Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

fafejt001

Nějak jsem nebyl ohromen , DALO SE TO SHLÉDNOUT , ale na pět to není . Omlouvám se všem co se jim to líbilo , není mi již dvacet ani třicet , tedy let . ()

Mery235

...uprimne... neviem teda, co na tom ostatni vidia... nezasmiala som sa, nedojalo ma to,.. jednoducho nic... asi si to pozriem s niekym, komu sa to pacilo... ak ma k tomu donuti =/ ()

LencaN

Sice to není žádný filmový majstrštyk, nějaké to klišé a trochu moc slazené. Nemělo to moc spád, spíš se to pomalu vleklo a nějaké grand finále se nedostavilo... nebo jsem je v tom aspoň neviděla. Ale jako průměrný romantický film dobré. Velkou roli hraje to, že Rachel McAdams je moje oblíbenkyně a Tatuma snesu, nemám s ním problém. Dlouhou dobu jsem se k tomuhle filmu odhodlávala, protože jsem čekala, že bude neskutečně smutný. Potřebovala jsem ale dávku romantiky a trochu vypnout mozkové závity, což mi Navždy spolu zprostředkovalo. ()

GAZ789

Nádherný film a to romanitcké filmy nemusím ako fakt. Pripadajú mi frustrujúco nudné a klišojoidné ale toto, toto bolo fakt výborné. ()

Ondrew

No, faktom je, ze na prdel som z tohto filmu rozhodne nepadal... Pribeh a celkovy scenar ma vsak predsa len dokazali vtiahnut do deja, co spolu s dobrym vyberom hercov skratka MUSELO dopadnut vcelku obstojne. Dokonca ani zaver nevypalil (vzhladom na filmovy zaner) nijak zvlast "sladko" a to vzdy potesi. Z globalneho hladiska ide sice (z mojho pohladu) tradicne skor len o snimku na jedno pozretie, no tak ci onak, vo finale dopadla nadpriemerne... 60%. ()

Merenre

Doslova nesnáším patetické dojáky a citové vydírání, ale sympaták Tatum a zajímavý námět, který skýtá velký zábavný potenciál (nemůžu si pomoct, ale s amnézii je vždycky spousta srandy), který byl celkem i slušně využitý jakžtakž negativa vyvážil (s tím patosem to tady ani nebylo tak strašné, nebo alespoň ne tak samoúčelně prvoplánové) a v dané kategorii tak vznikl jeden z top filmů. ()

Dášenka

Přeslazený,kýčovitý,prvoplánový...bla bla bla...a odjíždějící kamera na zasněžený ulici v poslední scéně???Pfff Jedna hvězda za stopáž a druhá za píseň The Cure v závěru ()

esmoke

Naprdět v autě a zavřít okýnka...že prý děsně romantické. WTF? (CZ dabing) Rozpočet: $30 miliónů, Tržby: $196,11 miliónů. ()

Nicole32

Technicky je moje hodnotenie 3 a pol hviezdičky, ale keďže pol hviezdičky sa dať nedá a úplný priemer to nie je tak sú z toho 4. Sympatická ústredná dvojica. Rachel je proste zlatíčko a Channing prešiel dlhú cestu od Step upu. Zaujímavá zápletka, príjemný soundtrack a dobrý záver. Slušná romantika, ktorá neurazí a niekoho aj nadchne. ()

Jifo

Channing Tatum by mohl místy tou zamilovaností ubrat, to ano, ale jinak se jedná o nadprůměrně kvalitní romantické drama. Klišé se samozřejmě nevyhne, ale ústřední dvojice se snaží, a pokud jste aspoň trochu empatičtí, snadno se do jejich situace vcítíte. Dost tomu pomáhá také fakt, že se jedná o příběh inspirovaný skutečnou událostí. 68 % ()

kolodej1

tomuto filmu lze leccos vytknout, jednak přehnané cukrování v úvodu filmu, potom scénář podle typické hollywoodské šablony, tedy seznameni - láska - problém - rozchod - jiný nápadník - prozření - návrat - happyend. Od začátku nikdo nepochybuje, jak to dopadne. Ale zase tolik to nevadí, člověk si celkem rád dá takovouhle pohádku. A vztahové filmy já mám rád. Hlavním problémem pro mě je kluk z plakátu Channing. Leckdo ho tu řeší, většinou ve smyslu, že tentokrát to není tak zlé jako obvykle. K tomu bych dodal, že to ale stále neznamená, že by byl dobrým hercem. Jeho prakticky nulový výrazový rejstřík je hlavní slabinou filmu, naštěstí to co jí síly stačí zachraňuje Rachel. Ve výsledku se jedná o průměrný film ()

Kozlowski8

Jak má Leo opět získat lásku své milované ženy Paige, která po autonehodě ztratila paměť a poslední, na co si vzpomíná, je období před jejich seznámením? Podobnou otázku si ale klade i Paige, pro níž je Leo cizí muž. Když se člověk vžije do role jednoho či druhého, musí cítit tu zoufalou bezvýchodnost, bezradnost a zmatenost, která je provází. Ve filmu jsou tyto pocity a jejich postupný vývoj prostřednictvím Rachel McAdamsové a Channinga Tatuma skvěle vyjádřeny. Oba herci si k sobě neuvěřitelně sedli a byli velice přesvědčiví a přirození. Především Rachel opět ukazuje svým výrazem, mimikou a gesty, jak skvělá je herečka a znovu mne přesvědčila o své neotřesitelné pozici v mojí topce. Ve filmu je zastoupena ještě jedna žena, rovněž Rachel, ktrerá patří mezi mé "nej". Není sice vidět, avšak její umění prostupuje celým filmem v podobě krásné hudby. Rachel Portman opět nezklamala. Snímek je celkově velmi vyvážený. Je milý, romantický, přitom prost mnoha klišé, přeslazených a sladkobolných výjevů. Toho cukříku i hořkých přísad je jenom tolik, aby dojem z díla nepřekročil míru vkusu. Proč neocenit romantický film pěti hvězdami? 90%. ()

RonnieSmith

Příběh o ztrátě a vymodleném znovunalezení lásky. Navždy spolu jsem viděla několikrát, a když jsem se na něho dívala čerstvě po rozchodu, tak na mě zapůsobil asi nejvíc. Jedná se o nádherný milostný příběh mezi krásnou Rachel McAdams a Channingem Tatumem, který jsem obrečela, protože i když je film natočen na podkladu skutečných událostí, tak prostě nevěřím, že by mohl existovat někdo jako Leo. Navždy spolu je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, což bude možná i tím, že jsem moc sentimentální, ale tohle dílo se opravdu povedlo. ()

Ronkar

V rámci romantickýho žánru vlastně pohodový pokoukání. Máme tu dva sympatický (a patřičně hezký) herce, příjemný romantický chvilky, tradiční klišé, trochu hloupý dialogy, nějaký tý potíže a překážky na cestě a fajn happyend. Ten je naštěstí inspirovanej tou skutečnou příhodou, takže i přes nadměrnou sladkost to vlastně vyznívá dobře. Leo je takovej ten "obyčejnej týpek" sympaťák (ačkoli občas působí trochu jako nemotorný trdlo), Paige má zase hrozně roztomilej kukuč a příjemnou křehkost (Rachel McAdams se do tý role hodně hodí). A ta zápletka je vlastně dobrá (ztráta paměti), jen se s tím mohlo pracovat narativně nápaditěji. Nic co by překročilo žánr nebo nabídlo "něco víc", ale pokud má člověk náladu na milej (načančanej) film, Navždy spolu jsou ok volba. ()

Lilith03

Nevím, jak někoho napadlo dát dohromady herečku Rachel McAdams a herce Channing Tatum ale ono to tak neskutečně funguje. Oni jsou úžasní herci, ve filmu je mezi nimi chemie, ale zároveň je to neskutečně dojemné, silné a propracované. Skvělý film podle skutečné události, lépe by zpracovat ani nešel. ()

PTuranyi

Príjemný dobre natočený romantický film so zaujímavou zápletkou. Žiaľ príbeh je relatívne obmedzený skutočnosťou podľa, ktorej bol natočený. Nerobím si však ilúzie, že scenáristi skutočnosť patrične neprifarbili. Lebo dojem je žiaľ taký, že si prácu nekomplikovali a šťastnému koncu dláždili cestu. Herci v rámci žánru podávajú výborné výkony až sú celí sladkí. V celku mierne nadpriemerný film. 60%. Kto si chce iba užiť romantiku môže si pridať 20% ()

NinaRicci

Ked romantiku, tak takuto :) Fakt, ze to bolo podla skutocnej udalosti, to vo mne este viac zemocnil a nejako viac som to prezivala. Bolo to tak akurat sladke, tak akurat dramaticke, tak akurat realne. Odchazala som z kina obohatena a spokojna. Velmi spokojna :) ()