Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

IPajule

Toto je opravdu moc, i na mě. V první polovině filmu jsem se docela bavila a dalo se na to koukat, ale v té druhé sem si říkala "Co to doprdele je". Nevím proč film skončí na 1 hodině a 20 minut, pak jsou titulky a snímky z natáčení a potom nějaká kočka Beezel, kterýho umlátí přítelkyně jejího páníčka. Co dodat, je to blbost. ()

Nail

První příběh super to jsem si málem ucvrkával do kalhot. Druhý třetí ještě taky, ale pak to šlo dost z kopce a už mě to dost přestalo bavit. Na pobavení to není špatné, ale nic extra se od teho čekat nedá... ()

Pacek

Už mám po krk lacinných INTELIGENTNÍCH komedií, kde se v půlce filmu musíme chopit kapesníčku a plakat nad velmi vážnou scénou, která v žánru komedie nemá naprosto vůbec co dělat! Tohle je čistej námrd na stůl neuvěřitelně brutálních vtipů, nad kterýma zůstává hlava stát. A to je dobře, cílem tohoto žánru je přece pobavit a rozesmát. A tahle sračka to zvládnula dokonale. Na nic si nehraje, jen utočí na bránice všech co se dívají. ()

redwik

Takúto smršť som teda nečakal. Jednotlivé príbehy sa predbiehali v tom, ktorý bude vtipnejší. Škoda, že to sa im darilo len zo začiatku, pretože po čase mi to pripadalo ako na silu robené vtipy. Jednoznačne najlepší boli Hugh Jackman, Emma Stone a Chloë Grace Moretz. Asi by som nadával, keby na tento film idem do kina, ale v deň, keď som odovzdal bakalárku a potreboval som si oddýchnuť od akejkoľvek mozgovo namáhavejšej činnosti je toto ideálne zabitie času. The Catch: Hugh Jackman - Davis /:/ Kate Winslet - Beth /:/ Homeschooled: Jeremy Allen White - Kevin /:/ Liev Schreiber - Robert /:/ Naomi Watts - Samantha /:/ The Proposition: Anna Faris - Vanessa /:/ Chris Pratt - Jason /:/ J.B. Smoove - Larry /:/ Jarrad Paul - Bill /:/ Veronica: Kieran Culkin - Neil /:/ Emma Stone - Veronica /:/ iBabe: Richard Gere - Boss /:/ Kate Bosworth - Arlene /:/ Jack McBrayer - Brian /:/ Aasif Mandvi - Robert /:/ Superhero Speed Dating: Justin Long - Robin /:/ Jason Sudeikis - Batman /:/ Uma Thurman - Lois Lane /:/ Bobby Cannavale - Superman /:/ Kristen Bell - Supergirl /:/ John Hodgman - Penguin /:/ Leslie Bibb - Wonder Woman /:/ Will Carlough - Riddler /:/ Middleschool Date: Christopher Mintz-Plasse - Mikey /:/ Chloë Grace Moretz - Amanda /:/ Happy Birthday: Gerard Butler - Leprechaun /:/ Seann William Scott - Brian /:/ Johnny Knoxville - Pete /:/ Esti Ginzburg - Fairy /:/ Truth or Dare: Halle Berry - Emily /:/ Stephen Merchant - Donald /:/ Beezel: Elizabeth Banks - Amy /:/ Josh Duhamel - Anson ()

FanKalEl

Áno, je to ten najodpornejší film čo som videl ale o tom to vlastne malo celé byť. Až na niektoré poviedky čo boli už fakt mimo a kde sa tá nechutnosť opakovala som sa slušne pobavil, hlavne u druhej poviedky a aj pri iných vtipných scén. (64%) ()

kluzo

Neskutečné, nečetl jsem recenze, tak jsem nevěděl co čekat... Po prvním šoku, jsem si neuvěřitelně užil některé skvělé herecké výkony, některé neskutečně neskutečné scénáře, ale hlavně ohromnou prdel, kterou si dokázali všichni ze sebe udělat. ()

Mandalorian

"Pulp fiction nového tisíciletí..." To myslíte vážně ? Nestavělo se na ničem jiným než na krvi a nechutnosti. Častěji trapné než vtipné. Častěji nechutné než ujeté. "I babe" byl horkým kandidátem na největší trapárnu celého filmu. Dopadlo to ale jinak: Jakejkoliv vtip byl ve filmu zbytečně nastavovanej a natahovanej tak, že přestal být vtipem... SPOILERY: Ztrapňování Robina Batmanem mělo trvat maximálně 7 minut. A ne asi tak dvacet. Že holka dostala poprvé své dny... Mně jí bylo líto a nepřišlo mi to nijak extra k smíchu. Ale dalo se to podat i vtipně. Jenže rozhodně ne tím způsobem, jakým to udělali tvůrci... Unesenej Leprikon, kterej řekne jen sprostou dávku sr..ček na téma "kopání do koulí" - to už je fekální úroveň vtipnosti. Seznamkové "vadí, nevadí" taky trvalo zbytečně dlouho. Poslední byla animovaná kočka. Tedy - kocour. A to už bylo přes čáru více než 80% příběhu. Moje hodnocení je 20% plus další hvězda za neuvěřitelný talent tvůrců, překecat do takový sračky slavný herce. A nakonec teorie vzniku příběhu: To se vám sešli takhle jednou Steve Baker, Will Carlough, Patrik Forsberg, Matt Portenoy, Greg Pritikin, Rocky Russo a Jeremy Sosenko nad flaškou kyanidu a vyprávěli si o příbězích, které kdo z nich nedopracoval, nebo zprznil. A pak přišel nápad: Dát ty jejich hovadiny dohromady ve filmu. Jenže ty nápady vycházeli na půl hodiny. Ale co ? Roztáhnout to na hodinu a půl, nebude takový problém. Tím spíš když se filmu ujme 11 režisérů. Jenže kvantita neznamená kvalitu. A co se týká srovnávání kvalit s Pulp Fiction: Pulp fiction mělo 2 scéníristy, jednoho režiséra a stalo se synonymem kultu. Na Movie 43 si za deset let nevzpomenou ani tvůrci. 2*. Nazdar... ()

HenryIvan

Hovno, ktoré natriete na chleba a podávate ako hlavný chod na svadbe by sa urazilo za tento film. Mrhanie časom. Ešte, že som bol chorý a nudil som sa doma. Neodporúčam divákom čo majú radi filmy s hlbším významom. Tá jedna hviezda je len vďaka hereckému obsadeniu. ()

kilobyte

Domácí výuka, iBabe a menstruace mě bavili (kdo by to byl řekl, že někdy napíšu takovou větu), ale ostatní nic moc. ()

Vabr

Hlavně jsem to koukal teda kvůli Elizabeth Banks a její povídce, ale takový varování: Kdyby taky někoho napadlo, že ji chce vidět, tak neztrácejte svůj čas a jděte to sakra skipnout na konec, kde až je. Nejvtipnější pro mě byla ta s krámama, ale tu už jsem viděl před několika lety z Youtubu. No, tak jsem se aspoň zasmál znovu. O něco víc, když jsem zjistil, že je ta krámová Chloë Grace Moretz. Jediné, které za něco stály, byla ještě ta první, ta se sexybombou Elizabeth Banks a ještě ta v obchodě. Vůbec nechápu, kolik slavných herců a hereček tu hrálo, protože něco bylo fakt trapný. Doufal jsem, že tohle nebude mít žádnou omáčku, ale bohužel je moje kolo štěstí rozbitý tak jako Elizabeth Banks ve svý povídce, a tak jsem se ‘‘dočkal‘‘ toho nevtipnýho, nudnýho, trapnýho wannabe cosi, co mělo působit how?? Whatever here comes Vyhodnocení: Panebože, vždyť je to úplně jasný, cou*y! První bylo vajíčko, ne some fucking fatophobic slepice 🥵🐔 ()

Onas

Byl jsem pripraveny na cokoliv mezi 0% a 100%. Vysledkem je nadprumerna komedie s vysokou mirou absurdity, tak jak to mam rad. 66% ()

Tamten

Myšlenka natočit krátké šokující příběhy a spojit je do jednoho filmu zní zajímavě. Navíc když tomu v reklamách dávají erotický nádech a hraje tam kopec známých herců. O výsledku však nejde říct, že by nesplnil očekávání. Film je totiž ještě o několik úrovní níže a k tak dobré kvalitě, aby jen nesplnil očekávání se vůbec nemá šanci přiblížit. Že je dementní "příběh" spojující jednotlivé kusy, to bych dokázal překousnout, ale že příběhy jsou dementní, nezajímavé a často bez pointy, to prostě vadí. A že se neodváží na něco šokujícího či nechutného (ač se to pořád slibuje), to už netřeba ani dodávat. ()

Melvej

Je to spíš parodie než cokoliv jinýho, ale celkem jsem se u toho bavil. Spíš průměr, ale jednu hvězdičku na víc dávám za Gerarda Butlera alias leprikóna a jeho hlášky. ()