Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

Mr.Keli

Rychlý spád příběhu, který absolutně nedává šanci pochopit temto a střih akčních scén. Přitom trailer teoreticky slibuje hory doly, ale zůstalo pouze u skeletu příběhu o záchraně prezidentské dcery tajemným cizincem. Guy Pearce má nevyužité charisma po celou dobu a jeho hláškování není zcela na místě. V rámci logických děr lze vyvodit jediný závěr. Není to ono. Viděno 2D, 50%. ()

DonBraso

Čistá mixová záležitost a to musí všem stačit.Pearce tam rve hlášky za dob trvrdých smrtonostných pastí,sejdou se tam Fibonacci v podání Stormareho,Joseph Gilgun v posledním Misfitsu a už tohle obsazení sbírá nepatrný skóre.Film se snaží pomalu diváka zaujmout krimi vložkou,jak se ten Snow do toho všeho pěkně namočil,ale konec to dekraduje a snaží se to vysvětlit nějak tak polopatě,že jsem to sám vůbec nepochopil,protože celou dobu byl zas film o něčem úplně jiným a to je asi kámen úrazu,bere všechno do jednoho pytle a jedem.Guy Perace je prostě Bruce Willis a film je Pátý Element 2 nejspíš.Ale zábava byla a film docela odcejpal,ale žádný zázrak se tedy určitě nekonal.Když si vzpomenu na ten úsměvný sešup z M1 ze Snow a Emilii tím vesmírem a dopadnutí na zem,to člověk hrkne a řiká si,to v budoucnu budu muset zkusit taky :D 60% ()

Riverin

Na druhý deň som si skoro ani nespomenula že som nejaký film videla ale v danej chvíli prišiel naozaj vhod. Ak hľadáte film pre zábavu a na odreagovanie, Lockout môžem len odporučiť. Nemyslela som si, že Guy Pearce by sa hodil aj McClaneovskej úlohy hláškujúceho svalnáča, ale ide mu to naozaj skvelo a pomaly sa stávam jeho fanúšikom. Príjemné, vtipné, akčné sci-fi B-čko, nič viac a nič menej. ()

Efreeti

3hvězdičky za hláškujícího Guy Pearce, který má podobně ostrý jazýček jako Bruce Willis v Posledním skautovi. Jinak výprava, kulisy a efekty jak z francouzkého bečka z produkce Luca Bessona ()

g3rtrud

Film na ktorý si po dvoch týždňoch ledva spomeniem. Guy Pearce chrlí jednu hlášku za druhou (naozaj mu to ide) a zachraňuje sympatickú prezidentovu dcéru. Myslím však že Lockout je film ktorý nikoho nenaštve a ako film na nudný večer pobaví. ()

davistercz

Zajímavý nápad, skvělí herci ale to je asi tak vše. ale i přes ty všechny fámy se mi to velmi líbilo. Velou logiku v tom nehledejte. V tomhle případě je celkem film velmi dobrý.., ale co se týče vedlejší dějové linie, tak ta nedává vůbec smysl. Nemohu dát prostě plný počet bodů, protože jsem se ani nedočkal bojových scén ani úžasných scén ve městě nebo v jiných prostředích.. Abych věděl jak to tam vypadalo a podobně. Zkrátka rychlá akční nesmyslná žánrovka. ()

pivomamrad

V tomto filmu je jedna hláška za druhou, což ho hodně zvedá. Navzdory tomu jsem se bohužel bavil jen průměrně, protože dementnost některých postav je až do nebe volající. Jasný, beru, že se jedná o akční B-ko, takže jsem se na to mohl připravit, ale na některé pasáže se skutečně připravit nedá:-D Některé efekty byly taky docela úsměvné, ale objektivně musím říct, že některé zase na docela vysoké úrovni. Suma sumárum – za ty hlášky film stojí vidět, takže si nechte mozek ve vedlejší místnosti a užijte si to. I já si dám za pár let repete:o) ()

x_ander

Die Hard z vesmíru. Sice mě Lockout nechytlo za koule ani zdaleka natolik, jako trailer, ale Guy Pearce je ultimátní hláškař, který film bez problému utáhne. Pohodové nekonvenční (ikdyž dost komorní) sci-fi tady dlouho nebylo. 70%. ()

LordMack

Guy Pearce jede a to doslova. Každá scéna s ním je prostě bomba a vzhledem k tomu, že je hlavní postava, je jich tam hodně. Jenže... Ten film je blbej až na půdu. Teda, zápletka se mi zdá, ale prostě na to musíte vidět prvních dvacet pět minut. Jak se to všechno semele, to mohli vymyslet lépe. A naháněčku na motorce bych označil za nejzbytečnější scénu historie filmu. Honem chci vidět Pearce v nějakém větším spektátklu s podobnou postavou, protože by to vyhrál na plné čáře. ()

Facerr

Guyova životní role, ve který představuje sympaťáka jak sviň, kterej je navíc uvěřitelnej a na jazyku má vždycky nějakou hlášku. Kdo viděl carpentrovy "útěky" (z L. A. , nebo N. Y.), bude mu tenhle námět povědomej. Tentokráte je ovšem vidět vývoj a to nejen, co se týče efektů, dialogů, ale i scénáře, nebo kamery. Je fakt, že děj, kterej se vesměs odehrává jen na vesmírný věznici neposkytuje tolik prostoru k variabilitě příběhu, to je ovšem bohatě vyváženo zmiňovanejma hláškama hlavního hrdiny a docela odsejpací akcí. Teleskám a přemejšlým proč jsem nedal pět hvězdiček (asi proto, že na Avengers bych jich pak potřeboval šest:) ()

srolyma

Na úvod tu máme drsný výslech bývalého agenta CIA, který je (samozřejmě neprávem) obviněný ze zrady. A hned první překvapení - Guy Pearce je skvěle hláškující drsňák jak z nejlepších filmů Bruce Willise blahé paměti. Pak střih, totéž ráno, tentýž den, ale teď už jsme jinde, je to jiná vesnice. Respektive vesmírná vězeňská stanice na oběžné dráze. A to je moc šikovné zařízení. Jednak jsou ty hajzlíci uklizení pěkně daleko od nás slušňáků, těžko se jim odtud bude utíkat podzemním tunelem a navíc se ušetří za stravu, posilovnu, televizi, vířivky a všechny ty věci, co patří k vězeňskému standardu, protože lumpíci jsou pěkně v umělém spánku. No a na tenhle supermoderní orbitální Mírov právě dorazila prezidentská dceruška, aby se ujistila, že vězýňkové mají veškerý komfort a slušné zacházení. No ale co čert nechtěl, zrovna v tu chvíli se tak nějak podaří vězeňská vzpoura, ale celá stanice je vzápětí v moci pokérovaných chlapíků v oranžových mundůrech. A těm se náramně zamlouvá, že je tady mladá Obama Clinton-Bushová s nima. No a kdopak jediný ji může vysvobodit z jejich nenechavých šmátrajících prstíků? Jasně že náš drsný ex-agent. Překvapivě slušná akční oddychovka, v podstatě bez hluchých míst. Žádný rozumování, žádný moralizování, prostě jednoduchá přímočará akce. A tak to má být. ()

Vasyl

Guy Pearce jako hláškující ultradrsňák mi sice moc neseděl, ale film celkově byl zábavnej hodně. Akce bylo ažaž, žádný zdlouhavý uvedení do příběhu, blondýně to moc slušelo a Rudy byl ještě větší magor než jsem čekal. Akorát některý části vypadaly až moc digitálně, spíš jako intro k nějaké sci-fi vídeohře. ()

PamelaJJK

Taková jednohubka, která neurazí, nenadchne, jen tak prošumí, prosviští a... A nic víc, nic míň. Ta digitální honička po městě v úvodu filmu je fakt megatragická! Bože! Vždyť se píše rok 2012! Nepatřím vyloženě mezi žrouty sci-fi, ale nějak mám pocit, že už hodně, ale fakt hodně dlouho nikdo nenatočil pořádnou sci-fi... Tohle je spíš takový akční thriller o ničem... Filmu bych dal tak dvě hvězdičky, ale za půvabnou Maggie Grace jednu přidám... :-) ()

xDamaj

Film, který je kromě prvních a posledních deseti minut prakticky bez děje. Mezi tím je akce, akce a zase jenom akce s neuvěřitelným přívalem hlášek. I přes celkový béčkový nádech, je film nepředvídatelný a občas se mu i úspěšně podaří vyhnout se všemožným klišé. Někdy vás ale mohou vyděsit docela špatné digitální triky (hlavně úvodní honičku snad autoři ani nemohli myslet vážně) a občas nepřehledná kamera. Pokud však nebudete moc přemýšlet, těch 90 minut Vám uběhne jako voda. Takže pokud máte chuť nepřemýšlet, pusťte si tento film. "Potřebuju ho!" "Kvůli kufru? Nevytáhneš z něj ani recept na bábovičky!" ()

jack_scott

Isherwood to napsal skvěle s tou logikou mimo domovskou planetu. Besson se evidentně nebojí fetovat, jede jednu lajnu po druhý, protože to svět neviděl. Jako laciné béčko to funguje,ale to je všecko. ** a 40% max ()

CrazymanM

Těšil jsem se na pěkné,napínavé akční sci-fi,výsledek však nebyl bůhvíjak ohromující!Zajímavý námět,dobré herecké výkony,mám z toho však smíšené pocity.Poslední dobou už nejsou filmy,kde se Luc Besson angažuje zárukou kvality!Bohužel!!! ()

Paladin25

Film nie je zlý, ale bohužiaľ nezaujme ani natoľko že by človek po jeho videní ešte o ňom premýšľal. Ale ako taká poobedná oddychová akcia je fajn. ()

Mikecat

James Mather a Stephen St.Leger vsadili na jednu kartu - žiadne oslnivé hviezdy hollywoodu - a vyšlo im to. Dokázali, že aj sci-fi akčák sa dá dobre zrežírovať, zahrať, natočiť! Nemusí tu byť ani 100 000 robotov s 300 000 vystrielanými nábojmi, základ je dobrý príbeh, zápletka, akcia, niečo iné osviežujúce - väzeň psychoš, vtipných hlášok bolo tiež dosť: "To nemusíte, prosté díky postačí...","Nechal mi nějaký odkaz?", "Jo, prý ste adoptovaná", "Zaslechl ste něco.."..."Ne, užívam si ticha..." "To vždycky takhle zacházíte se ženami?","Vždycky,ale jenom, když se mi líbí..."pôvabná Emilie, chýbala tu ale aspoň jedna pusaaaa vážený, láska sa nám nadobro vytráca z filmov:)....záver výborný - len na skok od postele:)) ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017