Pařmeni

• Austrálie A Few Best Men (více)

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze "v dobrém i ve zlém". Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé... (oficiální text distributora)

teseth

Vcelku zábavná podívaná, která sice vykrádá kdeco a kdekoho ale člověk si to užívá, protože tempo je rychlé až zběsilé a herecké výkony jsou víc než parádní. Hlavně "tlustá emy" je opět vynikající. Ač je to sice průměrné tak za toho berana ve spodním prádle dávám 4*. ()

LiveInPeace

Dobrý to bylo já se zasmál =D a doporučuji herecký obsazení skvělý =). Prvky jsou sice jen kopie od jinejch filmů ale takovej jsou kvanta. Stojí to zato =) 75% ()

NeOn1702

Není to nic hodnotného, je to taková slušná blbost na uvolnění a zasmání. Občas už jde o hodně zběsilou komedii. ()

P@\/EL

Pěkně svižná a hodně vtipná komedie na téma loučení se svobodou a svatba. Některé fórky jsou řádně šílené a ujeté a to je přesně to pravé ořechové, co mě na filmu bavilo. Zapletení se s drogovým dealerem, namol ožralý svědek, náročný otec nevěsty, do toho všeho beran, co sežere obrovskou dávku kokainu, rozjedou zamotaný příběh plný prekérních komických situací, které svatbu komplikují. ()

Lockdown

Bože to byla jízda. Po dlouhé době jsem našel komedii neamerických tvůrců u které jsem se tak šíleně bavil, že mi úsměv nezmizel ani teď, několik hodin po shlédnutí. Všechno se to od počátku tváří jako silná napodobenina Pařby ve Vegas. Tohoto dojmu se nezbavíte po celou stopáž filmu. Přesto si však ale na konci řeknete, že byl ten film vlastně něčím jiným, humor byl například o hodně syrovější, hodně podobný tomu německému. Celý příběh se jinak točí okolo nepovedené kalby a hromadě problémů okolo toho. Jak jinak! Ano, pro hromadu lidí zůstane klasikou právě Pařba ve Vegas a budou na tento film koukat skrz prsty, ale pro ty ostatní, kteří by ale chtěli zkusit něco na první pohled stejného , ale přesto úplně jiného je připravená parádní australská jízda od začátku až do konce. 85% ()

Pythonator

Místy velice zábavné a místy standardně trapné. Vždycky, když někdo ve filmech správně po americku paří, tak je mi trapně za něho. Tady je to však tak nějak britsky odlehčené a držet si to celou dobu svižnější tempo s hutnější kadencí humoru, mohla to být bomba. Bohužel je výsledek spíše takovou slabčí verzí Pařby ve Vegas. Svatba ovšem byla báječná, svatební řeč o análním sexu nezapomenutelná a tchýně na koksu přímo k popukání. ()

soukyd33

Alkohol a drogy. No hrozná zábava. Jinak se už prostě bavit neumíme. Zasmál jsem se, ale je to vlastně trapné. Poznámka: Přátelství zde hraje opravdu velkou roli. 👍🙂 Nedoporučuji. Hvězdiček 2 ()

vinducha

Tak tohle mě sedlo do noty náramně . Je to ujetina ve stylu Horší než smrt nebo Pařba ve Vegas. Takže úsměv na tlamici skoro po celou délku sledování filmu. ()

Montmorency

Docela povedená variace na Hangover - pár fórkům jsem se od plic zasmála, na druhou stranu fekální výstupy s ovcí a hlavně příšerně výkon O.N.John to táhne dolů.....každopádně 3 a půl * ()

Tereter

OK, nezasmála jsem se TOLIK, jak jsem čekala, i tak jsem si ale tenhle film podle svého očekávání celkem užila. Oddechovka s vtipem, na mě ale s až moc sladkým koncem. ()

risutka1

Průměrné, avšak na nedostatek zábavy si někteří stěžovat nebudou. Snaží se přes všechno vyrovnat Pařbě ve Vegas, ale prostě to zdaleka není ono.. ()

Adina

Nejde nesrovnávat s Hangoverem a musím říct, že i když mám radši britský komedie než americký, v tomhle případě amíci vyhráli i když docela o fous a na britskou komedii to bylo hodně crazy! Když tam byla scéna, jak se kluci probouzejí po rozlučce se svobodou, začala jsem se bát, že nastane opět pátrání po tom, co se v noci stalo, ale naštěstí to autoři pojali jinak a všechno se odehrává v přítomnosti a přímo na svatbě. Za mě nejlepší postava Ramsey!! ()

sweetieM

Chvíľami pripomínaný Hangover s náznakmi dobrých vtipov...jedonotucho neublížil ale zase nejak moc neoslnil, každopádne dalo sa to pozerať... ()

Aresko123 odpad!

tisic krat natocene to iste ! preboha zastavi to uz niekto! na co sa tocia dookola tie iste filmy ? trapne nudne videne ()