Grimm

• USA Grimm
Drama / Mysteriózní / Horor / Fantasy
USA, (2011–2017), 95 h 40 min (Minutáž: 42–60 min)

David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz, Reggie Lee, Bree Turner, Elizabeth Tulloch, Claire Coffee, Jacqueline Toboni, Danny Bruno (více)

Série(6) / Epizody(123)

misanova

Nejdříve jsem do tohoto seriálu neměl žádnou chuť, zkouknul jsem pilota a vůbec mě to neoslovilo. Ovšem po nějaké době jsem si to doslova zamiloval. Je to pro mě takový druhý Fringe. Já zbožňuji takovýhle seriáli...doporučuji všem, co mají rádi kriminálky typu Fringe anebo něco jako Supernatural... ()

Dalajlada

Nápadně mi to připomíná knihu Pryč z jejich myslí. Taky mi to připomíná od Chadbourna sérii Věk rozvratu, trochu Dhampira. Je to taková slátanina všeho. Postavy jsou takové všelijaké a ne příliš výrazné. Ale námět seriálu je pěkný a jako fanda sci-fi/fantasy budu čekat, co z něj pojde. 5.3.2014 **** ()

annifrith

Prvních pár dílů bylo vyloženě špičkových. Když se to celé začalo komplikovat a zamotávat, přestala jsem seriál sledovat. Myšlenka ale zajímavá. ()

mpet

Po zhlédnutí prvního dílu jsem hodnotil velmi špatně a Grimma jsem odepsal a nechtěl už vidět. Pak jsem se jedno odpoledne nudil a na primě jsem se znovu setkal s Grimmem a něco mě na něm zaujalo. Překousnul jsem svoji nevoli a začal jsem Grimma sledovat. Nakonec musím připustit, že Grimm stojí za ten obětovaný čas. Efekty jsou docela dobré, příběh také není zlý, jednotlivé postavy se mi docela zamlouvají, akorát musíte překousnout to, že je to občas šílená slátanina, která nápady bere odevšad. Ale co!? Koukat se na to dá. ()

CyWilly

První série taková moc pohádková, druhá lepší a třetí tak jako potemněla a zdrsněla...no není to to nejlepší, co kdy kdo natočil, ale svoje kouzlo to má, odpočinkový odpolední seriál prostě... ()

pupidup

Nemůžu si pomoc. Přestože je to slátanina, pravidelně mě to nutí se koukat na další a další díl...takže za to nucení dávám 80%. :o). ()

Narg79

Sleduji už třetí sérii a jednoznačně nejlepší seriál co jsem kdy viděl. Každý díl je super a schopnosti grimma stále rostou. Má to hlavu i patu. ()

WoodMaster01

Podle mě jeden z nejméně doceněných seriálů. Ve mně vzbudil tento seriál zajímavý pocit, který mě nutil se podívat na další a další díl. Je pravda, že seriál nedisponuje velkými zvraty a třeba při vyšetřování vraždy, kterou spáchal nějaký ten Wesen je vám hned jasné, kdo byl vrahem, avšak to se zlepšilo ve 3. sérii, kde je těch zvratů poměrně dost. Já jsem s tímto seriálem naprosto spokojen. Splňuje všechny moje požadavky, a proto neváhám s vysokým hodnocením. ()

Imyourmather

Každý kdo to shlédl alespoň do půle první série neměl šanci přestat. Seriál jako celek má sice pomalejší rozjezd, ale to vůbec nevadí. Postupně nás seznamuje se skrytým světem a příběhem, který se odehrává v pozadí. Postupná gradace je skvělá a já se nemůžu dočkat čtvrté série! ()

nezdula

já osobně jsem z toho nadšená...líbí se mi všechno,hrdinové,vedlejší postavy a nová postava Trubel je boží...teším se na pokračování... ()

Minoka

Kdo má trpělivost a vydrží první sérii, zjistí, že sice Grimm má pomalý rozjezd, ale o to lepší jsou poslední díly první série a začátek druhé :-) první série 70 % (konec 90 %) Druhá série první díly 95 % pak tak 90 %. Třetí série nic moc, ale pořád se do dá. ()

Socirel

Průměrný, ale koukatelný seriál, epizodní děj znamená kolísavou kvalitu epizod, nejlepší byla pro mě asi 1. série, ta mě dokázala oslovit. Další série mi už nepřišli tak dobré, hlavně to natahování - jednou se příběh vleče, pak nastane prudký skok a zase se vleče. ()

Moniy

Grimm je jeden z těch seriálů, který má pomalejší rozjezd. Ze začátku se zdá, že je koncept každého dílu pořád stejný - taková netradiční kriminálka. Nejednoho diváka to po pár dílech odradí od sledování. Naštěstí seriál dostane v druhé polovině 1. série větší grády. Je nastíněna dějová linka, která je však pořád v pozadí za epizodními zápletkami. V následujících sériích se dějová linie dostává čím dál tím víc do popředí. Epizodní příběhy už nejsou jako přes kopírák a triky i jednotlivé nestvůrky jsou daleko víc propracovanější. Od třetí série jsem si na sledování Grimma vybudovala menší závislost. Mezi hlavní klady seriálu patří především originalita, příjemné obsazení a vtipné hlášky. Nejoblíbenější postavy: bezesporu Monroe, Wu, Rosalie. Jinak Arnold Vosloo jako Manticore potěšil, tak nějak mu to padlo :)) 1. série: 65% 2. série: 70% 3. série: 80% 4. série: 90% (za první polovinu). Seriál rozhodně není fér hodnotit po pilotu, či prvních pár dílech. Každá série je propracovanější a o stupeň lepší, než ta předešlá, což je u většiny seriálů spíš výjimka. ()

pretorij

Celkem se to da. Jasne, je to slabsi, protoze se velka cast opakuje a trochu umele roztazeni cele serie je obcas nudne. Nicmene svetlejsi chvilky zde jsou. Zvlast ale musim doporucit pouze originalni zneni. Sledoval jsem cast v nemcine, cestine i anglictine a mohu rici, ze krom originalniho zneni je to nepouzitelne. Levny dabing zde skutecne boli. V anglicke originalni verzi skutecne dochazi i ke chvilim, kde je citit napeti. To buhuzel o ostatnich verzich rici nemohu- to jsou spis parodie. Tedy za 3* ()

cartyci

Seriál o ohavách v ľuďoch:Herecky veľmi dobré výkony, aj ked špeciálne efekty nie sú vždy skvele, avšak stoja aj tak za to.4.Seria perfektná ()