Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Subjektiv
  **

  Francouzský humor jakoby ustrnul v dobách grotesky, v lepším případě konverzace bratrů Marxových. Nad únosnost protahované scénky a scénečky se plní ohromným množstvím gagů, ale z toho jen pár zasahuje cíl. Zdá se mi, že frantíci tentokrát zatoužili trošku se přiživit na úspěchu Růžového pantera a přijít s něčím podobným. Silné **.(15.4.2013)

 • Jamal
  ***

  Velký šéf, anebo spíše Mozek mi moje mozkové buňky až zas tak neuchvátil. Byla to sice příjemná podívaná s mnoha hezkýma momentama, ale Belmondo pro mě umí být více vtipný a více mě rozesmát....takže tady jen taková střední třída s pár vychytávkama.(6.9.2007)

 • Niktorius
  ***

  Údajně jedna z nejlepších francouzkých komedií...Nevím, nevím...Buď nemám správný smysl pro humor, nebo již zub času mnoho srandy z tohoto filmu uhlodal...(6.9.2007)

 • Brouk
  ****

  Tak na tenhle film jsem si už od dětství zamiloval. Mám ho hrozně rád. Hvězdné obsazení, zajímavé téma. Jedna z nejlepších francouzských komedií.(3.2.2004)

 • Malarkey
  *****

  Jean Paul Belmondo je minimálně frajer, ale tímhle filmem dokázal, že pojem frajer je u něj radikálně malá hodnost. Nic víc už není, co bych k Velkému šéfovi chtěl dodat.(23.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace