Když se přerostlý psí puberťák Marmaduk přestěhuje se svou rodinou do nového domova, brzy poznává, že sem příliš nepasuje. Najít se svou extrémní velikostí čtyřnohé přátele není úplně snadné. Naštěstí však má nejlepšího kámoše, kocoura Carlose, který mu hlídá záda. V psím parku se Marmaduk seznamuje s čistokrevnými psy, kterým šéfuje bojový pes Bosco. Marmadukovi ihned padne do oka krásná fenka Jezabel, díky čemuž ho Bosco začne nenávidět. Aby Marmaduk zapadl mezi psí kamarády, když jeho rodina odjede na víkend pryč, doga uspořádá doma mejdan. Ten ale skončí špatně - Marmaduk je ponížen kvůli svému přátelství s kocourem. Po návratu domů ho navíc rodina kvůli nepořádku vyhodí na zahradu do deště, a tak Marmaduk odchází neznámo kam. Všichni ho druhý den hledají a nalézají ho v centru města, kde právě došlo k havárii vody. Jeho psí kamarádka Mazie mizí ve vzniklé díře naplněné blátivou vodou a Marmaduk se vrhne ji zachránit. (TV Nova)

Litsarch

Znáte to... Outsider přijde do nové společnosti, kde je místní elita vedená v tomto případě nacistou vyznávajícím jen čistokrevnost a za partnerku má krasavici, která hned outsiderovi padne do oka, ale už nevidí, že je to jen přelétavá nána... Hrdinským činem vystřídá nacistu, dostane vysněnou slečnu a odvrhne opravdové kamarády... Pak dostane co proto atd. atd... Aneb tisíckrát omleté téma Hollywoodu, které v této psí formě nepůsobí naštěstí tak blbě a trapně... Člověk to nějak v klidu stráví a i se u toho pobaví některými vtípky... Když jsme ale u těch vtípků, tak u rodinné komedie bych čekal poněkud více vtípků... Spíš takto... Víc vtípků, které dokážou rozesmát... Rozesmát, ne jen se párkrát uchechtnou... Upřímně jsem od toho čekal trochu víc, nicméně zklamán zas nejsem díky pár psíkům, které ten snímek oživily... P.S.: Málem bych zapomněl... Hrozně, ale HROZNĚ, mě iritují taneční scény na konci filmů... Zkazilo mi to každý díl Shreka a tento taky... Škoda... ()

Dale

Mám rád psov a tak som chcel dať hviezdičku navyše, no ten psí tanec na konci to zabil. Rodinné filmy nemusia byť vždy infantilné, ako je to v tomto prípade, deti nie sú blbé, aj keď pre väčšinu toto môže byť zábavné. Chcelo by to mať aj nejaký dej, nie len - pes hovorí, pes surfuje, pes tancuje a popri tom ľudia ako nereálny komparz. ()

Ajinka126

Dítě nemám, ani jsem žádný nehlídala, když jsme se na to dívala, tak vážně nechápu, jak se to ke mě dostalo.. záhada. ;) Pro děti to asi musí být pecka a já jsem se taky upřímně zasmála, když tam představovali jednoho psíka (jezevčíka) jako Pana Rozinku :D a ještě kocour má dobrý hlášky... no ale jinak je to skutečně film pro rodinu s dětmi. PS: a je tam australáček.. a ty já naprosto zbožňuji! Doufám, že už brzy budu takového psíčka mít :)) ()

Riddick77

Taková dětská psí pohádka plná všech možných klišé, přičemž přirozeně vychovává k tomu, co je dobré a důležité (rodina, přátele...). Myslím, že pro děti je to dostatečně zábavné a humorné, stopáž je střídmá a dabing Petra Rychlého je výborný. Celkově jsem se bavil i já, ač už trochu odrostlejší divák. Jelikož jsem pejskař, tak dávám 8/10, nicméně je to hodně zabarveno vlastním vztahem k pejskům. ()

HappySmile

Už jsem z tohto žánru bohužel vyrostla, ale myslím, že pro prcky to musí být úžasná zábava. Já bych teda aspoň jako malá byla z mluvích psů určitě nadšená. Koneckonců i teď jsem se občas zasmála. :) ()

Aljak odpad!

Sám sebe sa čudujem, no zároveň sa aj obdivujem, že som takmer hodinu a pol strávil pozeraním na idiotský film s rozprávajúcimi psami. A priznávam, už dlho som nevidel väčšiu kravinu ako tento film. Ostáva pre mňa nesmiernou záhadou ako sa na niečom takomto podieľajú také osobnosti ako Owen Wilson či Emma Stone. Ale fakt nehorázna kravina! Všetky tie psy mi išli celý čas na nervy, no najviac ten "génius" Marmaduke. Ale celkovo boli hrozné aj tie ľudské postavy. Napokon musím zhodnotiť, že najsympatickejšou "postavou" celého filmu bol ten kocúr! ()

SHI-SHA

Mohl bych tu klidně okopírovat příspěvek od uživatele Malarkey. Nechápu, o co vám všem jde. Já osobně jsem měl filmy s mluvícími zvířaty jako malý kluk strašně rád (hlavně "Neuvěřitelnou cestu", která má 70%). Radši si pustím několikrát Mermaduka než nějakou přeceňovanou novinku od Roba Zombieho. A to mám horory rád. ()

laik_60

psickarsky film urceny rodinam s malymi školákmi, herci nič moc, ale psíky boli fajn. Miestami aj vtipne dialogy. ()

Estrellita

Průměrná (!) rodinná komedie s mluvícími pejsky. Vyzdvihnout musím prokazatelně výbornou práci tvůrců s psími aktéry, jejich herecké výkony byly bravurní! :) Ale jinak samozřejmě nic nového, čistokrevný průměr. 50% ()

JimmyII

Naprosto to splňuje to, co to splnit má - děti to nadmíru pobaví. Marmaduke je sympaťák, takový správný psí ňouma, ostatní jeho kolegové jsou taky co k čemu a rozdělení dog parku jako střední vážně nemá chybu. Samozřejmě je Marmaduke plný klišé, ale to skoro jinak ani nejde. ()

oveckaoa

Nechápu názor že když tam mluví zvířata tak to má dostat odpad. V Doktoru Dollitle taky mluví zvířata a odpady to nedostává to je jako moderní trend teď. Navíc je to rodinná komedie tak co jako čeláte a ohánět se hodnocením z IMDB taky není dobrý každý má mět vlastní názor a nepodřiďovat se. ()

Maki89

klasicka americka stredoskolska zapletka pretavena do podoby hovoriacich psov - seriously?.... ale budiz, na par veciach sa dalo zasmiat...3/10 ()

BoncheR

Skvelá komédia. Je to haluz a keď nechcete svoje mozgové bunky zaťažovať len nejakými náročnými filmami na rozmýšľanie, toto je ideálny "ventil". ()

uiu

Příjemná rodinná komedie s mluvícími psy a kočkou. Zasmějí se u toho i dospěláci, ale především je to mířené na dětské publikum a to si jistě přijde na své. Jednoduchý humor, poučení, na nic víc si to nehraje. ()

blackJag

"WHO LET THE DOGS OUT?" Neurážející blbina pro děcka, celkem solidně trikově obdařená (psiskům se tlamiska pohybují věrohodně a rozdíl mezi čistým CGI a mixlým není bůh-ví-jak tragický) a vyloženě vhodně namluvená - Owen Wilson byl do role přerosteného psího mameluka dobrou volbou, přičemž ani ostatní dabingovému řemeslu ostudu nedělají. Psí výrazivo a jeho vynalézavé přizpůsobování se mi občas vykouzlilo úsměv na rtech, to musím přiznat. 50% ()