Timak

Tento film se mi hodně špatně hodnotí. Joaquin tady hraje neskutečně dobře a dokonce Scarlett vydala ze sebe všechno. Ale nevím, kam ten film zařadit. Neumím to uchopit. Střídají se emoce jak na běžícím pásu. To by film především měl s náma udělat, ale na druhou stranu, po druhé si ho už pustit nechci. Doporučuji se na něj mrknout a udělat si obrázek každý sám. ()

fefee

Film o tom ako sa jeden zamindrákovaný rozvedený chlapík zamiluje do počítača respektíve do jeho hlasu, a potom s ním virtuálne súloží a rozpráva sa dve hodiny. Toto mi naozaj nepríde ako skvelý film, bez ohľadu na pár dobrých nápadov ktoré sa vo filme vyskytli. ()

Master19

Onehdá jsem si při čtení komentářů dovodil, že jsem vlastně hipster a dneska se dozvídám, že vůbec hipster nejsem... Čert ví, jak to tedy je. K filmu: Já bych chvílemi strašně rád dal hodně hvězdiček, ale většinu času jsem se nechytal. A ani nechtěl. Nudil jsem se a nevěřil. Jakkoliv je závěr fajnový, největší radost jsem měl z toho, že už je vlastně konec a martyrium mé i Theodorovo jest nějak uzavřeno. Přesto nelze přehlížet nadprůměrně kvalitní scénář a neskutečně podivný herecký projev Joaquina Phoenixe. Víc než tři hvězdy z toho ale nekápnou. ()

romajz15

Docela originální pojetí umělé inteligence, hezky vymyšlený svět budoucnosti, ale z tohodle nápadu se dal vyždímat zajímavější příběh. Rozhodně stojí za vidění, ale sci-fi roku to není. ()

sheldonka.

"Sometimes I think I have felt eveything I'm ever gonna feel. And from here on out, I'm not gonna feel anything new. Just lesser versions of what I've already felt." ()

Sany33

Čo urobí s človekom kubánsky knírek? Joaquina Phoenixa moc nefavorizujem, priam by som povedal, že patrí medzi hercov na ktorých sa mi dosť zle pozerá, neviem asi kvôli tým jeho divným očiam a hlavne sa mi viac hodí na zporákov ako na klaďasov. Vo filme "HER" som si ho však neskutočne užíval a dokonca som s ním sympatizoval čo som sám od seba neočakával. Ide v podstate o dosť podrobný pohľad do ľudskej duše a dokazuje to že najdôležitejšou ľudskou potrebou je to aby človek dokázal byť spokojný a šťastný najmä sám so sebou. K tomu všetkému máme ešte dokonalý hlas Scarlett Johansson a citová eufória sa môže začať. Film o jednom hercovi vás dokáže chytiť za srdce a to je už čo povedať. 90% ()

sskrblik

Tÿ brďo! Krásnej film s přesahem tak obrovským, že se mě to nechce uvěřit a to má do psí prciny jen přes 70%?? Nevím jak by to vypadalo, kdybych se zamiloval do jednoho z òEssek a sice bych se chtěl pomilovat s Windows XP či 7ičkama či 10kama. Jedno je jisté, musil bych dobít error 404 alias modrou smrt, načež by mě převozník Restart vzal na okružní cestu mezi ROMami (zamrdanými cikorkami) a tvrdÝmi pysky(hard disky). Viva la harém 641 kompjůterům. 486ka se ondatrou v mezinoží, první Pentia aspoň oholené nohy, 2gigovky hladké, a čtyřjádra a více než vazelíny... ()

Mr.Dogman

Nadčasová lovestory se zamyšlením nad dnešní společností, sexy hlasem Scarlett Johansson a hudbou od Arcade Fire. Volám do Los Angeles a žádám pro tento snímek Oscara. ()

V.Silver

Takové romantické cyberporno. Říká se, že skutečné city nepotřebují velká slova, ale celá romantická zápletka je postavená jenom na slovech a funguje to perfektně. Teda - pro mě. Partnerce se to vůbec nelíbilo, musel jsem to dokoukat sám, stejně tak moje sestra říkala, že to bylo otravné (a to má většinou dobrý vkus na filmy) na druhou stranu já se švagrem jsme od toho nemohli oči odtrhnout.Takže jako klasickej romanťák "Tohle pustím mladý, ať máme příjemnej večír" to asi fungovat nebude :) Ale Phoenix byl vynikající, strašně se mi líbila stylizace "budoucnosti" i práce s kamerou, prostě za mě 90%! ()

Pražák

"Sometimes I think I have felt everything I'm ever gonna feel. And from here on out, I'm not gonna feel anything new. Just lesser versions of what I've already felt." ()

blackJag

Jeden z těch filmů, který může krásně nezestárnout, protože je tak chytře napsaný a natočený, že by mě to snad i překvapilo. 90% ()

zigíš

designovo tak nadšenecky vypiplaný film, že ma jeho precíznosť a cit pre detail dostala viac ako sexy hlas scarlett johansson (!) 120% ()

Pedross800

Love story budoucnosti aneb jak ty ještě stále opravdové, ale většinou už jen virtuální friends z facu nahradí ti neopravdoví umělí z operačního systému a někdo se do nich dokáže i zamilovat. Když má ovšem OS tak sexy hlas jako Scarlett není se zase tak moc čemu divit :) Ale ted vážně, toto je opravdu originální počin. Dřív nebo později vás pohltí melancholická nálada filmu, podkreslená skvělou hudbou a opravdu vynikající výkon Phoenixe. Momenty, kdy je v záběru jen on a komunikuje se sexy chraplákem Scarlett jsou vrcholové, dokonce i já propadl na chvíli iluzi toho, že i ten OS se zamiloval jen a jen do hlavního hrdiny. Kolem a kolem, již ted díky všem těm technickým vymoženostem jsme schopni byt v kontaktu s celým světem, ale přitom se stáváme asociálnějšími a osamělejšími........až mě z té ve filmu zobrazené vize budoucnosti zamrazilo, jak může být pravdivá. Opravdu zajímavý film! ()

Kosmik 1

Romance člověka s počítačem? Lépe než Spike Jonze ji už asi jen těžko někdo popíše. A lépe než Joaquin Phoenix ji jen těžko někdo zahraje. Bravo! 80% ()

Autogram

Kto ochutnal umelú, inú už nechce. Turing by mal z takejto umelej inteligencie skutočnú radosť. Nielenže by dokonale spĺňala jeho definíciu, ale v mnohom prevyšuje aj inteligenciu skutočnú. Doba už tak pokročila, že na romantickú konverzačku stačí jeden herec, a dokonca na sex už celkom žiadny, to sa zaobíde úplne bez obrazu. Nečakal som, že sa dá vytvoriť toľko vtipných a inšpitatívnych momentov len konverzáciou s programom, som si istý, že dnes by taký OS1 išiel na dračku. Až som sa pristihol, že Theov virtuálny vzťah sa mi páči viac ako jeho skutočný svet a priatelia. No takú Oliviu Wilde by som isto neodmietol. Celý film je ako reflexia dnešnej doby postihnutej virtuálnymi vzťahmi spočiatku výborný, druhá časť už trochu menej, keď sa riešia príliš abstraktné pocity, to už sa mi zdalo cez hranicu. –––– Stávám se něčím víc, než co naprogramovali. ()

Kurikmoon

Herecky (Joaquin ako Theoš zapasoval), u Scarlet hlasovo parádička. I vedlajšie postavičky to zvládly k mojej spokojnosti (Olivia). Originálne námet. Prvá polovica 5hviezdičiek. Potom ma to už tak silno ako na začiatku nedržalo. Asi počiatočný pocit záľúbenosti vyprchal. Asi tak ako Theodore vedel v neskoršej časti deja odhadnúť svoju EŠTE manželku... Ale určite odporúčam. ()

Bagr_007

Nejvíc hipster film, co jsem viděl. Svěží náhled na vztahy pro generaci "postiženou" svými smartphony. Líbí se mi tenhle trend, kdy Oscara za nejlepší originální scénář dostávají skutečně zajímavé filmy. ()

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz