Epizody(16)

Miki8888

Bezkonkurenční seriál ve svém oboru. Obsazení dokonalé. Herci své role zvládají na výbornou, ale hlavně je vidět, že je to baví. Super humor. Jednoznačně 5* není co dodat. ()

MI-380

Asi jsem neměl štěstí na epizody. Ty tři nebo čtyři, které jsem viděl, předváděly sice poměrně přesné fotbalové vesnické zákulisí, ale také bohužel většinou laciný prvoplánový humor s ochotnickými hereckými výkony. A nad tím vším Vetchý se Sobotou zářili jako hvězdy z jiného světa. 45%. ()

jitrnic

Po dokoukání přidávám hvězdičku a měním komentář. Po prvních výborných dílech následuje několik vyloženě slabých, ovšem seriál graduje až k výtečnému finále. Dobře natočeno, scénář jako celek funguje, pouze ve zmíněných nepovedených epizodách dost drhne, ale na ty si po skončení seriálu ani nevzpomenete. Herci jsou naprosto famózní. Ondřeje Vetchého nebudu hodnotit, protože mi jeho herectví nesedí a nejsem asi schopen objektivního hodnocení. Leoš Noha mi se svojí žertovně předstíranou vadou řeči úplně nesedl, Lukáš Langmajer podle mě neumí hrát (ale je jenom v jedné epizodě) a Tatiana Vilhelmová je zpočátku strašná, ale její výkon neuvěřitelně roste. To jsou moje výhrady, všichni ostatní jsou naprosto vynikající a to i v minirolích (Petr Nárožný, Václav Kopta, představitelé rozhodčích a další). Nelze nevyzvednout Luďka Sobotu, u kterého po prvním vyřčeném slově zapomenete na všechny ty hrůzy, ve kterých se v posledních třiceti letech objevoval, hraje naprosto fantasticky. Skvělá je i Jaroslava Pokorná, kterou jsem do té doby neznal, nejlepší z "fotbalistů" je David Novotný, zábavný byl boss Pavel Nečas. Celkově nakonec výborné, opravdu doporučuju dokoukat až do konce. ()

kklepkaa

České nynější seriály se nedají sledovat. Počínaje Ordinací v růžové zahradě, přes Zázraky života, Rodinná pouta a konče kreminálkou Anděl. Člověk by si snad i raději pustil staré komunistické seriály jako třeba My všichni školou povinní. Tento seriál se ale sledovat dá. Člověk se zasměje a odreaguje a tak to má u podobného seriálu vypadat. Musím ocenit herecký výkon Ondřeje Vetchého a Luďka Soboty, které ho jsem nikdy v lásce neměla. Nyní ho snad poprvé vidím v nějaké normální roli. ()

Jacob23

Casting se maximalne povedl a vsechny postavicky jsou vyborne zpracovane a zahrane.Skvely je opravdu Jirina v podani Ondreje Vetcheho,Leos Noha nebo Houslicky Abrahamovic Pavel Necas.Cely serial je prijemny,netlaci na pilu ale rozhodne pobavi.Vesnicky fotbal tak jak ho zname i nezname..nektere dily jsou vyborne napsany a maji podarenou pointu - po mnoha letech cesky serial,ktery jsem sledoval..SPOILER vyvrcholeni posledniho dilu je maximalni:hele Ludviku a nebude to tim ze ty jsi mu je dluzil ty prachy? - Ja sem nadjanej jak djatenik! :) zpetne valim jasnych 5* pobavi me to kdyz chci i po 5te ()

Roseinka

Tenhle seriál je pecka. Nesnáším fotbal a hlavně si nemyslím, že tohle je o fotbale. Ale jsem z vesnice a je super sledovat, jak v některých postavách vidíte přesně ty lidi kolem vás, ať už z hospody nebo fotbalového týmu. Vetchý alias Jirka je už napořád nesmrtelná postava, která mě dostávala fakt v každém díle a která mě nejvíc pobavila. Naprosto skvěle zahraný cholerik, vlezprdel a egoista. :-D Nejvíc jsem si oblíbila Áďu pro jeho mírumilovnou povahu (vynechám-li děvkaře) a usměvavou tvář. A u Soboty je jeho role pro mě tou jedinou, která se mi líbí a nevadí mi, protože normálně ho nemůžu vystát v žádném filmu. No a typický "komouš" Luďa je snad ta nejhorší postava, ale na tu vesnici přesně takovýhle svině holt patří, takže občas taky dost pobavil svou reálností. Fakt super sranda a konečně normální český seriál. Jo a natáčelo se to ve vesnicích kousek od tý naší, tak bylo milý poznávat ta místa. :) 7/10 ()

vyfuk

Nějakým způsobem je málo seriálu od TV Nova, které by se mohli pyšnit tím, že mají nějaký smysl. Tento je naštěstí jeden z nich. A asi bohužel i jediný. Comeback byla slátanina kolísající mezi tím. Myslím, že Prušinovská vytvořil zajímavý seriál, který mi v mnoha ohledech dokázal jít na nervy, ale na druhou stranu zde byly i momenty, u kterých jsem se vskutku upřímně zasmál a bavili mě. Na TV Nova to je skvělý seriál a dle mého, jeho prequel ve stylu Posledního zápasu Pepika Hnátka, to je něco výjimečného. Seriál, který bylo hezké vidět a zažít ten příběh s ním, ale pardon... z Novy se české HBo kvůli jednomu dobrému seriálu nestane. Takže tak. ()

Jaro.Krafcik

Tak som si pozrel tento Česky seriál o futbale, okresný prebor pekne vyobrazuje dedinský podpriemerný futbal. Mix hercov v rôznych epizódach bol dobrý, takisto aj humor, no niektoré epizódy slabšie, ale boli aj lepšie na ktorých sa človek zasmial. Aj keď, pre českých fanúšikov toto bude určite zábava, lebo podobných mužstiev je mnoho, dokonca aj v našich ligách. Slušny priemer, po ktorom mám chuť ešte na celovečerný film, ktorý dúfam bude rovnako kvalitný, ako aj seriálové spracovanie. 3* ()

jefff

Velice povedený český seriál, který má stoupající kvalitu. Luděk Sobota je po těch všech koktavých přiblblých rolí v konečně roli vážné. A jak mu sekne. Sobota je výtečný a opravdu exceluje. Ondra Vetchý je taktéž úžasný a roli zapaleného fotbalového kapitána hraje na jedničku, tohle mu opravdu jde! David Novotný je dobrý herec a mám ho velice rád, bohužel mi přijde, že jeho role jsou dost podobné a má dosti omezené herecké spektrum. Kikinčuk mi zpočátku velice vadil, ale zvykl jsem si a začíná mě bavit. Leoš Noha je úžasný a jeho postava veterináře a klubového doktora je jedinečná. Okresní přebor ke všemu koření svým herectvým s velkým H Tatiana Vilhelmová, která je prostě fantastická. Potešilo mě i jednodílová účast Ivana Trojana. Pro mě velké překvapení a těším se na každý další díl. ()

giovanni3

Na tento seriál jsme se tak moc těšil až jsme měl asi příliš velká očekávání... Dost dílů mi přišlo nevtipných i s nezajímavým scénářem a jiné zas skvěle bavily prostě mi to ve finále přišlo jako průměr (bohužel) a to fotbal miluji... 3z5 ()

Čtec

No tohle je brutální. Věřím, že takhle nějak opravdu vypadá pověstná "pralesní liga". Novácké seriály se pomalu stávají pojmem, nestačím se divit... Senzační dialogy, výborný výběr herců, hudby... Návrat Luďka Soboty, tahle civilní poloha mu sluší. Fanatický hrající trenér Ondřej Vetchý koncertuje. Nádherný týpek přežvykujícího drsňáka v podání Ivana Trojana. Sympaťák David Novotný Rooneymu jako by z oka vypadl. Nechutně krysovitý pokladník Pavel Kikinčuk. Supjovej doktoj Leoš Noha. Něco mi říká, že Okresní přebor nezestárne a stane se klasikou. ()

manonfire

Snad jediný novodobý počin, který se může nazývat nástupcem těch nejlepších komediálních seriálů minulosti. Je to přesně ten Svěrákovsko-Formanovský humor postavený na vykreslení lidských malostí. Základem jsou herci. Označil-li bych neskutečně sympatického Davida Novotného sty procenty, -(Nejen za jeho opilecké kakofonie, zpochybnění existence Psojed, či fandění FUN DIN DUNG!!!)- kam bych pak měl šahat do klobouku při hodnocení psychopaticky dokonalého Ondřeje Vetchého, který udělal z choleričnosti a fanatismu veskrze příjemnou podívanou. Toto je skutečně koncert mimiky, hlasu, pohybu. Další speciální kapitola je lidsky civilní Luděk Sobota, dosud nepříliš známý, ale přesvědčivý Pavel Nečas i rozkošně zbabělý křiváček Pavla Kikinčuka, který, ač je vlastně čistě zápornou postavou, jistě sesbíral spoustu kladných bodů. Hodně povedené byly i hostující party Trojana, Nárožného, Županiče, Pavlaty, Taclíka, či skvěle pichlavé Pidrmanové. Jen tu fanynku Tatiany Vilhelmové jsem tu nemusel. 90% ()

Specs

Hlášky: Jirka Luňák: - "Trenér Hnátek taky neměl licenci. Nebo jo?" Václav: - "Měl. Jirka Luňák: - "Nekecej, vždyť byl úplně blbej." Václav: - "No, ale měl licenci." & Áda Větvička: - "Já sem se ho ptal, jestli umí hját fotbal, fotbal." Fun: - "Okéj." Václav: - "Né hokej, fotbal!" & Jirka Luňák: - "Ty můj malej šikmookej Maradono!" & Jarda Kužel: - "Ty seš terapeut! Ty že si terapeut!? Ty nejsi ani maskot, ty vole!" Áda Větvička: - "Jak sem moh vědět, že si na joháče dá pět jumů a selžou mu jájta?" & Áda Větvička: - "Ty kjávo! To je tjáva?" & Jarda Kužel: - "Já se ráno probudím a deprese. Já jdu do práce a deprese. Já jdu z práce..." Ludva: - "A deprese?" Jarda Kužel: - "Když jdu z práce, tak nemám. To je zajímavý. Jenom v úterý, když vyzvedávám kluka ze školky, to mám." & Áda Větvička: - "Ale kde hjaje ten, Jonaldu?" Ludva: - "Ronaldu už nikde nehraje, protože je tlustej." Jarda Kužel: - "Jo tenhle, no ten je jako prase!" (Smích, stále smích.) Áda Větvička: - "Jako ty Jajdo." (Konec smíchu...) & Jirka Luňák: - "Honzo, ty hraješ na stoperu, viď? Že jo? Tak taky nějaká zodpovědnost, ne?!" Honza: - "Jiřino sorry, pánové sorry." Jirka Luňák: - "Co sorry, sorry, vole! Tak to odmáznu, a když je balon na druhý straně, tak pak se podívám na ty kozy, ne?!" & Áda Větvička: - "Ale pjesujem, kluci! Pjesujem!" & Jirka Luňák: - "Hoši, narážečku umí i moje stará." & Jirka Luňák: - "Poďme hoši. Ještě jednou ty, ty negativní emoce... KOSTOMLATSKÝ DEBILOVÉ, BURANSKÝ BURANI, JÓ BURANI." Kája: - "Hele Jiřino a co když se mi tam někdo urve. Já ho přece musim upozornit, ne?" Jirka Luňák: - "No tak mi budem dělat všechno pro to, aby todleto neprobíhalo a když se tam někdo urve, tak ho všichni uvidíme stejně jako ty." Kája: - "Ale tak já to vidim nejlíp zezadu." Jirka Luňák: - "Ty vole... Jak ty si... Jak ty si přišel na to, že ty to vidíš nejlíp, ty vole." Kája: - "Tak si asi organizuju obranu, ne?" Jarda Kužel: - "Kájo kdy ty sis naposledy organizoval obranu, ty vole?" (Smích.) Jirka Luňák: - "Jardo, ty vole... Tobě specielně něco... Tobě specielně něco řeknu... Jedno slovo tam cekneš, ty vole, tak já ti tohle obmotám kolem tý tvý tlamy, ty vole." Jarda Kužel: - "Joo, jo." Jirka Luňák: - "Drž hubu, vole. Poďme ještě jednou ty negativní emoce." Jarda Kužel: - "Áááá, kundááá!" & Jirka Luňák: - "Až se to roznese po okrese, tak je to náš konec. Oni nám rozklíží celej tým zevnitř." Jarda Kužel: - "Kdo oni?" Jirka Luňák: - "No přece homosexuálové." & Áda Větvička: - "Jajdo, ty si nadjanej jako djáteník!" & Jirka Luňák: - "Klucí, mně se točí zuby!" & Áda Větvička: - "Bej to tak, že každá ženská je tak tjošku zvíjátko a ty pjostě musíš objevit jaký." & Hnátková: - "Jirko, co děláš jinýho kromě fotbalu? Co jinýho děláš?" Jirka Luňák: - "No spoustu dělám věcí. Třeba to, nohejbal." & Kraj: - "Kde se sprchují hosté?" Ludva: - "No tady." Kraj: - "To se sprchují společně s rozhodčími?" Ludva: - "No ano, ale rozhodčí mají přednost, kdyby náhodou došla teplá." () (méně) (více)

Cejny

Čerstvý vítr mezi českými seriály, navíc z mého oblíbeného fotbalového prostředí. Některé díly jsou sice slabší, ale celkově jsem si tento seriál velice oblíbil. ()

KR4T4S

Sledováno nepravidelně, jen pár dílů. Velké očekávání se mi nesplnilo. Kvalita dílů je značně kolísavá. Seriál má velmi zvláštní humor. Ze začátku jsem se s tím trochu pral. Nejvíc mi vadila postava jáčkujícího doktora. Zato je jedna radost sledovat herectví Novotného, Vetchého a Vilhelmové (která má v seriálu neuvěřitelnou ranu-myšleno dobře). Celkově situace nebo zápletky mi moc vtipné nepřijdou, ale zato když se dostane ke slovu zmíněná dvojka N+V tak to opravdu stojí za to (i když hrajou neskutečný burany). A konečně vtipná reklama - sponzor pořadu (pojištění pro fotbalisti, brankář,...) 50% --------------- edit po shlédnutí kompletního seriálu:80% ()

ericek

Poměrně vydařená taškařice pro "obyčejný fotbalový národ":-) Z natočených 16 dílů nad ostatní ční epizody "Na váhu" a "Derby"... celkově za 70% ()

The Viper

Fotbal, fotbal, fotbal !!! Nejlepší sport na světě a konečně máme o něm i seriál. Na pár nudnějších okamžiků je to excelentní česká podívaná a konečně máme seriál, kterým se můžeme chlubit. ()

Zemi11

Napjosto ujetej sejiál s oscajovým hejcem Ondjou Vetchým! V Bjně jsme se s klukama každý pondělí pjavidelně ujížděli. Jen škoda, že zvukař ten film tak domjdal. Každému pátému dialogu není jozumět. ()