Pajky3

No a, tak to obhajuje nevěru. Naštěstí je tohle film u kterýho nemusim myslet a podívam se na něj radši než na ledajaký naleštěný pitomosti co mají nominace na oskary. Obsazení je v poho, Polívku sice moc nemusim, ale tady mi nevadí. Macháček je dobrej vždycky, holky tam mají na podívání taky pěkný. Celý to potrhuje hudba, protože Charlie Straight a MIG 21 patří k tomu lepšímu co nám plave v českym rybníčku. Je to průměr, ale mě to jako film na narozeniny sedlo a tak tomu trošku přidam. ()

campix

Vejdělkovi to loni perfektně vyšlo s Ženami v pokušení a tak obrátil a letos podle svého stylu vytvořil Muže v naději. Sice jsou poněkud nemotornější a pro mě ne tak svižné jako ženy, tak stejně u nás nic lepšího komediálního zřejmě nebylo a Vejdělek prostě dělá jen to na co lidé slyší a kasovní úspěchy jsou tak zaručeny. Pohodová komedie, s tradičním českým obsazením, které rozhodně nezklame. Téměř nic lepšího momentálně u nás bohužel nenajdete. ()

zette

Asi o neco lepsi nez Zeny v pokuseni. Mozna vsak jen proto, ze jsem muz:-). Opet se zde najde dost mene pravdepodobnych situaci a par zbytecnych scen. Vlastne cely film se mota kolem nevery a nevim proc, ale zena prohlasila, jestli si taky nechci najit milenku, tak nevim:-). Myslim, ze kazdy, kdo vylozene neni puritan, tak se u filmu pobavi. Velmi zaujala Eva Vica Kerekes a u Machacka uz mam tuseni, ze zacina trochu nudit. ()

Flynn

Párkrát jsem se zasmál, párkrát se mi to jako chlapovi líbilo :-) Film nějak extra nenudil, ale že by se měl stát nějakou kultovkou, či nezapomenutelným kouskem, to teda rozhodně nehrozí. Za kouknutí to určitě stojí. Takový normální průměrný film, který se určitě hezky profackuje reklamou až do hlavního večerního času na některé z českých stanic. ()

pufina

České filmy jsou mi obecně proti srsti. Muži v naději mě nepřekvapili, ale zároveň ani to nebylo tak zavrženíhodné (jak bych od českého filmu očekávala). Simona Stašová byla pro mě asi velké plus u tohoto filmu. Slušný průměr na to, že skutečně české filmy nejsou mé gusto. ()

Juto

Príbeh o manželstve, láske a nevere. Nebolo to také humorné, ako by som si želal, a občas to pôsobilo trochu nerovnomerne, ale aj napriek tomu to bolo dostatočne zábavné. 6/10 ()

c.tucker

Nevím proč, ale přišlo mi to znamenitější než Ženy..., možná tím náhledem do nevěry, u které jsem na konci rostl jelikož jsem si říkal, jak může bejt někdo takhle blbej a podvádět s jednou stálou ženou/dívkou. Nebo to bylo těmi některými neočekávanými zvraty. Nebo dokonce těmi prvoplánovými gagy, které byli vždy na správném místě a decentně pobavili (žádné rvaní do ksichtu, teď se směj ty vole, i když naznačení tu bylo). Sečteno a podtrženo to rozhodně nejsou Ženy v pokušení a imho je tohle o kapánek lepší. ()

Ruuzha

Ach Vico, Vico posunula jsi ženskou smyslnost v českém filmu na novou úroveň. Počáteční obavy vystřídal smích a opravdu skvělý divácký zážitek. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy na konci českého filmu zamačkával slzu v levém oku. Jsem rád, že ještě umíme natočit pěkný film, který oslový ikdyž se neodehrává za komunismu nebo v druhé světové válce. Sice těsně, ale pořád ještě 4 hvězdy. 85% ()

Hans.

Ne nebudu tady nic kritizovat jako je tady poslední dobou zvykem. Na pobavení dobrý, větší poselství od toho nepotřebuju, zkrátka průměr za tři. ()

Riley

Reklama na nevěru :) Občas byly dialogy neskutečně předvídatelné, ale celkově jsem se neskutečně bavila a hlavně poznávala sebe či své známé. :) 80% ()

dr.fish

Kasovní úspěch filmu je víc než jistý. Tvůrci vybrali všechna hollywoodská schémata co mají rádi, nasypali je do hrnce, zamíchali, podusili....a výsledkem je nemastný neslaný eintopf bez jakéhokoli originálního nápadu. A to nepíšu proto, že chci kritizovat, ale proto, že tomu tak skutečně je. Stačí se podívat jen na kameru- způsob snímání je jak z reklamního šotu na Ariel. Žádná postava mi nepřipadá z tohoto světa, ale tak akorát ze seriálu na Nově. Nic tam není skutečné, jen továrna na obrázky. To prostě nedávám a nesnáším. Konec. 40% ()

WolfR

Takhle fajn film z české produkce jsem už nějakou dobu neviděl. Jo není to sice nic nového a úchvatného, ale je to vtipné, má to šmrnc, dvojku Polívka - Macháček a je tam ta nádherná sexy červenovláska! 4 hvězdy. ()

Langsuyar

Muži v naději nejsou ničím větším, než povedená letní oddychovka, která plní přesně svůj účel. Pobaví. Nikam dál ale Vejdělek svůj film neposunul. Snaha tu byla, ale náznaky kombinovat děj s víceúčelovými situacemi se moc nezdařily, naštěstí je film vystavěn na humoru, který funguje, jak má. Snímek je tak poměrně nadprůměrnou podívanou, která neurazí, ale ani ničím nepřekvapí. Ale už samotný fakt, že se jedná o českou komedii, která je koukatelná a stravitelná, je ukázkou toho, že stále existuje cesta jak natočit dobrý film, a ne se utápět v otravných a zbytečných ohavnostech, které má v oblibě Troška a spol. Prostě téměř dvouhodinová zábava, která svižně uteče a vyplní volný čas. Ale v rámci žánru jsou lepší, záleží už na náročnosti diváka. 6/10 ()

ivet.ka

Rozhodně největší filmové zklamání roku. Nesluší se filmy mezi sebou srovnávat, nebo jinak porovnávat či přirovnávat, ale tohle hraničí s televizní estrádou pro slabomyslné diváky TV Nova. Naprosto neoriginální motivy, které ženou postavy do čím dál nesmyslnějších momentů, dialogy, které z postav lezou jako z chlupaté deky, protože i jim se příčí vyslovovat takové hovadiny. Navíc stopáž film je nehorázně přetažená. Já u snímku nevydržím jen proto, že se na plátně dvě hodiny pleskají ženská ňadra. Přečtěte si celou recenzi. ()

abenino

Na českou tvorbu poslední doby, je to nadprůměrný film s geniální hereckou dvojicí v čele (Macháček, Polívka). V kině jsme se všichni až neuvěřitelně řezali smíchy, a tak by to mělo u dobré komedie být. A obrovské plus za výbornou hudbu. ()

WinnJets

Jako návod na život a partnerské vztahy určitě nééé, ale jako odpočinková dvouhodinovka u televize s výtečným vínečkem či domácím nepasterovaným pivečkem určitě anóóóó...:) ()