Město žen

• USA Cougar Town (více)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (více)

Série(6) / Epizody(102)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

JimmyII

Poměrně sympatický, odlehčený sitcom s výborným obsazením, který nemůže urazit, ale ani nijak neoslní. Prostě akurátní zábava na dvacet minut volného času, proložená super písničkami. ()

2mig1

překotně zbrklý, místy trochu afektovaný, ale pořád dostatečně vtipný.... / ke konci první sezony zvyšuju, postavy jsem si zamiloval ()

bubun

Viděla jsem asi sedm dílů, a myslím, že mohu napsat, že pokud se to nějak radikálně nezlepší, humor se zázračně nezmění na skutečně vtipný, a seriál se aspoň trochu stane uvěřitelným, plus hlavní "hrdinky a hrdinové" se náhle nestanou sympatickými (protože při sledování, ať se snažím, jak chci, je prostě nechápu, nelíbějí se mi, nesoucítím s nimi, nedokáži se s nimi v ničem ztotožnit), tak jde o přehnaný humbuk kolem lehce podprůměrného seriálu, který je obalen v pozlátku, zasněžen konfetami a je plný výstřihů, podpatků, flitrů, nicnedělání, honosných nikdy nepoužívaných kuchyní, stupidních rádobyvtipných chlapíků a rádobydrsných chlápků se strništěm, řešení primitivních záležitostí, kde se navíc všichni chovají totálně (pro mě) nepochopitelně. Myslím, že by to mělo mít tak 47%. Bohužel však pozlátko, nicnedělání, alkohol (červené víno samozřejmě) a vyšilující ženské jsou pro diváky zřejmě atraktivní.... ()

Juliette_

Cougar town je skvělý oddechový sitcom a taky se tváří jako jedna velká reklama na víno (což mi ale vůbec nevadí). Courteney Cox opět nezklamala a stejně jako v Přátelích je i teď mou oblíbenou postavou (společně s Ellie). Jen tak dál, už se nemůžu dočkat další série. ()

drederik

Lepší, když se Bill Lawrence bude soustředit na Cougar Town a nebude dál pokračovat ve znovuoživení (prznění) Scrubs. Cougar Town není sice nic světoborného, ale jako příjemné zkrácení dlouhé chvíle funguje spolehlivě. Courteney je pořád kus a ukazuje, že dovede utáhnout sitcom sama, stejně jako to dřív zkoušel i další z bývalých Friends Matt LeBlanc. ()

_DAVE_

Problém tohoto seriálu je dle mého názoru samotná hlavní postava. Neustále řeší, že už je skoro na "odpis", pořád kontroluje velikost zadku a závidí chlapům, že stárnou "pomaleji" než ženy. Mno a tuhle postavu hraje Courtney Cox, která má kostru kterou by jí záviděla kdejaká pětadvacítka, a celkově vypadá o deset let mladší než postava, kterou hraje. Navíc je to celé takové až moc ztřeštěné, Courtney mi příjde, jako by byla permanentně na nějakém speedu. ()

alyssa18

Svěží seriál, který mě příjemně překvapil svou bezprostředností. Moc jsem od něj nečekala a tak k tomu i přistupuji. Beru jej jako pohodovou oddechovku, při které se odreaguji s oblíbenými postavami, co mě umí rozesmát. Na poli komediálních seriálů jsou jistě i zdařilejší kousky, ale Cougar Town si nehraje na novodobé HIMYM. Je to prostě jedním slovem taková "pohodička" a mně to v podstatě stačí. :-) (oblíbená postava: Laurie) ()

Diego

Kupodivu to u mě netáhne Courteney, preci jenom pro mě nejsou problémy 40tnic žhavý téma, ale mužské osazenstvo je awesome :D ()

sskrblik

Courteney Cox je snad na koksu, pomyslel jsem si po prvním díle. Naštěstí je zcela při smyslech a podobně praštěná jako v Přátelích. Jen snad né tak úzkoprsá, ale pěkně rozrajtovaná MILFka, co se snaží vrátit do nejlepších let (ikdyž ty nejlepší léta pořád ještě má - kusanec kusoucí ona jest). Na krku vcelku tolerantní syn, pitomej bývalej manžel, který skutečně dokáže zabavit svou tupostí. Jsem na začátku a smíšené pocity mě provází, což jistě pochopitelné býti může /YODA ()

ganz

Musím říct, že předchozí počiny Billa Lawrence jsou mi mnohem bližší než Cougar town. Námět seriálu mě nazaujal ani v nejmenším, ale jelikož se jedná o dílo mého seriálového oblíbence, tak jsem si řekl že to zkusím. Seriál je svojí strukturou velmi podobný Scrubs a to zvláště charaktery jednotlivých postav (zvláště pak Christa Miller, která hraje skoro stejnou postavu jako ve Scrubs), bohužel nemá jeho intenzitu a pokud nejste žena po čtyřicítce, nebudete cílová skupina. Pokud však stejně jako já máte rádi pohodový seriálový styl Billa Lawrence, budete mít další seriál u kterého můžete v klidu vypnout. ()

Ichabod

Další extrémně ztřešněná série od Billa Lawrence. Scrubs byli ze začátku naprosto fantastičtí, proč? Absurdní debaty vycházející z běžných situací, které přehnaně prezentované odráží humor ještě dál. Cougar Town je v tomhle vlastně hodně podobné.Opět skvělý casting (v jedné z rolí opět Lawrencova manželka), ale Coxovka to táhne hlavně sama (asi tak z 90ti procent) a další zajíjmavá paní je Busy Phillips, kterou mám rád už od Dawsonova světa a Freaks and Geeks. Tohle je podobně jako Scrubs instantní dávka pozitivna a rychlého sledu událností v každých dvaceti minutách. Nic víc. Bohužel chybí "scrubovské" emoce a není to ani k popukání vtipné jako Two and a half men po 12ti letech, proto nejde hodnotit víc.. ()

mrx.friend

Ve vší počestnosti napříč všemi šesti sezónami "pouze a jen" pohodový seriál - smíchy zrovna neslzíte, ale s "partou z konce ulice" je vám vždycky těch 20 minut prostě fajn :) ()

Lenulinka

Já bych řekla, že je to něco mezi Sexem ve městě (jen slabounký odvar) a Gilmorovými děvčaty. Pohodová hláškující sexy máma Jules mi velice připomíná Lorelai. Pro mě příjemná oddychovka. Bavím se, tak co? A Ellie (Christa Miller) je jednoznačně mou oblíbenou postavou. Sice je to další Jordan Sullivan ze Scrubs , ale jí to prostě sekne. ()

Šakalík

Ze začátku mě to docela bavilo, hlavně teda proto, že mám slabost pro Courteney Cox (a btw na šestačtyřicet vypadá pořád naprosto úchvatně). Ale tak nějak po deseti dílech jsem zpozoroval, že to sleduju víceméně ze setrvačnosti a že zpočátku úsměvné gegy se pořád opakujou dokola. Beru v potaz, že to je seriál pro ženy a podle toho v něm ty interakce žena - muž vypadají. Přesto by se tam všichni chlapi nemuseli chovat jako banda podpantofláku bez vlastního názoru a špetky sebevědomí. Jediným jakž takž „uvěřitelným chlapem“ byl soused odnaproti Grayson, ale to jen do chvíle, než se dál dohromady s Jules a zapadl do kolektivní šedi. Dokoukal jsem sice celou první sérií a zkusil i první dva díly z té druhé, ale když Jules už pátý díl v řadě hysterčí kvůli tomu, že její osmnáctiletý syn bude bydlet přes týden na koleji vzdálené celých dvacet minut autem, je tady něco špatně. Prozatím pouštím seriál k vodě… ()

vitekpe

V tomto serialo-sitcomu (u ktereho jsem musel sam sebe presvedcovat, ze jde o sci-fi z jine planety - na ktere se jen pije vino, a vsichni jsou nadherni bohati a vtipni, a kde maji emoce pouze polohy "sad" nebo "happy"), je tou nejlepsi figurou Carolyn Hennesy v roli Barb. :-) ... Tu zeru! ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake