Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

Popluh

Nesourodá směs gagů různé kvality, která se nějakým náznakem děje zabývá pouze úvodních 20 minut. Pak už sází jen na vtipy proměnlivé kvality a nechutnosti, plejádu známých tváří a "charisma" všech přítomných. Jo, při psaní musela být sranda, při natáčení ještě větší, ale z výsledného filmu se to jaksi vytratilo a zůstal jen rozpačitý dojem. Méně hulení a vzájemného honění vlastních pér (a trik) a mohlo to být o třídu lepší. ()

Baronne

No, všichni tyhle béčkový herci, s čimž s tebou souhlasim Verbale, to sice sou, ale aspoň si ze sebe uměj udělat prdel , to musíš nechat. Proto u mě maj všichni, co tu byli, dost významný plus. A Cera dokázal, že umí zahrát i něco jinýho než jenom blbečka, protože tady byl fenomén. Obří uberswagová příjemná ptákovina. ()

JJ.Gibson

I když si Seth Rogen dělá srandu ze všeho z čeho může, tak mě to nějak nechytlo. Základní premisa mi přišla vcelku fajn, ale provedení bylo takové stupidní. Možná je to i tím, že se zde objevilo několik herců, které zrovna nemusím (Hill, Rogen, Cera). Což vyvolává otázku, proč na to vůbec koukám?!? Abych si rozšířil obzory přeci. Pár věcí mi přišlo fajn, jako cameo Emmy Watson nebo Franco s Rogenem ve skříni, kdy mu Franco říká aby dýchal potichu :) Jinak pro mě nezáživná prasečina... ()

erased

Původně jsem letos i přes autorství Setha Rogena očekával souboj dvou apokalyptických komedií, ale This Is the End se britskou alkoholickou výpravou za na konec světa ani nedá srovnávat. Oproti němu začíná vrcholnou pařbou, kde každého musí potěšit zfetovaný a následně mrtvý Michael Cera, jenže od té doby už to jde jenom z konce. Z celé sestavy hlavních pošuků se snad dá ve zdraví přežít jen James Franco (ať už jako jako herec nebo samotná postava), zbytek je přesně podle očekávání tragický. Proti očekávání naopak jde minimum záchodového a zvracejícího humoru, nicméně autoři se nezapřou když se na scéně začnou objevovat velcí démoni s velkýma... Když nakonec téměř ani jedno z těch nehereckých dild neumře, jediná radost, kterou z filmu kdo mohl mít, je fuč. Takhle to je film asi jenom pro ty, kterým chybí Backstreet Boys, zbytek populace by měl upřednostnit zmíněný World's End. ()

rarak

Většina fórků se mi líbila, nenudil jsem se, triky byly překvapivě dobré (ve filmu tohohle typu bych je čekal horší) - z mého pohledu jsou to pěkné čtyři hvězdičky. ()

Womanizer

Mám moc rád partičku okolo Seth Rogena a Evan Goldberga, jejich filmy, styl humoru. Na film jsem se těšil už od traileru, na nezklamal mě. Bavil od začátku do konce. :) Nejvíc se mi líbíl James Franco a Ema Watson :) ()

gogos

Neskutečně nápaditá, originální, akční a zatraceně vtipná komedie. Doslova natřískaný scénář jednou hláškou za druhou, perfektní plejáda herců a spousty originálních a těžko zapomenutelných okamžiků. Humor hraničící s prasárností doslova uzemnňuje a když si to tak přemítám v hlavě, myslím, že Apokalypsa v Hollywoodu je jedna z nejpovedenějších komedií posledních let... Zcela zasloužené 4* ()

ABLABLABLA

No ze začátku to vypadalo slibně, nevšedně alias herci hrají v podstatě sami sebe (jako postavu, ne charakter samozřejmě). No ale co následovalo potom? Je to jasná parodie, ale i tak mi to prostě nepřišlo vtipné. Ano párkrát jsem se pousmála, ale opravdu jen zřídka a jinak to byl vrchol trapnosti, nechutnosti, sebestřednosti a idiotsví. Cos to Sethe proboha vymyslel? Příště jdi radši spláchnout své nápady do hajzlu.. ono to vyjde úplně na stejno. Jediný, kdo opravdu dobře sehrál svou parodovanou postavu byl James Franco. Za něj je v podstatě ta 1*. ()

Alementina

Jsem zvedava, kam az zajde dalsi snimek teto particky. Nepochybuju, ze na dalsi dil zase prachy sezenou a tocit a urcite i vymyslet tyhle hovadiny je viditelne bavi. Nejvic jsem se zasmala, kdyz James licil svuj romanek s LL :) a cameo Channinga taky stoji za to :) ()

kaylin

Tohle je přesně ten typ filmů, od kterého strašně moc čekáte, ale nic moc nedostáváte. Pár zábavných vtip, pár celkem ucházejících scén, ale je vidět, že tohle si užívali hlavně herci. Přeji jim to, je vidět, že to je skvělá parta, ale zapomněli trochu na diváka. Jenže pak přijde závěr a z předvídatelné komedie se stává naprosto geniální tribut... Nebudu říkat komu, to by byla škoda, ale tahle jediná scéna mě tak dostala, že prostě musím dát trochu víc, než si tahle komedie zaslouží. ()

Makky

Skvelá známa komediálna partička sa dala opäť dokopy, aby natočila pakovinu, ktorá skutočne nemá obdoby. Zbožňujem týchto chalanov presne kvôli tomuto, že sú schopní odhodlať sa a investovať do nápadu, ktorý určite nevznikol po prvom prásku. This Is The End je ultrahláškujúci šmak plný improvizácie a odkazov na iné filmy parodujúc všetko možné, aj samé seba. Scény typu "The Exorcism Of Jonah Hill" alebo "dnes som prvý raz okúsil svoj moč" sú neuveriteľné. ()

vorheese

Asi bych i rozchodil tuhle partu sympaťáků, kdyby zůstali jen u poflakování a vzájemného popichování, z kterého jako by náhodou vznikl film o ničem. Ale proč pak proboha ten apokalyptický rozměr a "áčkové" megatriky? ()

harfuska

Tak tuto prasečárnu lze sledovat jen s jehlou zapíchlou v žíle.. Stupidní zábava plná semene, zvratků, chcanek a hulení, byla spíš trapná než vtipná. Ale abych nekřivdila, našli se tam asi 2 vtipné momenty – právě nás oloupila Hermiona a facák od Rihanny. Jinak to bylo totální zoufalství s absencí špetky rozumu. Ještěže tu hříšnou havěť sebral sám satan.. ikdyž nevím, kde se stala chyba, když tam Rogan nezahučel taky.. ()

..Lucas..

Čekal jsem od filmu pořádnou dávku smíchu, ale moc jsem se nedočkal. Přesto tu bylo spoustu povedených scének, hlášek, jen škoda, že to bylo v malé dávce. Velmi potěšila camea Rihanny, Emmy Watson a Channinga Tatuma. ()

Kaluž

Sem tam jsem se od podlahy zasmál - vysmažený Michael Cera, svatouškovský Jonah Hill nebo pití vlastní moči trhalo bránici a Tatumovo „I love him“ už bylo fakt k posrání, ale jinak je to zase křečovité až hanba a většina fórků se míjí účinkem. S Travičkou zelenou, Princem a pruďasem či Komiky si to může podat ruce. Tuhle partu pošuků mám rád, ale u jejich filmů většinou platí pravidlo "jednou a dost" (světlou vyjímkou je snad jedině Superbad, ten můžu v jakémkoliv množství a nikdy neomrzí). ()

italka63

Zkraje jsem mírně tápala, ovšem pak přišel tak černočerný humor herců a komiků, že na konci jsem byla úplně odrovnaná a závěrečná scéna, tak to se hned tak nevymyslí. Co všechno může začít na bláznivém hollywoodském večírku slavných osobností v luxusním sídle Jamese Franca, kdy nebe a podsvětí se proti vám spiknou a vy sakra máte pár chyb, to by jednoho hned tak nenapadlo. Přítomné ovšem také ne a tak musí situaci zvládnout vlastními silami a zpytováním sebe sama. Ovšem jakým způsobem:-) shrnuto, ptákovina na entou, která vás zaručeně pobaví. A o to přece šlo:-) ()

slunicko2 odpad!

Hey! Hey, asshole! Hey, come on! Pickle dick, demonic-looking motherfucker. Nobody's scared of you. You ain't a raccoon. Yeah, bring your ass, bitch. Nobody's scared of you. I'm Craig fucking Robinson! Yeah! I hope you like big dick, motherfucker, 'cause, I'm about to fuck you raw. For the last goddamn time! Take your panties off! 1) Ani James Franco, Jay Baruchel a Michael Cera dohromady mi nezabrání vyjádřit své pocity. Je to odpad. 2) Tvůrci i herci se vyblbli. Ale jak k tomu přijdou nebozí diváci? ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013