Nezvyklá romantická komedie o lásce a osudu přináší příběh mladého reklamního textaře (Joseph Gordon-Levitt), který až dosud zoufale a bezúspěšně hledal dívku svých snů… A teď to vypadá, že by jeho nová kolegyně Summer Finn (Zooey Deschanel) mohla být tou “pravou”. Ale 500 dní jejich nekonvenčního vztahu dokazuje (na přeskáčku), že cesta ke štěstí může být nepředvídatelná, nekontrolovatelná — a neskutečně zábavná! (Magic Box)

jasanka

Asi jsem díky slávě a oblíbenosti toho filmu čekala něco víc. Pro mě ale horší průměr, nic nového. Navíc Summer mi byla tak nesympatická, že jsem byla ráda, když se v příběhu zrovna nevyskytovala. A ten konec... Zkrátka - pokud máte chuť na romantické drama, radši sáhněte po něčem jiným. ()

sirien

Není to úplně komedie... a není to úplně romantická slaďárna. Rozhodně to je film, který není špatné zkouknout, když máte náladu na něco romantického, ale nechcete umírat nudou u obvyklých přeslazených trapáren. ()

Kimm2

Na jednu stranu se mi moc líbí svěží přístup téhle romantické komedie. Jak dny ubíhaly, skoro jsem si přišla součástí filmu a prožívala to s nimi. A klidně bych dala i hvězdiček pět, nebýt zvláštního pocitu prázdnosti, který se dostavil během titulků. Asi prostě potřebuji přeslazené hollywoodské konce. ()

Ctitel

Co říct k tomuhle skvělému filmu? Snad jen, že se těším na (500) Days of Autumn ;] Originální zpracování a perfektní obsazení. ()

drozdy1

Skvělé obsazení, skvělí herci, skvělý nápad ! To vše v tomto velice povedeném romantickém filmu,jehož konec je výborný. Ale něco mi tam chybělo ani moc nevím co,ale měl jsem takový pocit,že se to na 5* nevyšplhá. Hodnocení 80%. ()

johnymdoe

Film při blbé náladě na sebevraždu, nicméně hezky hrající Deschanelová a Levitt a z vedlejších samozřejmě Clark Gregg a Chloe Grace Moretz. Romantická komedie to nebyla, nicméně drama taky ne, takže místní umístění opět nedává smysl. 50% za originální zpracování a teď tak na flašku whisky jako hlavní hrdina. ()

merigieren

Náhled na nekokenčný běh života, kde předpokládáme smysl lidského bytí v lásce. Ve filmu se skáče mezi 500 dny tam a zpět pro zesílení pocitů štěstí v kontrastu s tím, co přijde po tom. Jde o prosté věci bez nutnosti děje, úsměv, držení se za ruce, sladké písně, kino, výkřiky v parku a konec = novému začátku. Kdo by to nechtěl někdy zažít, navíc to lze všechno opakovat v kruhu. Otázkou zůstává, jak se do kruhu dostat ? Dojde i na několik vtipů s psaním otrávených přání. ()

rekkky

Film, který mě poznamenal! Viděno 2x (zatím). Způsob podání romantiky, vztahu a nakonec i lásky má u mě 10/10. Soundtrack podtrhuje atmosféru celého snímku. Scénář je dle mého názoru tak působivý, že musí zaujmout všechny pragmaticky smýšlející lidi. Pocit, který ve mě vyvolal tenhle snímek jen tak z paměti nevymažu :) Originální :) ()

achaja

Své původní hodnocení jsem donucena zvednout o hvězdičku.... O film jsem totiž dlouhou dobu po shlédnutí nucena stále přemýšlet. A to že si na něj vzpomenu docela často svědčí o tom že na mě zanechal stopu. Možná s tím má souvislost skvělý soundtrack, který jsem si opravdu zamilovala. Navíc představitelku hlavní role moc nemusím a přesto mi ten film přijde úchvatný... to už taky něco znamená. Dohromady jeden z nejlepších filmů, co sem tento rok viděla. ()

moiiz

Přes noc se mi hodnocení rozleželo v hlavě a dávám za pět. Neskutečně inteligentní a příjemna komedie o partnerských vztazích. ()

derek007

Škoda, že tam nebylo víc takových okamžiků, jako byla procházka po prvním sexu, něco co by nás chvilku odtrhlo od stále podobného povídavého a v rovině drženého vyprávění. Právě proto mi těch 90minut přišlo delších než mohlo být. ()

atmen

Je krásné vidět příběh, který je tak skličující, neboť ho každý důvěrně zná ze svého života. Nenaplněná láska - to je oč tu běží. Vztah do kterého jdou oba ze stejnou vervou, je většinou ten pravý, ale co ten, ve kterém to naplno cítí pouze jeden? To pak vidíte vše růžově, krásné společné chvíle si opakujete donekonečna, drobné disharmonie s klidem přecházíte, ale až ten pohár přeteče, najednou je konec a vy nechápete proč. Přichází čas sundat pomyslné brýle a vše rozvážne zrekapitulovat... Režisér Marc Webb tak činí náramně a já film zařazuji těsně za můj nejzamilovanější - Před úsvitem. ()

Gedes

Vůbec jsem od toho filmu nic nečekala... "romantická" komedie... většinou jsou hrozný sentimentální blbosti. Tento film byl úplně jiný! Od začátku až dokonce jsem byla napnutá jak to skončí, většinou jsou dvě alternativy - dobře/špatně. Nebudu říkat, jak to skončí, ale opravdu je film lehce úsměvný, inteligentní a něžný a celkový dojem skvěle doplňuje hudba! Klobouk dolů! ()

BathoryMan

Neviem čo sa my na tomto filme páčilo viac!Nádherná Zooey,ktorú už dlho žeriem alebo tá malá rozkošná slečinka s pekne podrezaným jazykom(Chloe Moretz sa nám zachvílu v plnej kráse predvedie v Kick-Ass),hudba(Regina Spektor,Doves....),originálne spracovanie filmu alebo ten záver,ktorý ide proti všetkému romantickému čo sa v Hollywoode toči?Bolo toho neskutočne vela čo ma v tomto filme zaujalo..ale na plný počet tomu aj tak niečo chýbalo!Aj keď kurňa stále neviem prísť nato že čo!!!! ()

zabro

Hodne netradicni romanticka komedie, kde divak vubec netusi jak cely pribeh dopadne. Sam jsem se pristil jak behem filmu fandim oboum hrdinum. A bylo uplne jedno v jake casti se film nachazel. Navic herecka Zooey Deschanel ma takove charisma, kteremu odola opravdu malokdo. ()

Wargoo

Sympatická romantika s príjemne zvládnutými hereckými postavami. Páčilo sa mi aj prelínanie v deji, bolo to niečo novšie, netypické... Zooey bola sympaťáčka už v Yes man, takže potvrdila, že to nebola len náhoda, Joseph Gordon je talentovaný, teším sa na jeho ďalšie filmy. (Inception napríklad :)) Pohodička na večer. 4**** a 76,014% ()

Axident

Je mi líto, ale mě to nedostalo, snažil jsem se 30 minut, ale po celou dobu jsem jen přemýšlel, co všechno mi vadí a dumal, proč mi to tolik nesedí, když se to tváří vesměs jako pohodový film.. A nesedlo mi vlastně všechno, hrdiny počínaje a zpracováním konče. Vzhledem k nadšení zde přítomnému to bude prostě jen asi nešťastnou okolností, ale u mě k nijakému nadšení nedošlo, jen k nudě... Celkem souhlasím s Shadwellem, jeho rozbor je sice pro mě příliš narcistický a zjevně se rád poslouchá, ale suma sumárum, souhlas, ač jsem nic předchozího s Gordonem neviděl... ()

Darkslayer

Veľmi príjemný a hlavne svieži filmový zažitok. 500 Days of Summer určite nie je romantickou komédiou v tradičnom Hollywoodskom podaní. Netlačí zbytočne na city, nezobrazuje už miliónkrát zobrazené a nie je učebnicovo predvídaťelná. Poskytuje vtipný a triezvy pohľad na lásku a vzťah muža a ženy. Skvelé obasdenie, scenár,hudba a nápaditá réžia len vyzdvyhujú výsledný dojem. Určite jeden z najlepších filmov roka. ()

Hraná Sněhurka našla režiséra

28.07.2015

500 dní se Spider-Manem

500 dní se Spider-Manem

22.01.2010

Studio Sony/Columbia to bere hopem. Je to pár dní, co se z pavučiny vysvobodil Sam Raimi, a už v ní uvázl Marc Webb. Ten po dlouhé a plodné kariéře tvůrce hudebních videoklipů loni celovečerně… (více)