Infernor

Možná trochu kruté hodnocení, ale klišovitost animáků poslední doby tady vyniká v celé své kráse a popravdě, ani jsem se moc nezasmál.. možná jsem až moc náročný a čekám přespříliš od animovaného filmu pro nižší věkovou skupinu.. Sorry, pixaři!! ()

V-TECH

Pixar prostě umí. Animáč o třídu lepší než vše ostatní. Charaktery opět přesně vykreslené (obrazně i doslova) a roztomilé detaily na každém kroku... ()

tmx

Jedním slovem zklamání. Vizuálně sice vypadají auta úplně skvěle, ale to je asi tak vše, co může tenhle film nabídnout. Jinak to je jen jednoduchá pohádka, jak dostalo jedno pyšné auto životem přes hubu a nakonec se z něj stává maximální klaďas, co sbalí i slečnu Porsche. Film zcela bez vtipu, militaristicky založený Jeep ani hipísácká dodávka či stařenka Fort model T (doufám, že se nepletu) to nemůžou příliš zlepšit. Snad jen scéna s Ferrari Michaelem Schumacherem na konci stojí za to. Ve výsledku to na mě udělalo dojem pohádky pro děti, která by se mohla promítat třeba na Velikonoční pondělí ráno. Velmi roztomilá, skvěle provedená, ale silně infantilní a bez jakéhokoliv vtipu nebo čehokoliv, co bych ve filmu mohl hledat. ()

play@peace

Neříkám, že Auta jsou špatný film, jen mi přijdou jako krok zpět narozdíl od úžasných Úžasňákových. Jednoduchý scénář a vtipných situací taky mohlo být více. ()

Džej Ár

90% - těch deset procent dolů je za poněkud zdlouhavou první půlku. Ale jinak prima filmeček pro děti i dospělé, skvělá animace i hlášky. ()

Sajm0n

Myslim, ze spolu s filmom Hlada sa NEMO je to najlepsi animovany film.Super gagy , dabing (eng) , prijemne pesnicky , dej , prekrasne prostredie , grafika a urcite by sa toho naslo ovela,ovela viac.Studio Pixar si dalo zalezat a tak to aj dopadlo,Skonstruovali vynikajuci film ktory pobavi nielen deti, ale aj dospelych. ()

jetos

úplně super do posledního detailu, sem nadšen a okouzlen...auta i jako mouchy...plašení traktorů...prostě bomba!!! ()

CrazyWolf

Někdo říká, že je tenhle film překonal Úžasňákovi. Podle mě mu do nich maličký chloupek ještě chybí. To ale neznamená, že by to nebyl skvělý film. Skvělý, to tedy opravdu je! Pozorní diváci tam jako obvykle objeví celou řadu skrytých parodií a narážek. Například to, že místo obrázku bohyně Spravedlnosti (slepá dívka s váhami a mečem) visí v soudní síni obrázek jeřábu, kterému se na háku houpají váhy... Takovéto detaily mě prostě dostávají. A co teprve nápad nahradit krávy traktorama! Já tomu dávám nádherných 90%. ()

Ywec

Po delší době povedený animák, ovšem místy poněkud zdlouhavý. Na kvality Shrecka či Toy Story to ovšem nemá ani náhodou. ()

pistolpete

Čo ktomu dodať-je to pixar a pixar je na 99 % zárukou kvality. Film sa mi veľmi páčil, nádherná animácia, skvelé vtipné narážky na svet motorizmu. Ako jeden z nedostatkou by som uviedol trošku dlhšiu stopáž. Mohlo by to byť kratšie tak o 20-25 minút. Vďaka tomuto faktu sa tu našli aj nejaké nudné miesta. Ale celkovo hodnotím film pozitívne a nechápem ako mohli prehrať v súboji o oskara s animákom ako Happy Feat. Akadémia sa zase raz vyznamenala ()

Makotřas

Skvělá animace, dobrá. Ale to není to hlavní. Pro mě je tenhle film čistá esence dětského snu. Děti milují autíčka, ne řidiče v autíčkách. A ten film je o autech, ne s auty. Takovýhle geniálně jednoduchý nápad se dá ovšem zkazit realizací. A to se podle mě (a mého synka) nestalo. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Otázka pro dospělé: Vydrželi byste koukat dvě hodiny na psychologické drama o mladém floutkovi a jeho poměru k cca o deset let starší ženě v jakémsi americkém zapadákově, končícím floutkovým dozráním v muže? ;-) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - A pár poznámek na závěr: Brožovou a Novotnýho bytostně nesnáším – tady mi však v dabované verzi vůbec nevadí. Schumacher je známý především svým nesportovním chováním na závodní dráze, přesně jako Chick Hicks, a tady je vydáván za vzor – a mě to vůbec nevadí. Že by to bylo způsobeno tím, jak je ten film jako celek dobrý? ()

kuchtajz

Pokaždé když Pixar ohlásí příchod novýho filmu,tak jsem natěšenej jak malej.A když se ktomu přidá moje láska k automobilovým závodům,tak je jasný jak film ohodnotim.Zábava od Pixaru nikdy nezklame a já se směju každý hlášce :-).Auta jsou prostě zábavnej film pro celou rodinu. "Pit Stop" ()

Shtinky

Paráda. Tak tento film patrí do trojky mojich najobľúbenejších animákov a medzi moje najobľúbenejšie filmy vôbec. Nemá snáď ani jedinú chybu, dej je dokonalý a animácia je perfektná. Tá originalita a ten nápad ma berú. A to už od prevej chvíle. Autá čo myslia ?? Tomu som sa najskôr zasmial (aj keď bez pochybností o kvalite). Ale potom som sa smial už iba na srandovných haluziach a hláškach ktoré dávali dedinské káry. :) Skvelé! ()

fojťan

Jeden z nejlepších animáků vůbec, okořeněný výbornými hláškami, nápaditou a neokoukanou tematikou, strhujícím zvukem a dokonalou atmosférou. Nesmím zapomenout zmínit úžasný český dabing, který si v ničem nezadá s originálem. Smekám. 100% ()

Boris18

Bravo. Bravo. A ještě jednou Bravo. Tenhle film nemá snad jedinou chybičku. A ten konec je prostě nepopsatelný. Jeden z nejlepších animáků co sem viděl. Nejlepší postava: Burák. ()

Maverick*

Nejlepší film o autech za posledních pár let. Tady ta nadsázka nebije do očí tak jako u rychle a zběsile apod. Tady se stává tím pravým kořením... ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)