poster

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

 • Česko

  Tyranosaurus Rex

 • USA

  Tyrannosaurus Azteca

 • USA

  Aztec Rex

 • Slovensko

  Kráľ Aztékov

Akční / Sci-Fi

USA, 2007, 90 min

Scénář:

Richard Manning

Kamera:

Paul Atkins

Střih:

John Blizek
(další profese)
 • Z0oMb3E
  odpad!

  Bože táto kravina trhá oči. Osobne som tento film pozeral dva dni, ale nemal som silu ho dopozerať. Kde začať, a čo uraziť skôr. Stupídne efekty? Komicky vyzerajúci T-Rex? "Oskarové" výkony hercov? Hrozný scenár? Ja fakt neviem kde začať. Keďže producenti asi aj vedeli čo za brak točia, mohli aspoň angažovať nejaké okulahodiace exotické krásky, ale oni nie vo filme je len jedna a aj tá nič moc, nanajvýš potetovaná až strach. Efekty sú na detskej až embrionálnej úrovni nezničiteľný Tyranosaurus kráčajúci 2cm nad zemou s pohľadom, ako keď sa vraciam domou s dvoma promile v krvy. Najväčšia bomba bola keď ho nedokázala skoliť delová guľa, ako si olízol srdiečko predtým ako sa doň pustil... V pamäti mám pohľad na chlapca, ktorý si drží vlastné črevá so slovami: ...Neušiel som... Autenticita nula bodov. Film zakopať, zem vypáliť a vyasfaltovať. Toto sa nemalo dostať na svet. Odporúčam sledovať ľudom s nízkym krvným tlakom.(12.4.2010)

 • MGMCZ
  *

  Takže..musím to vydýchat.Týden jsem měl ten film stáhlý,ale po komentářích tady na csfd jsem vůbec neměl chuť se na něho podívat.Nakonec jsem se překonal a jedním okem se na film díval..Už vím co znamená filmová noční můra.Ani jsem se nedokoukal do konce.Prostě jsem se nevydržel dívat na takovou slátaninu.Herci co byly obsazeni ve filmu nebyly nic moc a jinak všechno ostatní šlo do kytek.. 1* jen tak tak..(5.1.2011)

 • Scratt
  odpad!

  Strašná blbina, ale za tu srandu nedám nulu, takže 1% :-)(1.3.2011)

 • Ruut
  odpad!

  Přemýšlím kdy jsem naposledy takhle mrhal svým časem. Opravdu tohle není tak blbé až by to bylo dobré.(15.12.2009)

 • Natabar
  odpad!

  To myslel někdo opravdu vážně?! Neskutečná blbost s příšernými triky. O hercích a "ději" radši ani nemluvím. Kouknout na celé toto veledílo zavání silným sebemrskačstvím. Divím se všem, co na to měli. Já tedy ne.(2.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace