Chuckyho kletba

• USA Curse of Chucky
Hudební videoklip

Je zpátky! Tvůrci, kteří vám přinesli Chuckyho, znovu uvádí na scénu malou panenku posedlou duchem nechvalně proslulého sériového vraha. Když Nica (Fiona Dourif - True Blood: Pravá krev) dostane tajemný balíček, nevěnuje jeho obsahu přílišnou pozornost. Po záhadné smrti její matky ale začne mít podezření, že je to právě mluvící zrzavá panenka, nejoblíbenější hračka její neteře, která rozpoutala brutální řádění. Návrat nejpopulárnější americké hračky, kterou opět hlasem obdařil Brad Dourif, je plný krvavého vzrušení a napětí. (oficiální text distributora)

IceWine

Pro mě docela zklamání. Slušně budované napětí, který bylo několikrát zabito divným scénářem a jak už to tak u hororů bývá - absolutně hloupýma postavama. Sice sem neviděl původní sérii, což budu muset napravit, tento nový snímek mě ale o kvalitách Chuckyho nepřesvědčil. ()

Daryl.Dixon

Příbalový leták: Klasická panenka Chucky je ideálním dárkem pro malé holčičky, které už k smrti nudí jejich rodina. Panenka je vybavena řadou funkcí, určených k destrukci lidí v okolí. Vybrat si můžete z několika druhů smrti jako ubodání, zabití elektrickým proudem či otrava jedem na krysy. Rovněž je vybavena hlasovým čipem s řadou roztomilých frází jako "teď chcípneš ku.vo", "drž hubu do prd..e" nebo "všichni umřete..bude z vás cákat krev jak z prasete". S panenkou si tak celá vaše rodina užije spoustu legrace, doslova se potrháte smíchy, a v případě, že bude hračka usilovat o život právě vám, chovejte se podle přibaleného instruktážního videa, nazvaného "Chuckyho kletba", tzn., nebraňte se, nechte se v klidu rozsekat jako ovce určené na porážku, přece nezkazíte zábavu. Upozornění: V žádném případě nekupujte napodobeniny těchto panenek na vietnamských tržnicích, protože by mohly obsahovat nebezpečné ftaláty a jiné látky, škodící vašemu organismu. V případě poruchy originální panenky po záruční době, což je vždycky, tuto nevyhazujte do směsného odpadu, protože by vás přišla sejmou, ale recyklujte. ()

lusa

Kde je zašlá sláva tejto zabijáckej Barbíny.. Chucky bol "muj milášek", no to žmýkanie vyžmýkaného sa nedá donekonečna.. 2* ()

Hedy

Fucky zaklíná. Naneštěstí jeho kletba je znatelná až po první hodině filmu. Začátek je absolutně úplně zbytečný a kdyby jste přeskočili o celou hodinu tak by vám utekl jen fakt že kněz byl otráven jedem na krysy. Až po té se dostáváme k důležitým věcem jako třeba fakt že nikdo nemá rád holku v kriplkáře. Nebo fakt že chůva a žena která si jí najala jsou dvě kundolízalky které si skypujou i přes to že vedle jedné je manžel a vedle té druhé spí malé dítě. Hned na to Fucky rozjede svůj mistrovský plán a začne zabíjet. Podaří se mu zabít chůvu tím že vylije kýbl s vodou a usmaží jí elektrickým proudem pomocí zásuvky která je na zemi. Dále vopíchá kuchyňským nožem oko jedné ženě. Chápu že je Fucky docela děsivý ale praštit ho nebo do něj kopnout není to nejtěžší. Holka v kriplkáře nemá na výběr a musí požádat o pomoc spícího otce. Toho později zabije Fucky tím nejdebilnějším způsobem. Sekerou mu urve spodní čelist zatímco otec leží. Otec mohl prostě hnout rukou do strany a Fucky by se proletěl přes půlku garáže. Nakonec nám děsivá panenka vysvětlí co se tehdá stalo. Že on může za to že holka sedí v kriplkáře a že zabil její matku. Nakonec kriplholka skončí v blázinci a Fucky očividně přenese své vědomí do malé holčičky což v podstatě mohl udělat někdy na začátku filmu ale to nevadí. I když byl konec docela dobrý a uspokojivý první hodina filmu byl naprostý odpad o ničem a proto dávám 1 hvězdičku. ()

Quentin14

Při sledování jsem cejtil zajímavý pocit nostalgie.. Childs play byl první horor který jsem jako malej capart viděl a do dneška ten film zbožňuju.. další díly už nejsou tak povedené ale vždy se na ně rád podívám.. po 9 letech jsme se dočkali nového filmu této série a podle mě se jedná nejkvalitnější pokračování! Fakt sem si to užil! ()

VanBradley89

Chuckyho návrat se povedl nad očekávání dobře. Pokud bych měl vyzdvihnout plusy, je to skvělá atmosféra, patřičně krvavé mordy. Výborný soundtrack. O hlavním hrdinovi nemá cenu mluvit. Pořád skvělý, i když v rámci tohoto dílu temnější. Líbila se mi krátká scéna u výtahu, kdy ona má nůž a Chucky stojí přede dveřmi. A potitulkové cameo. Co bych naopak vytknul je příliš roztáhnutej konec. A digitální look v některých scénách. Ten Chuckymu prostě nesedí. Pozitiva převládají nad negativami. Takže spolu z jedničkou ( pro mě nedotknutelná klasika ) a ze čtyřkou ( správně ujetá zábava) se tento díl může řadit k tomu nejlepšímu co nám tahle série dala. 3 a půl *. ()

DonBraso

Jó Chucky,ten mě zatápěl hrůzou už v mládí,kdy se člověk nesměl ještě dívat na horory.Bohužel nostalgie stranou a upřímně musim říct,že jsem se cítil jak na houpačce.Ono od video filmu s tímto dětským hororem,který zabere i na starší publikum určitě taky,díky lekačkám,který vskutku splňují svůj účel.Začátky mě vždycky bavili a tady tomu není vyjímkou,stačí jenom ty pohledy na panenku,že stále řiká stejný fráze a je stále neznám,tohle prostě táhne furt a baví to,ikdyž Mackie Messer s čepelí se čeká nejlahodněji.Na béčko alá pocta 80kám je to dobrý kumšt,ale nešvarů se stále více nabaluje jak holý při pančovaným alkoholu.Vražd není nadmíru a nejsou tedy vůbec zajímavý,jsou přímo směšně vymyšlený,co jediný zachraňuje trochu menší gore obal do očních bulv.Ke konci vysvětlivka mi přišla tedy totální fópá,když vemem úplný závěr,smysl to tedy nemělo vůbec,jakoby Mancini snad tušil,že předá štafetu někomu jinýmu,jestli nějaký bude,protože on klidně může být,nesmyslů na to bylo dost.To,že chucky v autě dokáže šlápnout na plyn no ještě tak,to že policajt to stihne v jednom okresu na konec filmu proč ne,to,že Nica má železobetonový hnáty a do toho skočí jump,ale na podlaze je úplně jinak,už trochu závání lajdáctvím stále vymýšlet něco navíc.Zkrátka ono se to dá,minulý díl byla žumpa,tady jsme na čistým štítu a nezbývá než doufat,že si člověk pustí zas po delší době Andyho.50% ()

Dixieboy

Chucky je děs z mého mládí, kdy jsem zavíral sestřiny panenky do skříně a v noci upřeně zíral, jestli se neotevírají dvířka... První film je klasika. V dnešní době působí celkem směšně, ale pořád má v sobě napětí a originalitu, která se jen tak nepřekoná. Dvojka navázala přímo a byla naprosto super. Trojka pokulhávala hodně, ale přesto jsem ji ještě nějak bral... S příchoden J. Tilly a Chuckyho partnerky šla celá série přímo do prdele a udělala z Dětské Hry trapnou maňáskovou show pro dospělé. A když jsem viděl trailer na "šestku", říkal jsem si a sakra, Chucky už je zase zlej a bez jizev? nakonec to bylo příjemné překvápko s malou dávkou napětí a celkem zajímavým příběhem... Trochu mi nevyhovoval Chuckyho vzhled a jeho proměna v živého s žilkami v očích, udiveným výrazem a kouty, která byla kolikrát příliš rychlá a už né tak děsivá, jako když ho paní Barckley chtěla hodit do krbu v jedničce.. ()

rasto87

Ale ale , že by sa nám vrátili osemdesiate roky? CHucky nám neponúkne žiadne efekty, je to čisto stará škola hororu o jednoduchosti zabíjania a trápnej bábike. ()

PamelaJJK

Tak to nemělo chybičku. Řekl bych, že je to horor pro staromilce. Pěkně natočené, houstnoucí atmosféra, napětí, parádní záběry, krásné kulisy starého domu, sympatické obsazení, krve tak akorát a Chucky. To je ve výsledku horor jak ze staré školy. Film v podstatě nemá hluchá místa, vše je tak, jak čekáte a jak má být a pěkně to odsýpá. Ani se nenadějete a běží před vámi závěrečné titulky. Myslím, že v pravý okamžik. Natahovat to by nemělo smysl. Z předchozího je jasné, že nemůžu dát méně než pět hvězd. ()

Lajty

Po dvou průměrných filmech s Chuckym (Chuckyho nevěsta, Chuckyho sémě) přišel konečně ten starý dobrý "Chucky". Hororová atmosféra, starý dům a Chucky, toužící po pomstě. Moc mě to bavilo a pro fanoušky Chuckyho to musí být určitě lahůdka. Potěšil mě i Andy Barclay na konci filmu. ()

elanista1

OK, uz 20 minut rozmyslam co k tomuto napisat a nic ma nenapada, je to dokonaly horor s troma pritazlivymi hereckami a strasidelnou atmosferou, napinave jak guma na trenkoch, urcite pomaha pomaly hybajuca sa kamera a neskutocne dobry soundtrack, nemam slov. Take atmosfericke napatie tento rok vytvoril iba James Wan. ()

mikessc

Tvorcovia chuckyho by toho uz mohli nechat v tom najhorsom ,kym nebude este horsie a ohodnotim film jako odpad. Ale k tomu nedojde lebo na dalsie nove filmy s chucky babikou uz nie som zvedavy. ()

martins

Wow tak konečně zdařilé pokračování kultu, narozdíl od Haloweenu nebo Pátku třináctého, které bylo pro mne velikým zklamáním. Byl jsem mile překvapen, po nezdařilé čtyřce a pětce, co se podařilo natočit tvůrcům u šestého dílu. Tohle dílko stojí za vidění a ne jednou, ale vícekrát, ponurá atmosféra s podmanivou hudbou a dobrou kamerou, vraždy perfektní, hlavně ta s ošetřovatelkou nemá chybu. Na video film nadprůměrný počin, jako svého času první Seagalovky. Slabým článkem jsou scény z minulosti, které tam autoři zakomponovali, s vyjímkou konce, kde se objeví Andy znovu s tváří Alexe Vincenta. ()

Nikolas__

Překvapivě relativně dost povedené pokračování. Rozhodně je vidět že se Mancini ještě nezbláznil, a po dvou komediálních zářezech nám nadělil nejtemnější díl Chuckyho vůbec. Je hezký pocit to vidět. Musím pochválit hlavně úžasnou kameru, skvělou hudbu, a bylo vidět že si tvůrci dali záležet i na atmosféře a silnému gore. Postavy celkem ok (rozhodně lepší než třeba ty co nám dal třetí díl, nebo Bride), jinak ale jedná z větších výtek směřuje k hroznému vzhledu Chuckyho, než odhalí jizvy, pak už je vše v pořádku. Taky už neměl tak cool hlášky. Flashbacky tak nějak průměrné, v závěru je film ale opravdu třída. Já jsem spokojen. ()

blondboss

Tak tomu sa povie riadny skok od čiernej uletenej komédie po celkom atmosferický hororovo-thrillerový snímok. Chucky tu vyzerá o dosť reálnejšie a aj v zlepšenej filmovej kvalite po viacerých rokoch odmlčania sa na to dalo lepšie pozerať a divák si to viac užije. Mne osobne asi viac sedí táto temnejšia vízia série, lebo tie predošlé diely už boli ozaj na hrane vkusu. Preto za mňa jemne nadpriemerné hodnotenie. 60 % ()