Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

Cameron Birnie
  • k4n9ur

Tomu říkám sci-filis(20.10.2013)

• Natabar

To myslel někdo opravdu vážně?! Neskutečná blbost s příšernými triky. O hercích a "ději" radši ani nemluvím. Kouknout na celé toto veledílo zavání silným sebemrskačstvím. Divím se všem, co na to měli. Já tedy ne.(2.3.2011)

• Ketri

Musím se přiznat, že jsem to vydržela jen 20 minut. Jo, to máte za to, že se nemodlíte!(22.8.2009)

• Terva

The Aztecs Summoned a Tyrannosaurus Rex........ Scénář - Richard Manning. Hudba - Gerald Brunskill. Kamera - Paul Atkins. Je to zhoubný film, ale po troše obrnění se to dá dokoukat.(27.6.2011)

• JohnMiller

Najhorší film aký som kedy videl (a to naozaj nezveličujem) Neverím že by tento film bol od Asylum oni síce robia béčkové a céčkové filmy ale toto bol film zetkový. Nenormálne zlý scenár film bol prakticky o ničom extrémne zlý herci (až na Williama Snowa) hrozné dialógy ktoré nedávali zmysel kulisy s papiera no bolo tam toľko zlého že by som to "ja" natočil lepšie to prisahám. Toľko sebaotporujúcich faktov som ešte nevidel.(20.4.2013)

• - Ve filmu byla použita německá vlajka, kterou měl na sobě jako tetování aztécký náčelník. (chaometic)

• - Na filmovém plakátu je zobrazena Mayská pyramida El Castillo z Chichen Itzá v Mexiku. (rakovnik)

• - Natáčení probíhalo na hawaiiském ostrově Oahu, stejně jako u seriálu Ztraceni (od r. 2004). (tomeek)