Obchod pro sebevrahy

Le Magasin des suicides

The Suicide Shop

Animovaný / Komedie / Muzikál

Francie / Kanada / Belgie, 2012, 85 min

Nemám rada francúzštinu a nemám rada ani muzikály. Napriek tomu ma tento film naozaj lákal a možno nebol práve najdokonalejší a pesničky ma moc nebavili ale Alan bol proste tá najúžasnejšia postava. Ten svoj optimizmus prenášal aj na mňa a to ako sa usmieval bolo veľmi zlaté. Pochmúrna animácia sa mne osobne veľmi páčila a bol to naozaj zaujímavý nápad spraviť niečo iné. Ja osobne chválim. Dávam také slabšie 4*.(14.3.2015)

• Chrustyn

Poté co jsem viděl úžasného "Iluzionistu" si po pojmem francouzský animák pro odrostlé, představuji něco jiného. A "Obchod pro sebevrahy" to opravdu nesplňuje a bizarní animace výsledný negativní dojem, pouze podtrhává. Zajímavý námět, tak působí zbytečně nevyužit.(5.4.2013)

• Ruut

Tak nevím .. možná jsem si měl vzít mabízenou rakvičku či věneček. Každopádně skvělý film se prodá sám.(24.10.2012)

Snad nejlepší film o sebevrazích, který jsem viděl!(17.11.2012)

• Radiq

Animovano pěkny, humorno černy, originálno originálni, ale moc francouzsky. Ty pisničky taky moc francouzsky, ale jinak někdy aji docela chytlavy. Jinak docela spokojenost na jedno pokoukání, ale neni to vyloženě k popukání. A trochu mě naštval hepyend.(28.6.2013)