poster

Muž z Acapulca

 • Francie

  Le magnifique

 • slovenský

  Muž z Acapulca

 • anglický

  The Man from Acapulco

Komedie / Akční / Romantický

Francie / Itálie, 1973, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ClintEastwood
  *****

  Jeden z nejklasičtějších a také nejznámějších Belmondových filmů. Muž z Acapulca je pojem a dnes již kultovní podívaná, která obohatila kinematografii a potěšila miliony fanoušků po celém světě (no dobře - minimálně po celé Evropě). Prostě a jednoduše, nejlepší komediální film francouzského hrdiny. Víc netřeba dodávat - snad jen, že Belmondo je Bůh a závěrečný odjezd na dvojkole mě pokaždé pošle do kolen.(17.11.2009)

 • Amarcord_1
  *****

  90% - Po mnoha letech musím zvýšit hodnocení tohoto filmu pro jeho nadčasovost. Jeho lehká parodie se zejména v kontextu dnešního mainstreamového filmového průmyslu stává těžkou alegorií a divák se baví jak výborným filmem, tak i sám sebou. Tato přidaná hodnota je důvod, proč se na Muže z Acapulca vždy rád podívám znovu.(20.12.2005)

 • Viktooorka
  ****

  "Vy jste velký svůdník! - Nevím o tom!" Muž z Acapulca je obyčejný ale zároveň geniální film. Jak se nejlépe vyrovnat s útrapy života? Napiš o tom :o)(4.9.2013)

 • woody
  ****

  Výborný film který však v druhé polovině ztrácí tempo a chvílemi je dosti nudný ale ten masakr Kerpofových lidí (obvzláště proradného instalatéra) je skutečně geniální.Zničit romantickou vložku a nechat pouze Boba Saint-Clare, francouzského překladatele, který umí polsky a tak může přeložit polského překladatele, který překládá polsky hovořícího překladatele z maďarštiny, který překládá maďarsky mluvícího překladatele ze srbštiny jenž překládá srbsky mluvícího řeka překládajícího polomrtvého padoucha, krysu jejiž zuby jsou napuštěny jedem a další geniální parodie na superšpiony a neúspěšné spisovatele...A Jacqueline Bisset berte jako třešničku na dort...(5.1.2003)

 • cheyene
  ***

  Inu, očekával jsem mnohem víc. Muž z Acapulca je jedním z nejznámějších Belmondových snímků, tudíž jsem se připravoval na vskutku zdařilou podívanou s dávkou dobrodružství a vtipu. Dočkal jsem se ovšem spíše zklamání a ve srovnání s Mužem z Ria tento počin značně zaostává.(4.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace