale rozhodně ho chci doma ve filmotéce jako sběratelský klenot! :-D(5.8.2012)