Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

Paserak

Těšil jsem se na Petera Storemara. Těšil jsem se na akční Scifi biják. A čeho se mi dostalo? Od každého trochu, to musím uznat. Všechno tak nějak na nic....Nejlepší byl ale psychouš na MS1. Průměr... ()

Phlame

Pro mně jedno z překvapení roku. Přes velmi slabý začátek (strašné animace) se jedná o slušný akční film alá Smrtonosná past, bez propracovaných příběhových kliček, ale s rychlým spádem a kvalitními hláškami zejména z úst Guye Pearce. Pouhopouhé tři hvězdičky (40-60%) jako pro nějaké filmové béčko si to určitě nezaslouží, objektivně 4*. //70%. Nějaký scenáristický ani technický majstrštych se nekoná, ale zabaví. A to je pro mně podstata filmů - zábava.// ()

halberdier

Od tohoto filmu jsme nečekal vůbec nic. Chtěl jsem si z nudy něco pustit, tak jsem sáhl po Útěku z MS-1. A musím přiznat, že jsem se dobře bavil. Příběh není vůbec originální, ani akční scény nijak oslnivé (hlavně počítačově digitální). Co však film drží nad vodou a činí zábavným je ústřední dvojice a především pak skvělý Guy Pearce. Už jsem pomalu zapomněl, jak dobrý herec to vlastně je. A Maggie Grace je tu sympatická (narozdíl třeba v Lost). 7/10 ()

Cid

Já se u toho skvěle bavil, sice jsem se na začátku vyděsil neb auto-moto honička mi připadala jak špatně natočený trailer k NEED FOR SPEED, ale vymažeme-li těch pár vteřin z našich hlavdisků, tak dostaneme skvělý mix akce, komedie a sci-fi. Hustý a celkem i vtipně hláškující hlavní hrdina, dcera prezidentova mi též oku lahodila, hlavní záporák (teda spíš ten sekundární) byl tak hnusnej, že jím budu děti strašit, no prosně velmi příjemný filmeček s dobrým obsazením. A teď trochu negativa (šak nemožu furt jen chválit) logika byla děravá jak pravý ementál, ale o tom ten film asi být neměl, proto nechme MS One žít a už se těším, až se na něj podívám i v české verzi (snad to nezdupe dabing). ()

OpacDjs

Mile drzé (CGI honička na začátku) a překvapivě vtipné s jak o život "fuck**g k**l" hláškujícím Guy Percem. Opravdu to svou upřímnou blbostí svádí ke čtyřem, tak je tam zatím nechám :-) ()

benqsiemens

Celkem zábavná kravina, docela vtipnej Pearce, votravná herečka a klasicky se chovající parta tupých záporáků (tzv. hovad). V pravdě na to, že to natočila parta žvatlavej ústřicocuců, tak to zas tak tragická akční podívaná nebyla. Ač totálně neoriginální, tak prostě zábavná a to asi hlavně kvůli suchýmu hlavnímu představiteli. Dal bych i tři kreuzy nebejt tý fakt nepříjemný krávy a hlavně toho šíleně retardovanýho konce, kterej mě nasral. ()

Desmi

Nápad narvat vězně do vesmíru je zajímavej, pomineme-li to, že jde ofinanční sebevraždu. Prostě blbost, ale to nechám být. Po 13 minutách se dozvíte jak to skončí, protože pokud už jste viděli pár těchto amerických hovadin, víte s čím počítat. Z tohoto pohledu se u mě teda nejednalo o absolutně žádný zážitek. Jediným světlým momentem filmu jsou hlášky hlavního herce, protože ty jsou opravdu vtipné, jinak to stojí za hovn... ()

JeffScylla

Klasický docela slušně udělaný Béčko. Kvůli absenci alespoň náznaku jakéholiv sdělení bych dal dvě ale musím přidat další dvě za kulometnou střelbu hlášek Snowa. Opravdu mně to bavilo. ()

tzcomics

Jak už tu mnozí psali, film především dává vzpomenout kouskům jako je série Smrtonosná past, Útěky z NY/LA či Skaut a v tomhle bodě funguje poměrně dobře. Guy Pearce má dobré hlášky (u jedné jsem se fakt zasmál) a Joseph Gilgun je správný magor (mile překvapil narozdíl od Misfits, kde ve třetí sérii do původního týmu prostě nezapad). Slabinou je pak trikově nepovedená honička na začátku (i ve hrách je lepší animace) a možná bych vynechal i zápletku s kufříkem a místo ní přidal nějakou scénku z MS One. Určitě bych se nebránil, kdyby Snowa poslali alespoň ještě do jedné akce - přece jen podobní hrdinové zůstali někde v začátcíh 90. let... ()

MiniRecenze

Jako každý fanda sci-fi žánru očekávám od filmu nějaké to pěkné zpracování efektů a nevadí ani jednodušší příběh.Skutečně,příběh je zde jednoduchý:běž,zachraň,přines.Ale co se týká triků a efektů,tak jsem měl pocit,že koukám na nějakou horší pc hru.Naštěstí ten pocit budete mít jen na začátku filmu.Poté sci-fi prvek moc šancí nedostane.Co dávám do kladů,tak určitě charakter hlavního hrdiny,který "mrská" jednou sarkasticky vtipnou hláškou za druhou a snímek dokoukáte hlavně díky němu.Film nemá šanci někoho nadchnout,ale ani neurazí.Berte to jako jednorázovou béčkově vypadající podívanou. JEDNORÁZOVKA!!! ()

moriero

Jsem velký fanoušek Alien serie, proto považuji za příjemný oddych vidět vesmír z trochu méně temné stránky. Jedná se sice o prvotřídní scifi blbost, která znásilnila osmdesátkovou akční klasiku a porodila tohle, ale nějak mi to nevadilo. Pearce hláškoval jak o život a Maggie Grace slušely všechny tři stylingy. Děj příjemně ocejpal a odkaz na Mariona Cobrettiho byl jen takovou třešničkou na dortu. Vypíchnout pár hlášek by vzhledem k jejich množství bylo na dlouho, ale závěrečná glosa: "Jak to s námi vidíš?" "To záleží na tom, jaký jsi v posteli." "Tak tomu dávám deset minut..." - mi polechtala bránici. ()

kolodej1

dobrá akce pro nenáročné pokoukání. Žádné zbytečné zdržování, pořá se něco děje. Postava zrovna prezidentovy dcery byla trochu zbytečná, stejně jako její zcela nevěrohodné chování. Pearce to vyvažoval občasnými příjemnými hláškami. Celkem pohodoví žánrovka s nižším rozpočtem, ale příjemnou stopáží. ()

Cazzysvjet

Konečně zas správná akční testosterárna v rytmu 90. let která má vše co mít má a nemá nic co mít nemá. Vůbec mně nezajímá co tady zas kdo žvatlá a honí si nad timhle filmem triko protože zrovna nezapad do jeho osobní top ten. Tohle je prostě akční čistokrevenej odpočinkovej nářez kterej vám na hoďku a něco roztrhne žbradla. ()

pk1w5

Né moc dobře provedená Sci-Fi s ještě horším happyendem. Za humor hlavního hrdiny a psychouše Rudyho z Misfits (Joseph Gilgun) dávám 60% ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017