Madlenka26

Musím uznat že na český film, je to dobré. Jen co mě fakt štve tak představitelka Charloty, to jak si sundá kalhotky a udělá si z nich gumičku, mě nepřišlo nijak úchvatné nehledě na ty její s prominutím kozy narvaný v těch šatech. Celkově se mi představitelka Charlotty do toho filmu nehodí. Naopak + vidím v Petře Hřebíčkové, která tomu dodala takovou lehkost. Ohledně Macháčka, ten se mi jediný líbil v Samotařích jinak ho ráda vůbec nemám a pan Polívka na stará kolena hraje úplně vše stejně. Ale příběh to byl zajímavý až na ten konec a pár scén viz:sexuální hrátky, to mě nijak neoslovilo. Ale oddychová komedie, která nijak neurazí ani neutkví v paměti. ()

Radiq

Dobře zahrané, vtripně podané, tepelně opracované, ale ne přihřáté, s pěknou slovenkou a vtipnejma situacema, vtipným dějem a umně zapracovanejma smutnějšíma pasážema. Takže spokojenost na mé straně velká, skoro jak to psí hovno, do kterýho jsem včera málem šlápl. Hýřím. Chválím. Ručuju(dopo). ()

wendelin9

Je možné, že mé vysoké hodnocení je dáno tím, že jsem snímek viděla na 20hodinové cestě autobusem a každý film byl pro mě vysvobozením z příšerné nudy, ale i tak se mi prostě líbil. Ačkoli by si tento snímek zasloužil spíše označení "tragikomedie" je pravda, že se u něj nasmějete hodně, a to se u moc českých filmů už dneska nevidí, že? ()

Sabrewulf odpad!

Film o jedné ku**ě a jednom ku***níkovi, který se snaží ze svého zetě udělat taktéž ku***níka . Film, který nechutně oslavuje nevěru a potvrzuje, že Macháček používající ve všech filmech jediný flegmatický výraz, neumí hrát. ()

ProfesorLotr

Myslel jsem si, že to bude rádoby drama ptákovina, ale vtipů a humorných situací bylo docela dost. Konec v restauraci tomu dal korunu. 70% ()

panMartin

Na české komediální poměry posledních let příjemný počin, který pobaví, ale také překvapí a dojme. Ještě o level zábavnější a zajímavější než Ženy v pokušení. Vejdělek umí, už podruhé jsem se u jeho filmu opravdu hodně bavil. Každopádně milá záležitost, která potěší více generací publika. Dvojice Macháček a Polívka byli nezadržitelní v lechtivých choutkách a potažmo kočka Kerekes tak žhavá, že jsem z ní nemohl spustit oči. Z toho pak pramenila má naprostá spokojenost. Já jsem se prostě pobavil. ()

Hafran

Příjemné přkevapení. I když jde o odlehčený film lehce o ničem, tak se neutápí v nudě a trapnosti tak typické pro české komedie a naopak překvapí zajímavými scénami a překvapivě i dobrým hraním sice od špatných herců . V kině jsem se dobře pobavil a druh den jsem si na to nevzpomněl. Stále na českou produkci silně nadprůměrný film ()

Doudis19

Poměrně milá, leckdy dokonce vtipná (hlavně díky Macháčkovi) obhajoba nevěry (fůj, ať žije monogamie). Vejdělek nezklamal, ovšem z Žen v pokušení pouhý odvar. ()

chelseaman22

Tolik nevěr nepamatuji od osmačtyřicátého. Bolek klátí jednu babu za druhou, jeho zeťák je v sexu doma asi stejně jako Batman v Hošticích a atraktivní manželka je tupá, jak poleno. Po slibném začátku upadá snímek do křeče, jež se ho neopustí až do samotného závěru. Přesto jsou pro mne Muži v naději příjemným překvapením. 73% ()

Vecko99

Průměrná komedie (pro mě trochu tragi) kde každý podvádí každého a jen si to musí správně odůvodnit, protože pak je to v pořádku :))). Tedy aspoň takové ponaučení mi dává tento snímek. U filmu jsem se moc nezasmál, ale nemyslím si, že je to až takový odpad jak někteří píšou a myslím že hravě strčí do kapsy většinu komedií, které v Čechách vznikají. ()

Khumbac

Tři věci. 1) Slogany první poloviny filmu by se měli inspirovat jak ženy tak muži 2) Krásné přísloví: "Není důležité za kým muž běhá, ale za kým se vrací ! 3) druhá polovina příběhu mi připadala telenovelská, ale přijatelná. Samozřejmě veškeré to podvádění bylo přehnané a až moc zamotané, ale díky krásným herečkám jsem to přetrpěl. ()

Copacabana

V prvom rade za sexi Evu Kerekes a biliardovú scénu, ďalej za obľúbenca Macháčka a veľmi vtipný ku koncu aj trošku dojemný príbeh. Bravó. ()

mr.kliky

kdyby obě příběhové linky, které tu jsou byly stejně dobré, byla by to šleha, protože linie polívka+stašová nese perfektní atmosféru s opravdu dobrým vyzněním, kdežto mladší milostnej trojuhelník je prvoplánovej až hrůza a rychle mu dojde dech. ()

VaHo

Je to docela vtipná komedie, ale nějak nemůžu zkousnout celé to poselství, které má film nést. Tedy, že podvádět někoho, vlastně není nic špatného. ()

Lachtaan

Vejdělkovy komedie nechci všechny mermomocně vychvalovat, ale trio složené ze správného Bolka Polívky, pokaždé mírně ujetého Jirky Macháčka a krásné Vicy Kerekes utvořilo jednu z mála českých romantických komedií, ke kterým se v každoroční televizní repríze rád vracím. Neočekávejte od Mužů v naději nic jiného, než pohodlný bezmyšlenkový filmový oddych. ()

Jizni Tlapa

Se strachem z celkové ujmy na zdraví jsem zasedal do posledního volného křesla v kolínském kině a předem avizovaný námět podobný Ženám v pokušení mě velmi děsil. Ve výsledku ale uznávám, že se mi dostalo v celku milého překvapení, zasluhující si lehce nadprůměrné hodnocení. Film nabízí ošuntělý příběh, který nemohl ničím zásadně překvapit. Bohužel ve většině případů (pár vtipných momentů tam rozhodně je),ani scénář nebyl ničím výjimečným a věčné obsazování J.Macháčka, ač proti němu nemám výraznější averzi (chápu marketingovou podporu filmu), je už pro mne otravou. Za pochvalu stojí naprosto dokonalá hudba od J.P.Muchowa, skvělý B.Polívka, kterému role taxikáře sedla dokonale, dobře promyšlený (smrtelný) dějový zvrat a velmi zajímavé "sněhové" pasáže nasnímané originální kamerou! ()

Sfinkter

Kinosálová lehká komedie, kterou stejně jako ostatní Vejdělkovy počiny protínají tradiční životní témata a umí zahrát i na vážnou notu. Film se většinu času nebere vážně a vše je na oko hodně zlehčováno, na druhou stranu je téměř vše ve své podstatě pravdivé. Na konec pochvala Bolkovi - ještěže má naše republika takového herce. ()