Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lamps
  ****

  Po zásluze jedna z nejslavnějších Belmondovek, pro kterou se v mém časovém rozvrhu vždycky nějaké to místečko najde. Skutečně výborný a bláznivý scénář, jenž si žádná slabší místa jednodušše nepřipouští, švihák Belmondo ve své osvědčené ztřeštěné poloze, sám Velký šéf David Niven nebo westernová legenda Eli Wallach- to je pořád hodně slabá reklama na hromadu originální zábavy, kterou tenhle snímek nabízí. Ten závěr sice Oury příběhově trochu přepískl a neukočíroval, ale i tak řadím jeho krimi-komedii k těm vůbec nejpovedenějším, jaké doposud vznikly. 85%(13.10.2012)

 • 6thSun
  **

  Tento film mně v dětství unikal, proto jej nemůžu hodnotit z pozice nostalgie, jako většina zde. No a tak se pro mě Velký šéf stal Velký vopruzem.(29.11.2013)

 • Frenegonda
  *****

  GENIALITA(2.11.2007)

 • Mariin
  *****

  Vynikající komedie s málo hluchými místy. Výborné herecké obsazení; divák nechť si kromě Belmonda a Bourvila povšimne také excelujícího Eli Wallache jako rtuťovitého sicilského mafiána. To je opravdu lahůdka.(26.6.2007)

 • Radek99
  ***

  Do hodnocení těchto trvalek ze zahrádky předlistopadové Československé televize zjevně stále ze všeho nejvíce promlouvá nostalgie, jinak si nedovedu oněch 80% pro tak průměrnou a řádně omšelou crazy komedii vysvětlit...(8.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace