Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Gerard Oury jeden z klasiků francouzské komedie natočil další ze svých nezapomenutelných záseků. Herecké all star a jedna bezchybně promyšlená vlaková loupež. Navíc je film podepřen o velice chytlavou písničku.(26.1.2008)

 • Adam Bernau
  odpad!

  Francouzská komedie. Ach jo. Naivně jsem se domníval, že s Belmondem to bude ke koukání. (Mimochodem, syndrom Funés-Filipovský: zjišťuji, že i dabovaný Belmondo je pro mne víc Belmondo než originál.)(3.10.2011)

 • castor
  ***

  Dobrá herecká parta ještě jaro nedělá. Mísení anglického a francouzského humoru může být fajn, jenže story kolem šéfa lupičské bandy s mimořádně vyvinutým mozkem, který ve chvíli napětí neudrží hlavu zpříma a drobného zlodějíčka Artura prchajícího z vězení mě zrovna nechytla. Nic na tom nezměnilo ani kvalitní herecké obsazení, hravost a komediálnost mi chyběla, pitvoření vadilo. Až mi místy trapno bylo. Spokojenost jiných diváků ale dokážu pochopit, já si ale radši zaplavu v trošku jiných francouzských komediích – když to navíc bude s půvabnou a tady na stříbrném plátně debutující Silvií Monti, která si je přesně vědomá svých zbraní, zlobit se rozhodně nebudu..(4.5.2013)

 • Ruut
  ***

  Trošičku prošlá záruční lhůta.(22.7.2009)

 • dopitak
  ***

  Bláznivá komedie, u které stojí za to komentovat jen výborný PŮVODNÍ český dabing (Tříska, Prager, a zejména jedinečný Eduard Cupák). Pochvalme MIDO za to, že licenci koupilo i s původním dabingem z Barrandova, jen tak dál.(14.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace