Diktátor

BazzoxCZ

Čekal jsem očekávané ale dostal jsem daleko více :D sranda a nevhodné narážky na národnosti byly nevkusné ale zábavné !!!!! ()

*Colorado

Musím vychválit scénu z vrtulníku, kterou jsem si musel pustit opakovaně, ale celkově to zase takové terno není - film místy dobře pobaví, ale dějová linie nezaujme. Na opakované shlédnutí to rozhodně není. ()

BeranSon

Ze tří extra originálních komedií Cohena - Borat, Bruno a Diktátor je právě Diktátor pro mě ten nejslabší. V Boratovi jsem se křenil po celou dobu, humor v něm sice neměl meze, ale byla to prostě taková kravina, že jsem ho hltal. To homosexuálně výřečný Bruno byl nechutný, ale místy neskutečně pestrý a některé scény se mi doslova vklínili do mozku. Jenže to Diktátor nemá, momenty k pousmání má, nechutnost má, špičkového Cohena má, ale nadprůměrnou zábavu jako dva minulé filmy nemá. Vím, že někdy už tvůrci musí vařit z vody a přesně toto je případ toho jak to vypadá. Jenž přeci jen je to Sacha Baron Cohen a ten na nás v budoucnu ještě vytasí pořádnou, extra marinovanou prasárničku, tak jak to má vypadat a já nebudu nic zastiňovat: prostě se na ní těším. - 5/10 - ()

Slava4

Pokud přepnete Váš mozek do režimu "standby", tak se u filmu určitě pobavíte a dost krát se možná i brutálně zasmějete. Ale na druhou stranu musím říct, že mě místy ten malý chlupatý feminista Harry Potter se svýma debilníma kecama docela sral.. ()

agassi68

Nemôžem dať menej aj keď mi to celý môj človek hovoril. Nie je to moja šálka kávy, no musím oceniť, že som sa vôbec zopár krát pousmial. Skrátka americký štýl humoru je mi cudzí. Česť výnimkám, na ktoré si však momentálne nespomeniem :) ()

MickeyStuma

Velice povedená komedie na diktátorské téma. Trefně se tu strefuje snad do všeho co se dá. Místy i velmi odvážně. Jeden gag střídá druhý a tak nelze ani na chviličku odvrátit oči. Co se týče výpravy, ani zde nebylo nic ponecháno náhodě. Krátká stopáž je velice přínosem. Zbytečně se děj nenatahuje a nic se zároveň nepřepaluje. Není co dodat, tohle se prostě povedlo. ()

Wallis3

,,Jsem američan, můj otec byl američan, dokonce i můj děda bojoval v americkým džihádu!" Co čekat od Cohena než držkatou ztřeštěnost? ()

Folky

Kam se to hrabe na Borata, jinak ale pořád super zábava se spoustou nápadů a dobrých vtipů. Jen to víc nezaujme. ()

domirovec

Pokud máte prazvláštní, až Cohenovsky nekorektně přiblblý humor, tak se budete velmi příjemně bavit. Film může působit (jak zde již někdo v recenzích zmínil) hodně politicky, to však není ani tak moc pravda. Film si celou dobu drží příjemně úsměvnou úroveň a gagy se zde rozhodně nešetřilo. Dobrá práce. 4/5 ()

bif

Tak je to tady. Diktátor. Stejný tým, jiný přístup. Je to dobře? Těžko říct. Už nejde o šílené komedie, ve kterých kromě vyjímek nikdo nebyl hercem a Cohen si dělal legraci ze skutečný lidí. Skutečných reakcí a emocí. Jedná se prostě o komedii a to dost šílenou. Ano, je to opět skvělé a některé scény nemají chybu (hlavně ta vrtulníková a porod), ale Cohenův divák jakoby postrádal tu naprostou šílenost typu Borata a Bruna. To byl žánr sám pro sebe. Diktátor je jiná liga. Stále vysoká, ale jiná. Sascha Baron Cohen je genius, jeho bratr Erran umí sehnat opravdu vynikající hudbu a Larry Charles v pozici režiséra je také pevnou součástí týmu. Takže po malém zklamání přeju týmu Cohen-Charles-Cohen mnoho další úspěchů do budoucna a silnou ochranku. Aladín Mothafucka!!!! ()

PanMaur

Kdo nemá rád S.B. Cohena, tak ať na tohle ani nechodí. Kdo ho ovšem rád má a užívá si jeho předchozí snímky, tak rychle do kina, pže to je vskutku grandiozní zábava :-) ()

Bobsenklár

místy nechutné, místy trapné, ale většinou hodně vtipné, tak jak je u S. B. Cohena zvykem. Hlavně nadprůměrná satira na postoje některých velmocí. ()

Luisis

Neskutečná jízda už od prvního výstřelu :-D . Charles a Cohen znovu nezklamali. I když parodie bývají občas tupé, tak tohle má koule.Bavil jsem se. Brečel jsem. Co víc?Jo ty Lamba po Manhattanu...90% ()

Bird_house

Je to rozhodně zajímavá podívaná s velmi solidním, ale specifickým humorem.. Některé vtipy nebyly až tolik legrační, některé zase velice trefné.. Výborný herecký výkon a skvělá hudba.. ()

Dm1tr1j

Zábava bez zábran pre dementné zákony euRÓMskej únie ,ktorá si aj tak nezaslúži nič iné ako kruté opovrhovanie. Aladeen krásne ukázal svetu z akých dementov sa skladajú vlády a čo za sračku to je demokracia (synonymum pre kapitalizmus). Dávno som sa takto dobre nebavil ani Zohan nebol lepší ako tento kus čistej zábavy. 10 hviezd ()

vsacanek

Přechod od dokumentárnímu stylu k hranému filmu Sachovi velmi prospěl, já se po celou stopáž neskutečně bavil a dávám 90 %. Takový příval vtipných scén jsem snad ještě nezažil, úplně mě rozbolela bránice a cameo s Edwardem Nortonem už jsem málem nepřežil. Bylo to zkrátka naprosto ALADEEN :-) ()