Je krásná. Je věrná. Je psychotická. A naneštěstí pro čerstvou vysokoškolačku Saru (Minka Kelly) je také její SPOLUBYDLÍCÍ. Po příchodu do nové školy Sara začíná chodit se Stephenem (Cam Gigandet) a nalézá si novou nejlepší kamarádku, spolubydlící Rebeccu (Leighton Meester). Nové kamarádství se ale záhy mění v noční můru. Sara se ocitá tváří v tvář děsivému poznání, že její přítelkyně je posedlá a nevyrovnaná osoba, která možná dokonce i vraždí! (oficiální text distributora)

foundation odpad!

Ak niekto nedokázal prekuknúť čo za hovienko to bude už z traileru, garantujem, že po prvých 5-10 minútach budú mať jasno v tom čože sa to ide diať, úplne všetci . Je to jedna z tých tupých pubertálnych maškarád ktorá môže zaujať iba niekoho kto videl v živote dokopy 2 a pol filmu, a na ktoré sa dá pozerať do konca iba v tom prípade že človek chce vedieť do akej veľkej demencie, stupidity a ohranosti to celé ešte môže zájsť. Ľutujem toho chudáka na poste režiséra ktorý si myslel že s touto splaškou si urobí niečo iné ako hanbu. A slovné spojenie komická tragédia dostáva po záverečných titulkách úplne nový rozmer. Zbytočnejší film by som hľadal len veľmi tažko. Pri tomto hnoji pôsobí aj nedávny Cravenov skrat My Soul To Take ako vec ktorú by sme mali vynášať do nebies. Hodnotenie mi tu nestačí pretože dať tomu odpad je urážka tých čiernych písmenok. ()

Kingjiri

O horror skutečně nejde, je to spíš thrillerová jednohubka, která za víc než jedno shlédnutí nestojí. Navíc je tu plno klišé, ale to nejzajímavější klišé, který vždycky rád prominu, tu schází, a to jsou obnažený teenagerky do půli těla:) Pokud hledáte poměrně slušně natočenej a nenáročnej snímek, tak můžete hodinu a půl vašeho času věnovat tomuhle výtvoru, ale nic moc od něj nečekejte. ()

moviechecker

Taký jemný psychothriller na prijemný oddychový večer. Sympatické herecké obsadenie. Mňa teda film potešil človek pri ňom nemusí rozmýšľať a celkom sa zabaví. Ešte, že som takého roommate nezažil :-D. ()

IPajule

Dobrý psycho u kterého se nenudíte, některé scény mi přišli docela vtipné, ale některé hodně dramatické. Nezapomněla si tady zahrát ani Nina Dobrev, kterou je tam vidět ani ne 3 minuty, ale od tohoto filmu jsem čekala o trochu více. ()

Torgal

Tu to bude jednoduché. Dve modelky na jednej izbe, jedna z nich nechce papať piluky na hlavu a druhá, čo nevie hrať, si to odskáče. Bohužiaľ tá prvá svoju psychózu dávkuje v takých mikrodávkach, že aj vo veľmi úspornej minutáži sa väčšinu času nedeje nič zaujímavého akýmkoľvek spôsobom. Aspoň je to natočené profesionálne a vo finále sa spolubývajúca konečne utrhne z reťaze a dôjde aj na nejaké to násilie, lebo čo sa psychologického thrilleru týka, je to za nula bodov. 4-/10 ()

Razzor_82

"Nikdy jsme nebyli kamarádky!" Holky šikovné ale jinak je to příběhově tuctová nuda o posedlosti. Atmosféra a napětí na úrovni televizního seriálu. 4/10 ()

sarfian

Celkom pozeratelný film, dokonca až nad moje očakávanie. Čakal som , že to dopadne ovela horšie. Je to dosť podobné Psychu 2. Taká klasika na kolaji, spolubívajúca je psychopat a mieša sa do života tej druhej, ale v jej živote je viac ludí ako by jej vyhovovalo...tak a film môže začať. Trochu nudné, ale dá sa to raz pozrieť, ale to je tak všetko. Len priemer na ktorý sa rýchle zabúda. No ale ako Horor, alebo Mysteriózny by som tento film určite neoznačil.VIDENÉ 1x ()

tom912

Mysteriózní ? Thriller ? Horror ? Dělají si ze mě legraci ? Ani jednou jsem se nelekl ! Kdyby to dostal nějaký skvělý režisér tak to mohla být pecka,ale takhle fakt bída. 5%. ()

sigf07

Nijak mě nenadchl originál z roku a mým přesvědčením, že na narušené a uzurpátorské spolubydlící toho není zase tak moc děsivého, neotřásl ani remake. U Bridget Fondovou zde nahradila anorektická Minka Kellyová, která byla zjevně vybrána pro hezkou tvářičku než pro své herecké umění. Ostatně na základě této filosofie byl zjevně obsazen i zbytek rolí. Dlouho jsem čekal na to, až začne stoupat napětí a Rebecce konečně přeskočí tak, že udělá něco, co by nahánělo hrůzu, ale kromě citového vydírání, bolestné aférky s domácím mazlíčkem a vyškubnutím piercingu toho moc k vidění nebylo. ()

Oonika

Tenhle žánr mě moc nebere, ale říkala jsem si, proč to nezkusit... Ale je to pořád to samé dokola. Kdyby vše zůstalo jen u toho "psycho", tak by to šlo... ale jak začala téct krev, musela jsem se chytat za hlavu... a herecké výkony? škoda mluvit... hudba dobrá, až výjimečně dobrá na tento žánr :) ()

Skautka

Tenhle film je spíš menší drámo a neudělovala bych mu hned titul hororu. Pěkný americký film, který končí happy endem a jsem za to ráda. Navíc vidět v takovým pěkným filmu Cama Gigandeta? Bože běhá mi mráz po zádech. ()

Eventyrer

Leighton Meester ma v skutu prekvapila a iba kvôli nej tie dve hviezdičky, ale inak to zo všetkých strán bol prepadák. Už len preto, že sme sa nič nedozvedeli prečo, načo, začo. Nebolo to ucelené a náznaky minulosti psychopatky nám o nej nič nepovedali. Akoby si niekto chcel natočiť film o psychopatke na intráku a bolo mu jedno či to pokašle, hlavne nech je tam tá psychopatka. ()

mira.l

Komedie? Thriller?? (pokus o)Horor?? Myslím, že tak nějak všechno dohromady a vcelku vlastně nic, pořádně to není ani jedno. Leighton Meester bych teda za spolubydlící v tomhle rozpoložení asi mít nemusel, páč jebalo jí teda slušně. Ale: měla být duševně chorá, proč, to jsme se nedozvěděli, co udělala holkám, se kterýma se potkala v místě svého bydliště v kavárně, taky ne, celkově to bylo značně nedotažené. Na co mají děvčata v L.A. na vysokoškolské koleji mezi kosmetickými štětečky odlamovací nože na koberce, je mi taky trochu záhadou. No asi s nima ořezávají tužky na obočí nebo zkracujou chlupy na štětečkách. Místo aby to navodilo jistou atmosféru strachu, působilo to spíš směšně. Původně jsem uvažoval i o dvou hvězdičkách, ale za ten závěrečný chaos v posteli, na zemi, ne okenní římse, zase na zemi, "...sakra kdo je kdo??", nakonec jedna hvězdička bude tak nějak akorát. ()

Evii.B

Na tenhle film jsem se těšila už od traileru, který je opravdu dokonalý, ale bohužel ukazuje téměř všechny nejlepší scény filmu. Také bych tento film neřadila do kategorie hororů, protože až na několik strašidelných scén, které byli ukázány už v traileru to moc děsivé nebylo.Hodnocení dávám i přes tento fakt vysoké a to kuli úžasnému hereckému výkonu mé oblíbenkyně Leighton Meester, která to hrála fakt v přesvědčivě a v určitých chvílích jsem si i myslela, že to ona je ta správná. Takže pokud si tento film chcete opravdu užít, radši nekoukejte na trailer, pak už to není ono! ()

beso74

jedná hviezdička za sympatické babské obsadenie a druhá zato že to skončilo skôr ako som vyhodil DVD... by the way, čomu sa už dnes familiárne nevraví horor... ()

Mládeží přístupný Hellraiser?

Mládeží přístupný Hellraiser?

19.10.2010

Jako by nestačilo, že původní série bude pokračovat (pekelným Pekelným světem z roku 2005 to opravdu neskončilo, připravte se na Hellraiser 9: Revelation), The Weinstein Company teď připravuje remake… (více)