Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří... (TV Nova)

bartias

Cruise na to stále má, Diaz už ne. Jiskření mezi nimi sice i tak je, ale tam kde si Tom coby tajný super agent utržený ze řetězu pořád uchovává klukovský šarm, už Cameron pouze skrývá vrásky a působí jako střelená neurotická ženská. Jinak se tahle akční komedie může pochlubit řadou slušně vymyšlených dynamických scén. Že v závěru jasně ztrácí tah na bránu zůstává vinou nedotaženého scénáře. ()

Radiq

Chvíli akce, chvíli vtipné, chvíli nuda. První polovina lepší, bavila dost, druhá polovina horší, šlo na mě spani. Jako oddechovka dobry, obzvlášť v kině, kde je dohromady 7 lidí. V Uničově to prostě žije. Jde na obou vidět, že už zestárli, ale kdo ne, že. Na plagátu vypadá Diaz jako akčně stejně rovná Cruisovi, ale není. ()

sir-dave

Hitovka pro léto jako stvořená, postavená na duu Cruise & Diaz, rychlému spádu, vtipu a akci, která nedává moc přemýšlet nad lecjakými neshodami. Ideální pro popcorn a zahnaní nedočkavosti před MI:4. Sex appeal Cameron Diaz na vysoké úrovni. ()

LukeUp

Šel jsem do toho s tím, že si na večer dáme nějakou pohodovou nenáročnou záležitost a byl jsem nadmíru spokojen. Spojení Toma Cruise a Cameron Diaz fungovalo na jedničku, film plný vtipných momentů, akčních scén a zajímavých zvratů, milé překvapení. ()

zombkiler

Cameron Diaz mam moc rád, Toma CruIse hodně nemusím ale tady mi sedli oba.Akční komedie s kloubená s romantikou, je to pravé co může v létě dorazit do kin.Až na pár výkřiků Cameron(i když to byla vlastně sranda) mě to bavilo a klidně rád bych viděl pokračování.80% ()

tom88

Ďalšia Amerika ako ju poznáme. Tentokrát sa jedná o lepší kúsok. Tomovi a Cameron to celkom spolu pasuje. Zabavil som sa rozhodne na vysokej úrovni aj vďaka množstvu akcie a príjemnej odľahčenosti. Veľa humoru v akčnom filme neznesiem, ale tu som oko proste musel prižmúriť a rozhodne mi to nevadilo, dokonca skôr vyhovovalo. Dej je fajn, nie zvlášť prešpikovaný, ale nesklamal a nenudil. Zopár scén bolo trocha fádnejších, ale to takmer ani nestojí za reč. Je to  ďalší letný blockbuster, ktorý sa tentokrát podľa mňa celkom vydaril. Navyše dobrá hudba a pekné prostredie a ani efekty neboli vôbec zlé. Zopár vydarených vtipov a momentov si určite aj zapamätám. Žmúrim jedným okom a 4 hviezdy udelím. 70% ()

misulka03

Klasický americký akčňák, který je tak šíleně přehnaný. Jo, je to pravda, ale stejně je to dobrá oddychovka, která pobaví. Na tři vyrazíme, jedna......říkal jsem tři nebo chceš jiný číslo? Ne trojka je dobrá :D Nádherně jsem si odpočinula :) ()

tomeek

Mě se to líbilo asi i víc než Mr. & Mrs. Smith. Akce dostatek, vtipy dobré, Cruise je zábavný, Diazová na konci taky. Škoda toho konce, kde už si i pomalejší divák domyslí, kdo co řekne a nebo udělá. Jinak jsem se ale bavil dobře. "June! My hoříme!" 3,5* ()

otík

Nic geniálního, i když nutno uznat, že Cruise coby agent impossible s nádechem sjetého komika je určitě velmi osvěžujícím v jeho filmografii. Akčně to není zlé, ale proč tolik scén, u kterých je zcela zřejmých, že nejsou natáčeny v reálu? Celkově poctivý mainstream, který neurazí. Hudba: John Powell ()

panMartin

Škoda. Díky nabušenému traileru jsem čekal něco lepšího. Takhle jsem většinu nejlepších scén již viděl. Trošku trapná kopie Pan a paní Smithovi. Je to šílený. A ani to není vtipný, nápaditý, plný zvratů, ani nic jinýho. Nemělo to pořádně ani hlavu ani patu. Pomalu mám i problém přijít na to co se mi v tom filmu vlastně líbilo. Ani to nezachránil hezký xichtík Cameron. ()

Courtemanche

Průměrný akční thriller s prvky komedie (místy i bez), celkem svižný a nenudí - večer v televizi ujde a něco navíc. Cruise s přehledem, Diazová až příliš tlačí na naivku (v jejím věku!), nebyla úplně dobrá, naopak z Gal Gadot bylo málo. Cruise tento film vlastně zachránil. ()

Šuplík

Tento film nie je o logike, ale o mužovi, ktorý nestrácal pokoj. Fakt nikdy. Ani keď naňho vybehlo sto chlapov so sapíkmi. Pravda, dalo sa to spraviť lepšie, ale ako oddychovečka to ujde úplne v pohode. ()

TomStall

I když má Tom v real životě v hlavě asi slušně vymalováno, na plátně je to prostě sympaťák a v takovéto roli dvojnásob. Cameron se pro změnu celý film nebezpečně pohybuje na hraně "sympatická/uječená/otravná". Přesto tvoří celkem sourodý filmový páreček. Nebýt strašného CGI a typické předvídatelnosti děje, mířilo by moje hodnocení asi ještě o hvězdu výše. Hlavně díky ultravtipné sekvenci ultimativního hrdiny Toma, kterou stojí za to pustit si víckrát. ()

Cedr

Pár vtipných momentů je vycpáno nudou a nepříliš zábavnou akcí. Největším kladem je pochopitelně charisma ústřední hvězdné dvojce. Při vhodné náladě Knight adn Day příliš neurazí, ale definitivně vůbec ničím nenadchne. ()

kjakob

Na začátku jsem chtěl samou radostí skákat, v půli jsem si chtěl nastavit budík na zbytek filmu pro případ, že bych usnul. ()

miguel_111

Čo sa tyká akcia tak tej bolo hodne a bola aj celkom v slušne zvládnutá, len to duo Cruise a Diaz mi nebolo kto vie ako sympatické. Jedným slovom príjemná oddychovka, ale len na jedno použitie. Pre mňa 60% ()

Doudis19

Celkem vtipná, celkem svižná i celkem nepředvídatelná akční komedie s hereckou exhibicí Cruise a milou histerkou Diazové v jednom nepříliš fungujícím ani záživném celku. ()

dan.pacino

Film, který uběhne tak rychle, že nemáte snězenou ani půlku popcornu. Čím to je? Budto to bylo tak nudné, že jsem usínal. Nebo to bylo tak dobré, že jsem nevnímal čas. No.. Je to to první. Cameron i Tom skvělí, ale celé to bylo takové o ničem. Slabý průměr. ()

Khumbac

V letadle to ještě šlo, potom to šlo do gřustu. Ano gřustu, vymyslel jsem nové slovo, abych to mohl okomentovat. ()

Pistolníci nevymřeli

Pistolníci nevymřeli

23.12.2010

James Mangold to už s westernem jednou zkusil, když natočil remake klasiky 3:10 Vlak do Yumy. Letos se vrátil do současnosti a zkusil akci v rozpačitě přijatém Zatím spolu, zatím živi. Teď tyhle dva… (více)

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

12.06.2010

Postava plešatého, chlupatého a tančícího „tlustého parchanta“ Lese Grossmana byla pravděpodobně to nejvtipnější, co nabídla Tropická bouře. Tom Cruise vklouzl do masky fu**ujícího producenta i pro… (více)

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (více)

Cruise v Hobitíně? Cože?

Cruise v Hobitíně? Cože?

30.08.2009

Nejdřív seriózní informace: následujícím filmem Toma Cruise bude prozatím nepojmenovaný špionážní thriller, předtím známý pod názvem Wichita. Tom si v něm zahraje agenta, který se prostřednictvím… (více)