Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

Mukade

za guy perarcea a maggie +1 hviezda, bez nich film za 4 , čiže dokopy pjať :) .SPOILER -- ten zoskok zo stanice na zem bol faaaaaakt blbý (v zmysle unrealistic) LOL ()

Epco

Nebiť príšerne zmršenej CGI naháňačky na začiatku bolo by to o jednu viac. Takto mi chvíľku trvalo kým som sa oklepal a začal si užívať hláškujúceho G. Pearce a hlavne neskutočného úchyla v podaní Josepha Gilgun. A práve tento by si zaslúžil viac priestoru. ()

AnimalMother

Velmi příjemné překvapení. Plnohodnotný bratříček Carpenterových dvou útěků. Čistokrevná, na nic si nehrající zábava jako vystřižená z 80. let, kdy si ještě lidi takovou přímočarou oddychovku dokázali užít a neměli plnou hubu keců že to není originální a filozofické a jakkoli jinak za zenitem. Děj má spád, banda záporáků je parádní, akce slušná, hlavní ženská hrdinka pohledná a překvapivě nikterak protivná, politicky a morálně je to nekorektní (hlavní hrdina KOUŘÍ!! a není to psychopat ani vrah či něco podobně nekalého), no a Guy seká hlášky jak na běžícím páse a je nejvíc cool hrdina (proti své vůli) za hodně dlouhou dobu. Nic jiného než výbornou zábavu od toho nečekejte. Pokud vám to nestačí, tak se radši neobtěžujte. ()

naytsirk

Příjemná akční jízda s hodně dobrým a vtipným Pearcem. Co postrádá příběh, doženou jeho hlášky a spousta akce. PS: Chudák Joseph se toho oranžovýho mundůru prostě nezbaví…. ()

Honzissis

Otázka zní, proč někdo takový film vůbec dělal? Nejlepší je scéna letu vesmírem v oblecích opravdu krása! Neuvěřitelná sračka bez špetky smysluplného děje... 20% za pár hezkých scén ()

Zizou_

Je to sice béčko, ale je to více než dobře natočené a zahrané béčko. Navíc s perfektními hláškami G. Pearce. Jednoduchý děj a přímočarost je tu více než vhodná a u filmu se nebudete ani na chvíli nudit. Vřele doporučuji. ()

jarmil8

Čekal jsem jednoduchou zábavu a tu jsem dostal, jak se sluší u pořádného béčkového filmu. Ne každý takový film však má herce kalibru Guye Pearce. Snow tu show prostě táhne. Ostatní postavy jsou nevýrazné a do počtu, jen ta blondýna tu otravuje svými vznešenými představami o dokonalé společnosti a její blbost nezakryje ani černý přeliv. Střih je zbrklý, ale v tomto případě spíše blahodárný. ()

wrong3

Zábava-hlášky-nic víc-ale já se bavil a pří nemoci v posteli těch 95 min.hezky uteklo.Nenáročná podívaná,která neurazí... ()

meeow-glee

pěkně produkované béčko, Guy Pierce umí opravdu zahrát vtipného tvrďáka. Koukatelné maximálně jednou, na konci jsem už nevěděl, jak se film jmenuje, přesto se u něj moje představivost hezky vyřádila. ()

Pickardino

U me dobry! Ano, je to pruhledne a prolezle citacema od hlavy k lopate, ale funguje to. Myslim, ze Guy si to urcite uzil vic, nez starika v Prometheovi. Ja taky. ()

roboroz

V poslednej dobe som videl strašne veľa "akčákov," ktoré tomuto nesiahajú ani po päty. Tento film presne spĺňa všetko čo sa dá od tohto žánru očakávať - akcia, vtip, krátka minutáž. Skrátka - Útek z New Yorku vo vesmíre... Treba sa na to pozerať len ako na zábavu - neviem, prečo niektorí "odborníci" neustále hľadajú niečo viac. Všetko bolo od začiatku jasné, škoda len, že tam režisér "otravoval" s tým "tajomným" kufríkom - kľudne by som dal aj 4 hviezdy. Ja som sa bavil dobre. ()

freos odpad!

totálně mě dodělala scéna, kdy hlavní hrdinové padají z vesmíru na Zem a od během asi 20 sekund dopadnou na asfaltku. TAKOVÁ ZHOVADILOST, proletí celou atmosférou bez dýchacího přístroje za několik vteřin.... celkově je to film o ničem. ()

snupko13

Skvelá zábava v štýle Die Hardu odetá do mierneho sci fi šatu Russelovich útekov. Jedna hláška, strieda druhú a Piercovi to fakt sadlo ako ric na šerbeľ. Konečne som videl hromadu poctivých cigaretových šľukov a nebolo to od najväčšieho oplana a zloducha. U Bessona, aj keď nie všetko od neho mi pasuje, mi je sympatické hlavne to, že sa nedrží žiadnych regulí, hlavne tých idiotských, zväčša amerických, ktorými už sme presiaknutí až nezdravo a nielen vo filme. ()

fabregas1

Celkem odfláklý akčňák.Nízký rozpočet udělal své a třeba honička na motorce byl naprostý propadák a já se bál, že takhle to bude pokračovat až do konce,naštěstí se tak nestalo.Film byl takový mišmaš všeho možného (vetřelec,hvězdné války,smrtonostná past ) řekl bych, že tvůrci neměli jasno v tom, co vlastně natáčí.Ve filmu bylo tolik nesmyslů a kokotin,že jsem chtel tohle B dílo pochcat a sežrat.Např.někdo vyskočí z kosmické stanice a za minutu v pohodě přistává uprostřed města,problém s gravitací se tu neřeší.Škoda je taky , že z darebáků byly představeni jen dva a zbytek nic a to jich tam bylo jooooo bylo.Film měl obrovsky potenciál,bohužel všechno kluci skundili.I přesto všechno dávám 3 hvězdy.Akční to bylo,Guy Pearce byl v tipný a záběry z vesmíru na MS-1 nebo naopak z MS-1 do vesmíru vypadali realisticky.Pro nenáročného diváka by to mohla být zajíma podívaná. ()

ELDoctorow

Celé to samozrejme ťahá nahláškovaná postava Guya Pearca dávajúca rozpomenúť na zlaté časy Shanea Blacka. Bál som sa, že všetky hlášky na nás vybalili už v trailery, ale našťastie aj film ich ešte zopár ponúkne a tak som dokonca ochotný blahosklonne prehliadnuť úvodnú naháňačku ako z veľmi lacnej PS1 hry. Zvyšok ale už taká sláva nie je a nemať to scenáristov, čo vedia písať vtipné one linery, tak ako v tomto prípade našťastie vedia, pošlem to do podpriemeru rýchlejšie než vie Maggie Grace producentom vyhúliť pod stolom vtáka pre získanie ďalšej role. ()

tixi

Taka pohodovka s trochu slabšou akciou ale zas s bohode hercami a par dobrimy hlaškami.Určite sa ešte k tomu vratim ()

IronSide

Shlédl jsem tento film dvakrát. Nejprve v kině, ale nějak mi unikl celý ten smysl všeho. Proto jsem se rozhodl pro druhé shlédnutí, ale jen díky tomu, že to nebyl úplně nudný film a místy jsem se dokonce i zasmál. Postoj k věci a humor, který ve filmu zaujal Guy Pearce byl skvělý, dodal tomuto filmu to, bez čeho by jen těžko doháněl hodnocení jaké má teď. Po druhém shlédnutí doma jsem bohužel zjistil, že tento film žádný smysl nemá a to je škoda. Za shlédnutí určitě stojí, ale po třetí už ne... ()

J!b

Oldschoolová tupá scifárna, která si na nic nehraje. Jen hláškuje a nesnaží se útočit na nedosažitelné mety, překračovat svoje stíny nebo vnášet myšlenky do prostinkého děje. Perfektní restart mozku po náročné šichtě. V tom exceluje. ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017