Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

lulu37

Adela je vtipná, zábavná a pohotová, všetko vlastnosti vhodné na moderovanie akéhokoľvek projektu. Aj keď je moja najobľúbenejšia moderátorka (veľa ich teda na výber nemáme), musím si dať ruku na srdce a povedať, že to nesplnilo ani zďaleka očakávania...Rozhovory s hosťami sú v pohode, ale ten akože zábavný kútik - dangl, sajfa, lasicová (veru po otcovi talent nezdedila) alebo evita - je otravný.. ()

filip289 odpad!

Ale toto je už fakt moc. Zbytočná, zbytočná talkshow neskutočne nesympatickej Adley s trápnymi komentármi "glosátorov?" Urbaníkovej (na ňu mám neskutočnú alergiu), Kulyho, Sajfu a neviem ešte koho tu fakt nechýbala. Bohužiaľ to má aspoň podľa Markízy úspech, tento slovenský národ ma fakt už asi ničím neprekvapí.. ()

matthew.17

Dvaja blonďatí árijci si robia (bez pardónu) absolútnu piču zo všetkého, hádžu rasistické a homofóbne vtipy, nemajú úctu pred nikým a ničím a najmä v dnešnej hyperkorektnej dobe kedy by im už za takéto rozhovory leteli kamene do hlavy, som veľmi vďačný, že sa tento drzý a svieži formát zachoval aspoň na "internetoch." Čo sa týka hostí, program trpí na tom, že musel byť vysielaný každý deň. V tom čase bol slovenský showbiznis v plienkach a zaujímavé a charizmatické osobnosti sa časom proste minuli, preto rozhovor s hosťom vo väčšine patril k tomu menej atraktívnemu čo program ponúkal. Glosátorské trio Adely, Sajfu a Evity ale tieto slabšie momenty absolútne vyvážili, medzi trojicou (a prípadným štvrtým ktorý sa zvyčajne menil) to ale iskrilo na 100%, nešetrili najmä sami seba a takáto dávka čierneho a ironického humoru je presne to, čo dnes už žiaľ na našich obrazovká chýba. ()

etienne

zaraža ma jedno, je tu dosť hodnoteni, pričom tie hodnotenia vychádzaju asi tak z pozretia jednej, maximalne dvoch častí, takže celé to hodnotenie tejto relácie je dosť neobjektívne. Adela zvláda svoju úlohu veľmi dobre, treba si pozrieť najmä časti, v ktorých má nejakého zahraničného hosťa. Na Slovensku nie je moderátor ktorú by takú úlohu zvládol na takej dobrej úrovni. ()

lobo87

Myslím si, že hádzať Adela show do odpadu nie je veľmi objektívne. Mne sa táto show páči. Adela je osobnosť, ktorá ako jediná u nás (zatiaľ) dokáže utiahnuť tento formát. Samozrejme, nejasajme nad nejakým prevratným prínosom do slovenskej televíznej tvorby. Od toho má ešte ďaleko, ale je na dobrej ceste. Adela sa snaží pozývať si zaujímavých hostí, čo sa jej celkom darí. Viac škody ako úžitku jej však "robia" glosátori, ktorí ju nielen oberajú o čas, ale niekedy prekračujú svojimi vtipmi hranice vkusu a slušnosti. Držím palce, aby sa Adela udržala, pretože potenciál tejto talk show je na Slovensku oveľa vyšší, ako je jej súčasná kvalita... 60% ()