Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

janinka123

Na tento film jsem se koukla bez jakýchkoli očekávání, ale mile mě překvapil. Bavily mě akční scény, kdy Nicole utíkala před Milem a celkem často jsem se i smála. ()

mstychov

Velka sranda. Hvezdne herecke obsazeni. Mam tendle film rada, da se na nej koukat casto. Kazdopadne i tak je to sem tam dost blaznivy! ;) ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

fikee

Ukoukatelné bez žaludečních potíží. V jistých chvílích to bylo zábavné a vtipné, ale těch chvil bylo pomálu. Nicméně na Gerarda Butlera se stále kouká dobře. ()

shinlove

Tak opět skvelý Butler a věčně ve stínu, i když moc dobrá Aniston. Komedie jak má být, ale ta "akční a temnější stránka" příběhu se moc nepovedla. Ale to nic nemění na tom, že bych se na film klidně ještě podíval znovu. Je to fajn volba na nedělní odpoledne :) 3* ()

Rejzl

Takových peněz za reklamu a propagaci a taková nuda :-( Na tenhle film jsem se těšila. Ale přišlo jedno velké zklamání. A) komedie, kde se zasmějete všehovšudy 2x, není komedie. Navíc všechno „vtipné“ bylo celkem dobře předvídatelné B) pár nabouraných aut není akce. Jenom pomačkaný plechy a naprosto zbytečný hazard se životy kaskadérů C) tak nedotaženou zápletku by vymyslel i Troška! Závěr vyšuměl do ztracena, pořád jsem čekala, že se ještě něco stane. Nestalo D) Jennifer Aniston mi ve filmu připomínala vyzrálou ženu po padesátce a působila hodně unaveně. U Butlera se zdržuji komentáře, byl by naprosto neobjektivní (kvůli němu si ty dvě hvězdy nedokážu odpustit). Závěrem mě těší jenom jedna věc – neplatila jsem za lístek do kina. Tentokrát by mě to opravdu mrzelo! ()

Tweetak

Veděl jsem od první chvíle, jak všechno skončí až na Bennyho. Komedie se mi přesto líbila, nemám rád náročné filmy u kterých nevíte, kdy vašeho hrdinu střelí do krku a střeva vylítnou na dalšího hrdinu, který přebírá jeho úlohu. Herci hráli pěkně, Jennifer nesklama, Gerard si drží standart. ()

SpeedyL

Tak maximálně 3* a za tu třetí může J. Aniston, protože je hezká :-)... Jinak rozvleklá slátanina akce, romantiky a pseudovtipu. 50% ()

Medea86

Průměrná romantická komedie se stupidními zdlouhavými dialogy. Chvílemi mě to dost nudilo, takže už to nemusím vidět znovu. ()

JaguarN

Úvodní honička vypadala celkem slibně, ale pak už to byl jen nepřetržitý proud zbytečného žvanění... Žádná akce, minimum vtipu, naprosto bez nápadu. Otravná novinářka snaživě cupitající v upnutých minišatičkách na vysokých podpatcích za svým chrabrým exmanželem zkrátka na celý film nestačí. Na Anistonovou se docela hezky koukalo, ale to bylo asi taky tak všechno a Butler byl tak "mužný", až byl trapný - každopádně ani ne v polovině filmu jsem měl strašnou chuť oba dva řádně proplesknout... Takže 40% s odřenýma ušima. Škoda že Anistonová neukázala aspoň ty prsa, možná bych dál o 10 % víc... :-) ()

VanThomass

Mě tahle komedie prostě dostala. Sice na dosti místech čtu, že duo Aniston vs. Butler k sobě nesedí a chemie zde nefunguje, mě se prostě k sobě hodí. Ano film neoplývá ničím novým, ale jako komedie na dobrý oddech je to dostačující. No a v neposlední řadě, kdo by se nerad díval celý film na sexy Jennifer Aniston že ,-) ()

sidthekid

Romantická komedie s několika akčními scénami a hvězdným obsazením... Zní to pěkně. Skutečnost je horší. Strašně nudný a zdlouhavý film, ve kterém jsem již v půlce za pomoci černé magie vyvolával konec. ()

PetrB odpad!

V zivote bych necekal, ze nedokoukam nejaky film s Jennifer Aniston. Kdyz jsem si ale ve dvou tretinach fillmu polozil otazku "o co tady vlastne jde" a nedokazal odpovedet jinak nez ze o nehoraznou nudu, nemel jsem jinou moznost. ()

schindler

Tyto americké romantické rádoby komedie mají podobný problém a to je scénář. Když si člověk ve zkratce přečte o čem film je, většinou si řekne, Butler bude honit s svoji exmanželku Aniston, to by mohlo být fajn, jenže tohle trvá asi 15 minut a všechno okolo působí jako nastavovaná kaše (trapná mafiánka nebo neodbytný přítel). A ke všemu zbytečně přemrštěná stopáž, aspoň, že hlavní dvojice je trochu sympatická. ()

rwa

V ksichtu podivně buclaťoučký a tentotokráte i značně necharismatický Butler plus stará rašple Aniston (naštěstí ten džouk s "bývalou modelkou" naznačuje určitou sebereflexi tohoto faktu) ve k uzoufání nudné slátanině o ničem... ()

Grifindoor

Nuda, nuda, nuda. Ale Jennifer Aniston je tak libová běhnička, že sem dokoukal až do konce... Vypadat v jejim věku takle je asi sen každé běhny;-) ()

XTrader

Butler je opravdu skvělej herec, dobře zvládne drama i komedii. Aniston sice moc rád nemám, ale v tomto filmu si celkem dobře ladili a celkový dojem byl velmi dobrý. Na neděli určitě skvělá komedie u které se zasmějete. ()

zero_zelo

roztahaný, přehrávaný, jasný. a to, ač trhám rekordy v počtu shlédnutejch romantickejch počinů, i todle mi lezlo na nervy. věta "nooo, tak už se libejte, ať to máme za sebou" zazněla několikrát. ovšem pokud chce někdo vypnout, tak tudle velice akční komedii může vkládnout. protože když usne a probudí ho až závěrečná okouřená muzika, tak se vůbec nic nestane. ()

camomilla odpad!

Tesila jsem se na prijemnou komedii se symptickou Jeniffer a poradnym chlapem Gerardem, ale nebyla jsem schopna tu nudu dokoukat do konce. Mozna tomu dam casem jeste sanci.. zatim ale podle meho osobniho zebricku davam jedine mozne hodnoceni.. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)