Chuckyho kletba

• USA Curse of Chucky
Hudební videoklip

Je zpátky! Tvůrci, kteří vám přinesli Chuckyho, znovu uvádí na scénu malou panenku posedlou duchem nechvalně proslulého sériového vraha. Když Nica (Fiona Dourif - True Blood: Pravá krev) dostane tajemný balíček, nevěnuje jeho obsahu přílišnou pozornost. Po záhadné smrti její matky ale začne mít podezření, že je to právě mluvící zrzavá panenka, nejoblíbenější hračka její neteře, která rozpoutala brutální řádění. Návrat nejpopulárnější americké hračky, kterou opět hlasem obdařil Brad Dourif, je plný krvavého vzrušení a napětí. (oficiální text distributora)

fisus

Po komediální čtyřce a pětce je Chucky zpátky v hororovém hávu!A kupodivu to bylo nejen koukatelné,ale celkem i zábavné a místy opravdu lekací!Jsem upřímně rád,že se tahle série zase vrátila a to důstojně.Jen tak dál!Těším se na sedmičku :-D ()

Matli

Vše se v podstatě rozjede až v 50té minutě, což je škoda. Vše ale vynahradily poslední minuty a hlavně potytulková scéna, která je asi dost důležitá pro další pokračování příští rok. Je fakt že člověk nemusí vidět předchozích 5 dílů, ale po dnešní projekci mám na ně celkem chuť. Jinak Chucky by mohl být trošičku víc zákeřnější. Pár předvídaných lekaček bylo, ale jinak žádnej šlágr. 50% ()

Darren98

I když kvalitou nevybočuje z řady soudobých hororů, na jejichž podobu se adaptoval, okouzlí 25 let dlouhá vražda svým (mezi filmy poněkud vzácným) nezanevřením na původní díl. S nepopiratelnou radostí ze svého příběhu nás permanentní scénárista přesune skrze rekapitulaci k samotnému počátku Dourifovy pouti, a s pomocí jeho dcery na poli stále kreativních vražd přivodí nostalgické ohlédnutí vyzdvižené nejlepší potitulkovou scénou všech dob. 55% ()

Aurus

Tohle je konečně velké zlepšení narozdíl od Chuckyho nevěsty a Chuckyho sémě. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Atmosféra je výborná a Chucky je velmi správně vyrovnanej. Když je vtipnej tak je vtipnej a když je hororovej tak je hororovej. Za mě 9/10. ()

Hapretor

Několik "dobrých" smrtí - zasmál jsem se. Tohle není horor ani náhodou. Jen ze začátku to vyvolávalo příjemné mrazení. Škoda, že to pak úplně povadlo. Ať už Chuckyho nechaj recyklovat a vymyslej něco jinýho. ()

helloween93

Od Chuckyho jsem toho moc nečekal. Přiznám se, že jsem viděl pouze úvodní trilogii s Andym, nevěstu a sémě už mi nějak missnuly. Je to tedy již hodně dlouho od mého posledního setkání s nejznámější vraždící panenkou. Curse of Chucky si drží slušnou temnou atmosféru, prvky hororu tu nalezneme, tvůrčí nápady rovněž (boj Chuckyho s hrdinkou na kolečkovém křesle, cameo Andyho z trilogie 1-3 nebo rozvíjení příběhu kolem Charlese Lee Raye). V posledních deseti minutách se scénáristé docela odvázali. Jsem zvědav na další díl, až se k němu někdy dostanu. 3* ()

panvasik

Nejlepší dětská hra (Chucky). Konečně film, který má hlavu a patu, má děj a příběh, který má sice každý slasher, ale u této série se na to jaksi zapomíná.... Konečně se to bere vážně a atmosféra je parádní. Je to rozhodně nejdospělejší film, kde konečně neřešíme hovna a nejsou tam pořád nějaké sexuální narážky.. I Chucky se mi tady líbil nejvíc, protože neměl za zády tu pizdu a mohl se soustředit na to co mu jde nejlíp. Ve filmu jsme se dozvěděli i něco o Charlesovi, což je Chucky a co se v tu noc stalo, když byl zabitý v prvním filmu. Jsem zvědavý co nám ukáže, jeho pokračování s Nickou.... Nechápu jak takhle odlišné filmy v jedné filmové sérii, natočí jeden a ten samý režisér, fakt to nechápu, že některé dokážou být solidní, jako je tento nebo druhý díl a některé jsou totální výsměch jako třeba Chuckyho nevěsta. 7,5/10 ()

Kadas97

Réžie sa chopí nejaký Mancini a séria, ktorá sa zmietala v predsmrtnej agónii vďaka stupídnej poslednej časti o Chuckyho potomkovi ide kvalitatívne teraz o 100% navrch. Chucky je úžasne krutý. Vraždy jednoduché a chladné a surové. Soundtrack chytľavý a výborne dokresľujúci dej. 8 z 10 ()

AngelG

No musím přiznat, že jsem nikdy nebyla nějaký oddaný fanda Child's Play ani Chuckyho.. asi proto, že mi to spíš vždycky připadalo docela komické, vidět toho panáka cupitat za svojí obětí s kuchyňským nožem v ruce a s nenávistným šklebem.. ale ano je to škaredá panenka (být dítě, tak se z ní asi podělám), tudíž dokáže vyděsit.. ale ne jako celovečerní hororový zabiják.. zase na druhou světlejší stranu tohoto filmu, musím říct, že mě to dokázalo bavit poměrně víc, než jakýkoliv předchozí díl a dál musím taky ocenit to, že se Chuckyho opět zhostil Brad Dourif.. ()

Rockerman

Na to, že to byl televizní film to nebylo zlé. Nějaké lekání tu je a brutální je to taky dost. Největší mínus jsou ale "telenovelové" dialogy i výkony herců. Jako vzpomínka na dvacetpět let starou, úspěšnou sérii hororů to obstojí a pro fanoušky stojí za shlédnutí. ()

Ondr@932

Je samozřejmé, že jedničku žádné pokračovaní nepřekoná, to už by muselo být. Ale v podstatě mě to mile překvapilo. Na video - film jsem takovou nadprůměrnou zábavu nečekal. 60% ()

helraiser

Chucky se nám vrátil a pro tentokrát opustil komediální háv a vrátil se tam kam patří do horrorových vod a náramně mu to sluší. Je tu vše co má být, panák Chucky řádí, hláškuje, má to atmosféru i když divák si hold na Chuckyho akci musí chvíli počkat, ale kdo si počká ten se dočká a pak to stojí opravdu za to. Tuhle sérii jsem měl vždycky rád a tenhle díl se opravdu povedl. Já jsem spokojenej, lépe to snad už ani nemohlo dopadnout. ()

Kingjiri

Řek bych, že Chuckyho koncept nejlíp fungoval v prvních dílech. Takže jako mix humoru a hororu, kterej má však (narozdíl od čtyřky a pětky) stále blíž k hororu než komedii. Tentokrát humorná složka s výjimkou pár slabších hlášek chyběla a většina stopáže se nesla v duchu víc či míň úspěšnejch pokusů o čistě hororovej biják. Ačkoliv jsem se uplně nenudil, tak se nemůžu zbavit dojmu, že jsem dostal maximálně průměrnej horor bez zajímavějšího nápadu, atmosféry nebo pořádnýho Chuckyho řádění, dvě silnější hvězdy. ()

Pavel82

Chucky byl pro mě vždy tak trošku zvláštní ikonou "hororu pro děti". Je fajn, že je to pořád ta stejná sprostá, sadistická panenka, se kterou se dospělý člověk zasměje,... ale vyděsit ho zkrátka nemůže. Asi to tak má být. 60% ()

Drtic

Chuckyho som nejak zvlášt nesledoval, ale viem o ňom čo je zač stejne ako väčšina. Tešil som sa na nové pokračovanie, a dostal som aj čo som čakal. To je nijak zvlášť napínavá záležitosť, ale za to aspoň trochu atmosféry. Hlavne vďaka Chuckymu ktorý pôsobil dobre avšak nie príliš desivo. Škoda občas primitívneho chovania a trapnej neschopnosti obetí jednoducho danú panenku chytnúť a roztrhať ju na kusy. ()

vikino1

Jedna za vymazlenou hláškující panenku, jedna z nostaligie (jo VHSky to byly časy), jedna za provázání s prvním dílem z osmdesátek, a jedna za příjemné odpoledne s mou roztomile se lekající přítelkyní :-) Sečteno a podtrženo jeden z nejlepších videofilmů roku 2013 (nepočítám filmy o JL). ()