ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA : ČST 1 = 30.12.1977+Trikrát s... Jean-Paul Belmondo: ČST 1 = 20.12.1983+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 19.10.2014, réžia českého znenia (ÚPF 1973) = BEDŘICH FRONK (8.2.2009)(8.2.2009)

Zacatek filmu je hodne dobrej, sviznej dej a dobry vtipy, ale postupne se celej film stava takovej roztahanej, kde neni ani moc vtipu, ani moc akce. Nicmene Belmondo, Bourvil, Niven i Wallach jsou super a utahnou i krapet ridsi dej. Akorat Nivenovo hlavu tvurci vyuzivaj jen misty, protoze obcas je ve stresu a hlava mu spadne a obcas ne. Ale najde se tu i par skvelejch scen a film nenudi. Ale zkraceni by filmu urcite prospelo.(23.2.2007)

"Zejtra se vrátíš do basy a panu řediteli se omluvíš, že sis jenom vybral čtyři dny volna !!";)(28.12.2013)

Bláznivá komedie, u které stojí za to komentovat jen výborný PŮVODNÍ český dabing (Tříska, Prager, a zejména jedinečný Eduard Cupák). Pochvalme MIDO za to, že licenci koupilo i s původním dabingem z Barrandova, jen tak dál.(14.3.2010)

• DaViD´82

Nedůstojná kaňka ve filmografii všech čtyř hlavních zúčastněných. Obvzláště pitvořících se Wallacha s Nivenem mi bylo upřímně líto a u scén na lehátkách či ohňostrojové přestřelky mi za ně bylo až trapno. Ve Velkém šéfovi nefunguje krom hudby žádná ze složek. Nejméně však ta komediální.(29.1.2008)

• - Ve filmu se objevily automobily Citroën 11BL Légère, rok výroby 1956, Citroën DS 19, rok výroby 1965, BMW 2000 CS rok výroby 1967 nebo Mercedes 280 SE W108, rok výroby 1968. (Cucina_Rc)

• - Film měl premiéru 7. března 1969. S 5 539 933 diváky v kinech se jedná o nejúspěšnější film celé Belmondovy kariéry. (vangobseck)

• - Film byl natáčen ve dvou jazycích (Francouštině a Angličtině), pokaždé ve stejném obsazení. (Musak)