Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

Kevin 3171

Vlastně ani nevím, co jsem od toho čekal. Ale popravdě, přišlo mi to jako nehorázná "sra*ka". Ne, fakt mě to nepřipadá jako povedená komedie. 35% ()

Ajinka126

Neodpustili si americkou klasiku v podobě blitek a jiných nechutností. Ze začátku se to vyvíjelo docela dobře, místy to připomínalo i humor, ale pak mi asi chybělo dost testosteronu, aby mi to přišlo vtipné a nápadité. ()

PauloZ

Sethovu bandu mám moc rád. Baví mě jejich přisprostlý pubertální humor a jejich komediální tendence. Cítím, že mají svědomitý a poctivý přístup k žánru se snahou přijít vždy s něčím novým, zábavným a většinou v podání "všedních" týpků. Takhle chápu obecně přístup téhle sebranky. This is the end beru jako pomyslný vrchol jejich komediální tvorby se vším všudy, protože závěr je opravdu EPIC a je to sekec! :-)). Dlouho jsem se takhle nebavil. Film postavený na jejich skutečných identitách a odkazech na vlastní filmy je neskutečně úsměvný celou dobu, od úvodního "Hey, Seth Rogen, What up, man?" až po závěrečný comback "Backstreet's Back all right". Hromada chytrých narážek, skrytých pravd a odkazů, zabalená do přisprostleperverzního humoru. To tady funguje opravdu výborně. K tomu hromada známých herců na úvodní párty, pokračování pineapple expressu, Vymítání Hilla a spousta dalších šíleností. Btw, Cerovo cameo je snad jeho nejlepší role! :) Ale co mě teda přibilo, tak efekty v závěrečné půlhodince, kvalita CGI je na "buranskou" komedii nevídaná! Sethovi se podařilo zrealizovat nejÁčkovitější pubertální komedii posledních let. Za to respekt! Doufám, že jim to takhle půjde dál. Sandlerova banda může tiše závidět. Bavilo mě to velmi, ale pokud neznáte jejich filmy, budete se místy ztrácet. ()

salisbury

Apokalyptická nadsázka v bizarním Hollywoodským pojetí, která vyvolala úsměv i lehkou perverzní zvrácenost dotýkající se lehce ba přímo odkazu jiných filmů. Závěrečné inferno bylo naprosto genitální s absolutně zvrhlým nebeským koncem po kterém se v titulcích rozezněli znovuzrození Black Sabbath s písní nazývající se symbolicky Konec začátku. Jsem tímto v očekávání Začátku konce, který se nezadržitelně apokalypticky blíží. ()

Lama.Lama

Takhle jsem se dlouho nepobavila. Nesnáším komedie, které jsou vystavěné na trapnosti a situacích, kterým se "mají" lidi smát. Tohle je však něco úplně jiného. Na nic si to nehraje, herci si dělají prdel sami ze sebe a v kombinaci s těma zvrácenostma... no prostě bomba! ()

F.man

Netuším, jak moc byl Rogen s Goldbergem při psaní tohoto opusu zfetovaný. Tipl bych ale, že to musela být docela dobrá sněžná párty. A nakonec i s dobrým výsledkem. Co může být totiž lepšího, než když si banda zhýčkaných celebrit udělá srandu sama za sebe a nechá se při tom opíchat obrovským satanem do kakacího místa? James Franco didn't suck any dick last night? Now I know ya'll are trippin'. ()

Marsik

PRIMA COOL HD - Jo, tak tohle byla hodně velká hovadina, ale musí se nechat, že i velká sranda. Přišlo mi vhod prostě vypnout a nechat se touhle partičkou bavit. Hodně tomu dopomohl i CZ dabing, kde se to sprostými slovy jen hemžilo a s cenzurou si tedy nikdo nelámal hlavu (což je dobře). 66% (with J.) ()

baribal

Srovnatelně špatné jako Polski film, tyhle projekty, kdy si kluci-kamarádi chtěj zablbnout a zahrát sami sebe, nikdy nedopadnou dobře. Co bylo vtipné? Když Michael Cera plácnul po zadku Rihannu a.. aaa? A to je všechno. Nejnudnější komedie bez příběhu. ()

MartinezZ

Nejlepší byl začátek, kde většina "hvězd" pošla. Bohužel to přežil Baruchel. A pak ujetý Backstreet Boys konec. Jinak jde ale o zbytečně natahované humorné YouTube video z CollegeHumor. Většina (ano, byly tam i vtipné momenty) toho, co se dělo poté, totiž jaksi postrádala vtip, vyjma typicky amerického pokleslého fekálního nehumoru, který mi nijak vtipný... chvíle překvapení... nepřijde. Prvních 15 a posledních 15 minut, zbytek lze přeskočit. ~ 2,5* ()

Alqarin

Od apatowců pro apatowcofily. Tak upřímný kotel sebereflexe byste v Hollywoodu a vůbec obecně hledali dost marně. Ani nevadí, že vážně zapamatovatelných momentů a hlášek tahle prasečina zrovna moc k dobru nedá, protože jako sympatická blbost funguje slušně a je tak trochu vlhkým snem všech těch, kdo strávili dětství s Machry a šprty a pubertu se Superbad. (I když takový Polski film na stejném poli bodoval o dost víc..) ()

LV.Helter

Čistokrvné polobečkové post-apo., ktorý sa v žiadnom prípade nebere vážne (+). Od množiny hereckých kreaci dostane priestor každý. Je tu mnoho geniálnych scén (Vymitanie, Pineaple Express 2 (madafaka).), ktoré paradujú všetko živé. Humor čiernejší, takže spokojnosť vysoká. Snáď, len menšie mínus vídim pri "improvizačných" hluchých miestach.! ()

SaNcHeZ_cz

Seth Rogen a Evan Goldberg zachtěli svoje Expendables. A kdo jim to má za zlé. Neskutečně našlapaný koncentrát jejich předešlých komedií v rámci apokalyptického scénáře soudného dne prostě funguje. Triky jsou o ničem a scénář možná až trochu moc místy kolísá, avšak jedno snímku upřít nelze. Jede pořád na plný plyn a tolik scén které vás donutí s úsměvem na rtech kroutit hlavou jak je to debilní až je to vtipné tu zase dlouho nebude. A to je ono. Partička kolem Rogena si chtěla natočit jednu velkou megapařbu u Franca doma a vy jste speciální hosté. To že za dveřma probíhá konec světa je už tak nějak vedlejší. [75%] ()

Paxxx.cz

Pár vtípků mě sice rozesmálo, ale jinak to spíše bylo utrpení. Seth Rogen a banda okolo něj prostě sází na druh humoru, který prostě není a nikdy nebude mým šálkem čaje... Backstreet's back alright! a 40%. ()

Soundtrack

Fajn komedie, u které jsem se vůbec nenudil, ale jen párkrát doopravdy zasmál. Kdyby to řízli trochou Gervaisova stylu (Kancl), možná by z faktu, že každý hraje sám sebe, vytřískali trochu víc. Takhle šlo jen o jména postav. No, pobavil jsem se, lepší 3*. ()

Lukrecie

Tedy musím říct, že jsem si myslela, že to bude pěkná blbost :), ale opravdu musím uznat, že mě to mile překvapilo. Opravdu jsem se skvěle bavila, jak již dlouho ne. Zajímavé mi také přišlo prolínání žánrů - komedie, horor, akční až po sci-fi a trošku "pánbíčkaření". Další zajímavá věc, že herci hráli vlastně "sami sebe" a scénárista pěkně zakomponoval "odkazy" na jednotlivé filmy. ()

javak810i

Ujetá komedie v čele s Jamesem Francem, kde si (nejen) ze sebe dělá srandu mnoho zvučných hollywoodských jmen. Opravdu, tenhle film stojí za to vidět už jen kvůli skvělým cameo Mchaela Cery, Emmy Watson a Channinga Tatuma. A vůbec začátek filmu byl velmi podařený. Pak se ale začne projevovat trochu stupidní děj. Naštěstí to vtipné hlášky i narážky na jiné filmy a filmová klišé obecně pořád udržují alespoň v té zábavné rovině a to až do konce. Chytrou parodii nečekejte, tohle je odvazová over-the-top blbost, která je ale naštěstí celkem dost vtipná a nikoliv trapná, jak jsem se zprvu obával. Za mě lepší 3*. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013