Scott má několik dní před svatbou s Amy, a tak se se svými přáteli, Justinem, Mikem a Carterem vydá na rozlučku se svobodou do Las Vegas. Čtveřice se nadšeně vrhne do Strip klubu, kde se seznámí s Nikki a Angelou. Sexy společnice pozvou pány na soukromou party na kraj města. Ráno však Scott, Justin a Carter zjišťují, že Mike (ženatý se dvěma dětmi) chybí. A kromě něj také Nikki. Spolu s Angelou se je vydají hledat. Jsou však uneseni a brzy jim je jasné, že budou muset ukojit choutky sadistického elitního loveckého klubu… (Cinemax)

MáŠa

Oproti předešlým dílům je to sešup dolu. Tohle je už fakt vyloženě béčkové. Atmosféra moc neexistuje. Prostě je to celé jen o tom, odbýt si pár brutálních scén, a to je vše. Povahový přerod "hlavních hrdinů" je neuvěřitelný. Tím myslím závěr. Většina lidí by se tak podle mě nezachovala.Na druhou stranu větší sračky existují, tak v rámci žánru hodnotím mírně podprůměrně. ()

Litsarch

"Vážení členové. V hlavním vystoupení elitního Loveckého klubu, zabíjíme vyjímečnou oběť. Hezky se bavte!" Nečekané se stalo realitou. Spiegel se vybodl na špinavé Slovensko prvních dvou dílů, na mrazivou atmosféru staré továrny, na zabijáky v řeznických oblecích a udělal z trojky honosné pokračování ve Vegach. Z Loveckého klubu udělal opravdu eletní spolek organizovaného zločinu a samotné mordy vyzvyhnul na vyšší laťku. I když jsou tam všehovšudy jen tři, tak u prvního mi dost zatrnulo a třetí "šípová kouřovka" měla parádní atmosféru. Závěrečných 20 min je v rytmu dobré akce a ten konec má vadu jen v tom, že záběr je na pomalu se zakrvácející lampu. A přes pár hlušších míst si nemám osobně na co stěžovat. Dostal jsem to, co jsem si objednal a řádně zaplatil! ()

Terva

CITÁT - Nastydlá bude se slevou.......... Nemůžu napsat, že začátek je lehce erotický, ale spíš jen takový ty kecy o sexu. Holky průměrný a kluci jsou jen samý žvásty. CITÁT - Chtěl bych si jen povídat......... A pak už je to jen o mučení a smrti. Docela jsem překvapen, že to nebylo zbytečně prodlužovaný. Ve svém finále to bylo celkem povedené a možná i lepší než film předcházející. Konec byl sice očekávaný, ale komu by to vadilo. CITÁT - Dokončíme mejdan.......... ()

m.krudenc

Docela to ušlo, kdyby film skončil o 2 minuty dřív, tak bych dal i tři hvězdičky. Určitě lepší než předchozí části, i když těžko soudit. ()

Marek1991 odpad!

Ďalší film z hlúpej série, ktorá sa hrá na sériu Saw. Dalo by sa to popísať ako americká verzia druhého dielu, kde máme hneď niekoľko úvodov, ak to tak môžem nazvať. Miestami film vyzerá Béčkovo, síce ako drahšia produkcia s lepším dizajnom, tiež prepracovanejšie, no vo svojej podstate generálna hlúposť. Opäť našli veľa sadistov, z ktorých všetci mlčia o zverstvách, opäť akoby záverom obhájili sadizmus, hoci aj na samotných sadistoch, dokonca medzi rodinnými domami, no najmä si neodpustili tie národnostné hlúposti s maďarským vrahom. So Slovanmi sa zmenou prostredia a príbehu snažili zrejme udobriť, no vyznelo to komicky, najmä znova vyrobili poriadne veľa naivných ľudí, vlastne celé to škrípalo v mnohých momentoch od začiatku po koniec. Tie slová na konci tituliek vo všetkých filmoch by mali pôsobiť ako zdôraznenia rôznych vecí, no v podstate sú mierne hlúpe, ale beriem ich, celý film však opäť nie. ()

corpsy

Tak pekne po poriadku. V HOSTELI III nieje technicky vzaté žiadny hostel. Nie sme ani na Slovensku, dej sa presunul do pre američanov možno atraktívnejšieho Las Vegas. Podobne aj služby ´´klientom´´ sú inovované a na vyššej úrovni. Zábavnosť tu ale neklesla rapídne, ako sa možno čakalo a tak táto torture jednohubka utíši žánrový hlad. ()

ConanVJ

Tak tohle je hodně slabej filmek a se sérií Hostel má společný jen klub Lovců lidí. I prostředí se změnilo a ze Slovenska se přesunulo do Las Vegas. Další rozdíl je v tom, že boháči už sami nemučí a nezabíjejí lidi podle svého, ale sázejí si na to. Některé smrti jsou spíš nudný a ani zde není tolik krve jako v předchozích dílech. Jako úplně špatný film to není, ale čekal jsem spíš průměr jako u předchozích dvou. Za mě 40% :( ()

Kryton odpad!

Totálně osekaná náhražka, která má v sobě více éček, než sálám Gothaj za 3 Kč v akci. Pokud se první dva Hostely přes daly sníst a to ještě s velkým sebezapřením, tak toto chemické cosi už ne. Herci unylí, scénář o dvou prázdných A4,gore žádný a ani humor to nemá - chybí tu romský fotbal s lidskou hlavou. ()

LV.Helter

Zbytočná recyklacia minulých časti.. Nič nové.. Snáď len presun zo Slovenska do Las Vegas (čo považujem za menšiu tvorčiu zradu). Hostel je nádherna sadistická odychovačka, tu Hostel III chce byť až moc nekorektné dielo a pri závere to už vlastne nedáva vobec zmysel. I keď to vlastne zachraní celý film. Spiegel proste točíť nevie...35% ()

kobejn

sranda je, že todle už nemá s těma prvníma dvěma hostelama, který byli komedie (parodie)!!!, nic společnýho. Todle je prachobyčejnej horor, kerej se bere naprosto vážně a absolutně nedává smysl, že se to hlásí k těm hostelům, který se právě vážně vůbec nebraly. A ještě věčí sranda je, že trojka má nejlepší hodnocení, ačkoliv je z nich nejhorší, respektive nejméně originální. ()

Trevor

Jedna hviezdička je za záver a zato, že Hostel opustil Slovensko. Druhá za tých niekoľko lepších scén, ktoré sa v trojke našli, ale toto pokračovanie bolo zrejme najslabším. Je pravdou že podstatne mladší som jednotku vnímal predsa len inak ako s odstupom času keď som nadelil už iba 1*, avšak svojim spôsobom bola lepšia ako toto pokračovanie.. ()

kalap

Ľudia, čo na tomto filme robili to nemôžu mať v hlave celkom v poriadku. Hlúpe, primitívne, nekvalitné a čo najhoršie úplne mi to skazilo náladu. ()

Moena

Jsem zklamaný, velmi zklamaný! Jestli tohle má být podle hodnocení nejlepší Hostel, tak jsem Uweho Oscar! Prostředí Las Vegas je úplně mimo. Oběti už si nikdo nekupuje, prostě je jen trapně oddělaj v krabici z plexiskla a pár pracháčů si na to vsadí. Je tu prostě všechno špatně... Jednu hvězdu, za vynikající úvod a za jednu hlášku tak trochu ze života (přesný znění si teď nevzpomenu) ()

StrYke odpad!

Může existovat předvídatelnější, stupidnější a nudnější film, než byl původní Hostel? Může, a dokonce už nějaký pátek existuje. Třetí Hostel přišel s ještě debilnějším stylem, než předchozí dva díly a tím ztratil to jediné, co bylo dosud na sérii zajímavé - nechutnost a špinavost. Já už jsem nějaký ten brutální film viděl, proto mi nepřijde prostřelování šípy nebo šváby (WTF?) kdovíjak originální a naopak jsem se držel, abych film okamžitě nevypnul. Za zmínku leda tak stojí stahování obličeje, ale to už jsem v pár desítkách filmů také viděl. Ale tak dobře, možná že kdyby jsem u negativů narazil na slepou uličku zde, mohla by to nějaká ta hvězdička přece jenom být. Co však dělá tento odpad odpadem je trapná, tisíckrát ohraná a předvídatelná šablona, kdy je vám hned od začátku jasné jak to skončí, kdo kdy zemře a kdo přežije. A to všechno završilo, že ten hlavní čůrák se kterým snad nikdo nemohl soucítit přežil a celý film skončil podivným Happy Endem. Takže za mě.. Je to jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočený. Beze srandy ()

ilemas

První dva Hostely v režii Eliho Rota z nám blízkého Slovenska se mi líbili víc, ale na béčkový horor to docela ujde. Nic jsem od toho nečekal a přesně to jsem dostal. Postavy mi k srdci nepřirostly tudíž napětí žádné, jen tupě zírat, přitom má vyšší hodnocení než dva předchozí. ()

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem