poster

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

 • Česko

  Tyranosaurus Rex

 • USA

  Tyrannosaurus Azteca

 • USA

  Aztec Rex

 • Slovensko

  Kráľ Aztékov

Akční / Sci-Fi

USA, 2007, 90 min

Scénář:

Richard Manning

Kamera:

Paul Atkins

Střih:

John Blizek
(další profese)
 • JohnMiller
  odpad!

  Najhorší film aký som kedy videl (a to naozaj nezveličujem) Neverím že by tento film bol od Asylum oni síce robia béčkové a céčkové filmy ale toto bol film zetkový. Nenormálne zlý scenár film bol prakticky o ničom extrémne zlý herci (až na Williama Snowa) hrozné dialógy ktoré nedávali zmysel kulisy s papiera no bolo tam toľko zlého že by som to "ja" natočil lepšie to prisahám. Toľko sebaotporujúcich faktov som ešte nevidel.(20.4.2013)

 • Phobia
  *

  Já nemůžu hodnotit, protože jsem při sledování smíchy umřela už po slabých 20-ti minutách, ale mám pocit, že když něco smrdí jako hovno a vypadá jako hovno, tak to prostě s nejvyšší pravděpodobností JE ... "Tyrannosaurus Azteca". EDIT 2012: Měla jsem ten blbý nápad doplnit si při repríze pár dalších kousků do tohoto připitomělého puzzle a nezbývá než konstatovat cosi o debilitě scénáře, zoufalosti trikových defektů, amatérské trapnosti, nechtěné vtipnosti a hercích(?), které by bylo lepší zaměnit za loutky... Takový Spejbl a Hurvínek zachraňující Máničku a Žeryka ze spárů tyranosaura, to by mělo šťávu! Zasloužených 10% za exteriéry, za občasné chechtání a za dva chlapy, co měli celkem hezké oči.(2.3.2011)

 • M-arta
  odpad!

  Mezi opadními filmy by něco takového snad mělo mít úplně samostatnou kategorii... Ten film je totiž tak špatný, až je krásný! Už sám název dává tušit, že půjde o neuvěřitelnou pitominu. Svým způsobem PERLA, za určitých okolností ideální k projekci na veselé večírky intelektuálů nebo divadelních či filmových teoretiků... (Pro chudáky praktiky možná noční můra, ale zase ... pokud by se kdokoli z nich - včetně amatérů -rozhodl natočit remake s deseti teenagery a příručním počítačem někde na táboře v lesích, má velkou šanci, že to nebude horší.) Neuvěřitelně jsem se pobavila kouzlem nechtěného a veselí trvá dodnes, i když vidím jenom plakát. Kdyby už nic, tak mi tento "poklad" pěkně rozpohyboval bránici a prodloužil život. Možná jsem divná, ale rozhodně ho chci doma ve filmotéce jako sběratelský klenot! :-D(5.8.2012)

 • Smok
  odpad!

  Osoby a obsadenie: Ian Ziering v parochni zdedenej po Paľovi Haberovi a jeho 5 (!!!) (slovom päť) conquistadorov v plastových brneniach. Šesť pomaľovaných aztéckych týpkov, ktorí z nedostatku inej činnosti vo voľnom čase vytrhávajú ľuďom srdcia na betónovej (!!!) pyramíde o veľkosti manželkinej skalky na zadnej záhrade, hocikomu, kto ide okolo a dvaja ohavne animovaní tyranosauri (podľa filmárov azteca). Dej: Bohužial žiadny. Výsledný efekt po zhliadnutí: Lepší pocit ako po dopozeraní tohto filmu sa mi dostavil už len po rannej defekácii. Tak teraz tak nejak neviem, čo sa viac oplatí.(16.7.2009)

 • Momo_desu
  odpad!

  Ja tak milujem dinosaurov, ale toto prosííím nie! Bože chudáčik Rex, šaq v tom filme vyzeral akoby ho vystrihli z časopisu, preskenovali a spravili väčšiu kópiu a nalepili na plátno, ktoré sa dookola točí. No a posledný obrázok v galérii snáď vraví za všetko...(31.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace