Sezóna zabíjení

• Belgie Killing Season (více)

Poprvé v historii se na filmovém plátně sešly dvě herecké hvězdy, držitel Ceny Akademie® Robert De Niro a na Oscara® dvakrát nominovaný John Travolta. V akčním thrilleru Marka Stevena Johnsona Sezóna zabíjení se dva veteráni války v Bosně, Američan Benjamin Ford (De Niro) a bývalý srbský voják Emil Kovac (Travolta), znovu střetávají v akcí nabité hře kočky s myší. V prostředí hrůzu nahánějící odlehlé divočiny Apalačského pohoří si spolu vyrovnávají nevyřízené účty, otevírají staré rány a odhalují dlouho skrývaná tajemství. (Bontonfilm)

Aresko123

Jeden starucky dedusko a jeden cudny srb sa zacnu nahanat po lese. Asi po 10 minutach chyti srb deduska. Dedusko utecie srbovi. Potom dedusko chyti srba. Potom srb utecie deduskovi. A teraz verte ci neverte ! Srb znovu chyti deduska. Ale coto? Dedusko utecie srbovi. Dedusko chyti srba......... TOTO NIEJE ZART , toto je NAOZAJ DEJ FILMU !!!!!!!!!!!!!!! Hrozna somarina.......... ()

babuca

John a Robert sú už dávno za zenitom svojej výkonnosti /hereckej/ čo dosť citeľné. A tie patetické reči k tomu na záver ... ()

Edwin44

Tak dva váleční veteráni se nahánějí po lese a jeden po druhém chtějí "zpověď". No upřímně Travolta jí chce mnohem více než De Niro. Ten film by nebyl tak hroznej pokud by tam bylo míň mluvení a více akce a trochu více propracovanější dialogy. Náhrada zbraní lukem se mi moc páčila, ale nakonec to stejně skončilo u střílení takže zase nic. Travoltův přízvuk na mě teda působil až moc směšně a i ta představa, že si v Bosně sehnal tolik peněz k tomu aby odcestoval do Ameriky a nezávazně (rozumějte bez viza) tam skotačil po lese. A ten závěr? Celou dobu chce Travolta po De Nirovi zpověď a závěrečná scéna se odehraje v kostele uprostřed lesa? WTF. Kdo by proboha na takovým místě stavěl kostel. Sice nerad ale navíc jak jednu hvězdu za krásnou přírodu to nevidim... Škoda přál bych si dát víc.... PS: ta scéna s tim jak si vyndal šrapnel z nohy po 30 letech?...wow trošku nám to zabloudilo i do sci-fi. ()

ja1986

Ani náhodou nepřekvapí,předvídatelné ale nenudí.A po shlédnutí si od De Nira nikdy nenecháte nachystat citronádu:-) ()

Tommyw208

tie 2 hviezdy k úcte k hercom. Mal som pocit ako by niekto odstrihol polovicu filmu,alebo už nemali na zaplatenie hercov ,tak to rýchle ukončili .Jedným slovom film na kšeft. ()

majorzeman13

hra na kočku a myš v provedení dvou hollywoodských hvězd,kde je málo akce,příběh = nulový,fádní,dialogy jest žvatlání skoro o ničem prostě podprůměrný biják s dvěma hereckými hvězdami!!!!!!!!!!!! ()

Lazy87

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Je to hra na kočku a myš se spoustou keců, jak je válka špatná, nebo dobrá. Ale nedívalo se na to špatně. Navíc Travoltův pšízfuk. ()

BeatleJohn

Jak už tady bylo kolikrát zmíněno, nejvíce mi to připomínalo Ramba. Chvílemi možná i MacGyvera. No každopádně už jsem dlouho neviděl tolik amerických klišé v jednom filmu. Opravdu nestačí mít dva slavné herce, když scénář nestojí za mnoho. Čekal jsem od toho filmu více. Je to ale takovej béčkovej akčňák. ()

sbinda

Zajímavej námět, špičkoví herci, akční momenty, za které by se nestyděl ani Rambo, ale co těch posledních zcela ničemných 20 minut?! Patos průser patos průser nuda nuda nic nic nic. 20%. ()

vachyc74

Béčko jako prase, až si říkám, mají-li to borci zapotřebí. Líbila se mi hudba a exteriéry. Příběh je hodně debilní, každý chvilku tahá pilku a nakonec se obejmeme a jdeme spát. Měl jsem to na dvaapůl, nakonec dvě budou u mě odpovídající. Tak hoši dobrou noc. ()

Dazdn1k

Vidiet Vita ako zostarol to zaboli. Pred koncom by som bol rad keby zomreli obaja koli spravodlivosti. Na konci som to prial reziserovi a scenaristovi. 2 hviezdy za kasting a prirodu ()

Ruda.neck

De Niro i Travolta patří k mým oblíbeným hercům, ale tento podprůměrný survival rádoby-thriller si mohli odpustit. Pitomá zápletka i děj, bezduché žvásty o válce, absence napětí, pár samoúčelných naturalistických scén, že by se Rambo styděl, a samozřejmě tradiční americké léčení traumat a napravování křivd. Bob vypadá v sedmdesáti stále dobře, ale na akční běhání po lese s prostřeleným lýtkem a střepinou ve stehně je už prostě starej. Za zmínku stojí pouze pár krásných záběrů přírody Apalačských hor. ()

JerryPilsen

Cesta do hlubin vojákovi duše aneb něco o pomstě.Obě esa si pěkně sedla a výsledkem byl herecký koncert.A´t je příběh uvěřitelný či ne,je podaný velice lidsky a emotivně. ()

Gomez518

Jedna hvězda za herecké obsazení a jedna hvězda za filmové prostředí, dal bych půlku hvězdy, za zvláštní děj, začátek vypadal slibně, i když děj dal neni zábavný a je dost nereálný, nemyslím setkání vojáků, ale průběh celé zápletky. Jelikož tu pul hvězda není zůstanu u 2* ()

Martin29

Tohle mě připomíná Kapitána Ameriku Občanskou Válku. Všeci tam po sobě střílí s úmyslem se zabít, ale světe div se nikdo se nestrefí a když se strefí vede to jen ke zranění. X šancí toho druhého vyřídit a nic z toho na konec klasika pokecáme si a budeme přátelé co z toho, že jsme se chtěli přes 50 minut zabít a že jeden z nás chtěl zabít celou mou rodinu a druhý pro změnu díky mě byl 3 roky mrzákem. P.s. s prostřelenou nohou by daleko neušel. ()

quido.morava

Dodnes nechápu, jak se dva tak skvělí herci mohli propůjčit k něčemu tak příšernému...! Nemá smysl popisovat děj, který by mohl být ve své podstatě dost napínavý, kdyby nebyl tak tvůrci filmu zcela zprzněný - výsledkem ale je technicky i emotivně hloupý a nelogicky se odehrávající thrillerový příběh pomsty, který nakonec vyzní jako plochá a hodně špatná honička dvou bývalých vojáků z jugoslávské války. Namísto napětí je servírována bolest, namísto úleku či překvapení se dostaví znechucení a namísto napnutého očekávání pointy už se jen těšíte, až to skončí... Já to nedokázal ani dokoukat. 1 hvězda jen z milosti k hercům. ()

padav94

No myslím si že to je celkom dobrý film, také napínavé a zaujímavé to bolo, nebolo to ani nejak dlhé a hrajú tam aj dvaja z mojich top 5 obľúbených hercov. ()

Karlovarský festival přivítá Johna Travoltu

Karlovarský festival přivítá Johna Travoltu

20.06.2013

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary ocení Křišťálovým globem za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii amerického herce, držitele dvou nominací na Oscara a Zlatého globu Johna… (více)