poster

Pomáhat a chránit

 • Irsko

  The Guard

 • Slovensko

  Pomáhať a chrániť

  (festivalový název)

Komedie / Krimi / Thriller

Irsko, 2011, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ***

  Na mňa až príliš suchý humor a celkovo dosť nezáživné a ťažkopádne i keď Gleeson a Cheadle sú výborná dvojka.(8.6.2012)

 • Ainy
  *****

  Americká kobliha versus irská whisky. U Gerryho nemáte jistotu, jestli je tak blbý nebo geniálně chytrý. Bavilo mě jak si utahoval z agenta FBI. Jeho smysl pro humor byl skutečně až nebezpečně zvrácený. Svěží komediální detektivka, která si na nic důležitého nehraje. Jeden se pobavil nejen u odzbrojujících hlášek, ale hlavně vnímal to drama jistých situací, ve kterých se kluci ocitli. Nejvíc mě dostal závěrečný dialog v noci, u mostu mezi Gerrym a Wendellem. Až to zabolelo jak moc si člověk uvědomil, že to v tom momentu byla fakt smutná pravda - "a kdo příjde, hm?" ... Takže, když to shrnu: bestiálně humorné, dramatické, milé a pokud se dobře pochopí ta správná chvíle, tak i dojemné. K té pětce zářivých hvězd přidávám šestou za hudební doprovod ;-)(9.4.2015)

 • PROROK14
  ****

  Komédia, na ktorej som sa aj zasmial.(29.3.2012)

 • 6thSun
  *****

  Úžasně politicky nekorektní, zatraceně vtipné a o moc lepší než V Bruggách! 90%(24.10.2011)

 • SarumanKo
  ****

  Viac než príjemná krimikomédia s neprekonateľným Brendanom Gleesonom v hlavnej roli neokrôchaného, rasistického a skorumpovaného írskeho seržanta so značne neortodoxnými metódami. A zvyšok castingu mu veľmi zdatne sekunduje. Zdá sa, že obom bratom McDonaghovcom sa osvedčili silné kriminálne príbehy s nádychom tragiky, plné čierneho humoru, podivuhodných postavičiek a spomínaného robustného hereckého bôžika. (8/10)(31.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace