Den před důležitou zkouškou z medicíny Jeffa navštíví jeho dva nejlepší kamarádi, aby s ním oslavili jeho jednadvacáté narozeniny. Přestože Jeff nemá na párty náladu, nakonec souhlasí, že na jeden drink zajde. Zábava se ovšem zvrhne a večer se vymkne kontrole. Započne přehnaná párty plná alkoholu, sexy vysokoškolaček, okořeněná jedním vzteklým býkem. Dokážou Jeffovi kamarádi svého parťáka vystřízlivět před důležitou zkouškou? Za pokus to stojí! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Matli

Člověk se párkrát zasměje (což se od komedie očekává). Na odreagování stačí. Hvězdička navíc za líbající se hyspánky. ()

Filec

Nič čo tu ešte nebolo. Pár krát som sa zasmial a pobavil takže 3*. Videl v kine kde bolo napísané nezabudnite tento film ohodnotiť na CSFD.cz :-) takže som nezabudol. ()

WillyMarks

No pokud se pojednává o skutečný fakt, že to někdo natáčel s vážným úmyslem, tak opravdu přemýšlím o negramotnosti amerických občanů. No a pokud to mělo opravdu býti tak stupidní, jednoduché, lehkomyslné, bez sebemenší známky inteligence a vážnosti, tak bravo, to se opravdu povedlo. Celý ten koncept "je mi 21" opravdu svědčí o tuposti filmu, jeho postav a příběhu. Občas tam nějaká ta vtipná scéna byla, ale pfff....moc z toho srandy teda nebylo... Kam se tento snímek snažil dostat, to nevím....že by jen chyba člověka, jež dopustil pustit to do kin? Do Projektu X hooooodně daleko... 15% hvězda za hispánský slečny ()

johnywalker

I přes snahu o originální pojetí, mám pocit, že jsem to už někde viděl. Děj tak nějak znáte aniž byste o tom předem někde četli nebo slyšeli. Překvapí vás maximálně dvakrát za hodinu a půl a vtipem snímek taky zrovna neoplývá. Ani tak, ale nemohu dát horší hodnocení než 3*, protože je to klasická oddychovka, která se rozhodně nestane kultovní záležitostí, ale zaujme... ()

bobrux

Ne že bych neměl pochopení pro jemně rozdováděný alko-výlet, ale kdo by na takovém dobrodružství čekal kopec nudy, trapnosti a patetického tlachání o tom, kdo je čí větší "frénd" a kdo koho víc "laaav". Bez legrace, film mě naštval. Pod českým názvem jsem si představoval lecos, ale ani má obrovská fantazie mě nedokázala připravit na takovou tragédii. Za jediný světlý bod bych označil asi desetiminutovou chlastací scénu v osmipatrovém domě. ()

Toka

Pár vtipných momentů tam bylo, parádní soundtrack, žádný přehršle nechuťáren, já se bavil. Enough for me. ()

phoenixer

Tady to má průměrný hodnocení a v kině hráli mnohem lepší filmy. I přesto jsme se rozhodli jít na šrot. Nic jsem od toho nečekal, možná i proto se mi to docela líbilo. Je to komedie s prvky road movie a už název napovídá, co se bude ve filmu dít. ()

guri

Trapny pokus o komediu, ktora je od zabavnosti na mile vzdialena. 21&over by chcel ist v slapajach Projectu X ci dokonca Hangoveru, ale k uvedenym dvom sa ani len nepriblizuje. ()

Yancl

Tak teda nevím .. podobných filmů je spousta, ale tahle slátanina si vyloženě přeje být vtipná a cool. Jenomže, když do toho tvůrci naskládali tolik přehnaných scén bez jakékoliv kapky promyšlenosti, to je síla i na mě .. diváka, který miluje podobný styl filmů. Úlet to je, šílené to taky je, ale vtipné moc ne .. což je u komedie klíčové. Kopírování povedeného 'PROJEKTU X' jde cítít už prvních minut, ale ta přirozená reálnost je definitivně pryč. No, nehledě na to, že kdyby toho frajeři vypili tolik, jako v tomto "jsme vtipní" filmu, tak by nejspíš skončili v márnici :-) [30%] ()

Ondr@932

Celkem dobrá a občas i zábavná komedie. Ale na Pařba ve Vegas to nemá, ani na Pařba v Bangoku to nemá. A už vůbec to nemá na Projekt X. A já jsem tak doufal, že to bude něco tak úžasného ... Ale bohužel, prostě jen zábavná komedie na kterou se stačí podívat jednou. 60% ()

Torgal

Krstný otec medzi teenegerskými párty filmami. Na rozdiel od väčšiny z nich sa môže pochváliť solídnymi (a sympatickými!) hercami a príbehom dostatočne uleteným aby bol zábavný ale zas nie až tak aby bol trápny a nechutný. Príjemná oddychovka. 6/10 ()

terx

Rázem si připadám dost stará. Mno, co se dá dělat...smála jsem se všehovšudy 2x: jednou když vezli číňánka za oknem smarta, po druhé když ho vyhazovali z okna...ještě mě chvílema bavily zrychlené sestřihy momentů, ale to je asi tak vše...žádnou vtipnou hlášku si prostě nejsem schopná vybavit, nehledně na to, že pár scén tam bylo naprosto mimo mísu - scéna s bizonem? wtf? nebo konec? pochopili jste někdo proč vlastně kluk, kterýmu ukradli auto, mobil, rozbili obličej atd. přišel k Changovi domů? Aby ho objal je mi to úplně jasný. Sečteno podtrženo - tenhle film vám den rozhodně nezlepší. ()

D.Sleeper

Konstrukce je sice prvoplánová a tedy i na šrot, ale má správný "teenage drive". A ten funguje bezchybně. A to je, vážení, oč tu běží. ()

Franc1s

No čekalo se, že to bude něco na způsob Projektu X, ale opět jsem zijistil že "myslet ,znamená ho*no vědět.." Pozorovat, jak kámoši ožer třetího do party a pak se snaží celou noc zjistit jeho adresu a dotáhnout ho domů, protože ma jít ráno v 7 na jakýsi intervium kvůli škole. Kdy 70% bylo sprostých slov a ten zbytek bylo "zdar" a "chlastej", při tom všem udělají tolik trapných až nelogických věcí, to už já ožralej vymyslím něco kloudnýho :D Líbil se mi jen soundtrack,ta chvilková párty na konci na festu a nakonci kuchař jako profesor. Prostě "klasická americká" ožíračka asi.. 6/10 ()