Chuckyho kletba

• USA Curse of Chucky
Hudební videoklip

Je zpátky! Tvůrci, kteří vám přinesli Chuckyho, znovu uvádí na scénu malou panenku posedlou duchem nechvalně proslulého sériového vraha. Když Nica (Fiona Dourif - True Blood: Pravá krev) dostane tajemný balíček, nevěnuje jeho obsahu přílišnou pozornost. Po záhadné smrti její matky ale začne mít podezření, že je to právě mluvící zrzavá panenka, nejoblíbenější hračka její neteře, která rozpoutala brutální řádění. Návrat nejpopulárnější americké hračky, kterou opět hlasem obdařil Brad Dourif, je plný krvavého vzrušení a napětí. (oficiální text distributora)

adelinka1999

původní jsou lepší, jeho velikos přemrštily ale jinak ušlo. Celkově my samotná Chucky nesedí ale nejvíc se mi nelíby některé smrti jako to když ji zabije proudem ale spálí jí jenom oko ale nejhorší ten konec tam jde strašně vidět že je to hraný. ()

PORTER44

Čtyřka docela dobrý průměr,není to žádná slatanina.Vraždící panenka opět v akci s dobrými krvavými scénami nejdřív useklá hlava faráře,pak vypíchlé oko a do třetice sekera v hubě.Občas docela napínavé a děsivé a občas k smíchu. ()

Aresko123

Chucky je spat a to je dobre..... Naslapnute to ma k oziveniu tejto hracky? OK moze byt.4 hviezdy z ucty k Chuckymu na ktorom som s Freddym, Jasonom a Mayersom vyrastal . ()

in flames

Kto málo čaká dostane viac, tak to bolo i som nou, od Chuckyho som čakal trápnu (mietami vtipnú) vyvrždovačku, a ono to bolo ozaj napínavé, herecky dôstojné, moemnty prekvapenia boli skvelé, efekty výborné, hudba tvorila krásnu klasickú trilerovú atmosféru. Dej možno nebol extra prekvapivý, ale neposobil veľmi nasilu. ()

klobasa

Hororová komorní jednohubka odehrávající se prakticky v jednom interiéru a jen s několika málo herci.Ke sledování tohoto dílka mě dohnaly už značně vyčpělé vzpomínky z dětství a poměrně příznivé hodnocení zde.No sám nevím, zda toto doporučit či ne.Poměrně zdařilou atmosféru a s několika lekačkami znevažuje tak kostrbaty scénář, až me to zvedalo obočí. Po hodině zjevně dojdou řejžovi nápady a zbytku filmu tak vévodí podivná vysvětlovačka návazností na první díl, kterou si scénarista vycucal snad z palce u nohy. No budu mírnej, za mě slabé 3*. ()

Tomrou

Celkem průměrná vyvražďovačka. Jen mě bylo líto hlavní hrdinky na vozíku, kterou honí natěšená zjizvená hračka s nožíkem a do toho vám nejede výtah do přízemí :-) [56%] ()

SNCIS

"Prý žádný Bůh není." - "Kdo to řekl?" - "Chucky." - "Říkal, že život je svině, a pak člověk umře a vykrvácí jako prase na porážce." - "Alice, víš, že sprostě se nemluví." - "To já ne, mami. To Chucky." - "Mami, já umřu?" - "Ne, jistě že ne, zlatíčko." - "Babička umřela. Chucky říká, že všichni umřeme." Chucky je zpátky už po šesté! Scéna kněz po autonehoda byla pěkně nechutná! Ale sakra je to horor, takže nechuťárny sem patří. Chuck tu vypichuje oči a do lidí řeže hlava nehlava. Má to atmosféru, styl + příběh krásně navazuje předchozí filmy. Jennifer Tilly si zopakuje scénu ze čtyřky, což je super. Mezi námi bez Jennifer už by to nešlo, nebo já si to bez ní už nedokážu představit. Zmizela ta lacinost a komediálnost, která byla ve 4 a 5. Je to návrat ke kořenům a po jedničce, je to druhý nejlepší Chucky. - 80%. ()

Chuckymaster

Režiséři se od komedie pátého dílu odvrátily a natočily plnohodnotný horor... Já bych byl rád ale Chuckyho kletba byla nudná a nezáživná. Chucky už nevipadá jako zabiják a jeho styl vraždění je nulový. Jsem opravdu sklamán ale i tak byl film dobře vymyšlen a spracován avšak nepřinesl nic nového. ()

Berecz

Tento diel série v poradí šiesty mám ja osobne najradšej. Videl som všetky dieli od pôvodných filmov po tie novšie. Pri tomto filme som sa zo celej série bál. Keď som chcel tento film pozerať prvýkrát, som nevidel ostatné dieli. Mal som strach, že čo to bude. A keď som sa konečne pustil do série pochopil som, že to až také hrozné nebude. Film mal prirodzene strašidelnú atmosféru a zo Chuckyho šiel rešpekt. Jeho charakter bol zaujímavým spôsobom vyobrazený a ukázal mi aj jeho temnejšiu stránku z minulosti. Tiež to, že Chucky skoro vo celom filme nepovie ani slovo, až na konci sa rozhovorí, dávalo filmu tú strašidelnosť. Niečo ako tichý vrah. Postavy a scenár bol dobrý a v pár minútach sa dalo všetko potrebné zhrnúť. Bábka Chuckyho bola ako sa hovorí ,,creepy,, aj v normálnom stave, kedy bola akoby nepoškodená. Odporúčam ()