jackie3

Nablýskané kapoty, roztomilé obličeje, milá slečna Porsche. Ač skoro každý o tomto Pixarovském animáku hýří superlativy, na mě působí jako pouhý průměr. Jistěže - graficky je to dotáhnuté k dokonalosti, ale příběh zaostává. Navíc morální poučení spíše nudí, než aby ve mně vzbudilo nějaké vyšší hodnoty. Ale děti to baví a to je asi účel, 65% ()

JARDAHONDA

Celkově jsou pro mě auta srdcovou záležitostí. Natož pak tento skvělý animák, plný závodů, dobrodružství, i nových přátelství.. Hezká myšlenka už jen podtrhuje nejvyšší známku ***** ()

en130

Opravdu povedený animovaný film. Spousta poučení a to hlavně pro malé děti. Existují přeci důležitější věci než sláva, peníze a trofeje. Mnohem důležitější jsou kamarádi a přátelé. Všechno toto se divák dozvídá v průběhu filmu. Kde náš Blesk se při cestě na poslední závod sezóny ztratí a objeví se v malém městečku jménem Kardanova Lhota. Tam se seznámí s tamější my auty a postupem času se s ní my skamarádí. Zároveň odhalí velké tajemství místního doktora. ()

tomeklav980

Nejlepší animovaný film všech dob !!! Od Disney skvělý tah .. Geniálně vymyšlený ,, Burák ,, nebo Hudson Hornet či Blesk McQueen .. ()

Jezinho95

Jeden z nejlepších animovaných filmů za posledních pár let!! Když jsem poprvé slyšel o "mluvících autech" cítil jsem určité rozpaky, ale po shlédnutí filmu jsem ze sálu odcházel s blaženým pocitem, že se mi dostalo opravdu kvalitní zábavy. Kromě skvělé animace a dobrého příběhu se mi dostalo i značné porce zábavy. 80%!!! ()

PetanBub

Animáky od Pixaru mám nejradši a i když Auta nejsou, tak super jak bych čekal, tak se mi stejně líbila. Příběh není příliš nápaditý, ale milý a pár odkazů do různých koutů automobilismu potěší. Příjemná oddychovka, za mě 80%. ()

neli13

Perfektní provedení, hudba, příběh i humor. I ten konec vskutku moralizující. Pro mě je to 4,7 hvězdičky, takže těch 5 dávám... Díky Burákovi... :-) ()

Ratchet007

Skvělá animovaná komedie se skvělým a rychlým Bleskem. Děj i příběh jsou moc dobře vymyšlené a i k zasmání se tam nejde spousta věcí. ()

Michal123

Úžasný, kultový, skvelý, vtipný a originálny animák. Do detailu prepracované "autá" a preteky, zaujímavý príbeh...jeden z najlepších animákov aký bol kedy natočený. ()

to_ma

Možná jsem ovlivněna nadšením tříletého syna, ale postavy i příběh mi připadají sympatické, zábavné a dobře vymyšlené. I když jsou tu samozřejmě určitá klišé, tak to není na závadu, naopak k pohádkám přece určitá shcémata patří. A konečně zase jednou opravdu povedený dabing! ()

ferda12

VRCHOL PIXARU!!! Pokud tedy nepřijde v dalších 10 letech něco nového a lepšího. Vše je tak supr udělané a úroveň animace je taky neskutečná. Dětem se musí líbit příběh a dospělí si taky něco najdou. A není toho málo. ()

adys.sp

Tato cars mánie postihla i mého malého bratra,tudíž v televizi běžely auta každý den.A bavila nejen našeho prcka, ale i mě.Čelní sklo jako oči je super nápad,pro děcka je tu ponaučení, akce a i láska :) moc pěkná pixarovka :) ()

TeachMe

Příběh by mohl být propracovanější, dialogy peprnější... To vše by bývalo mohlo být, ale že není, tomu filmu zase tolik neškodí. V dnešní době je to jeden z mála filmů, který se nesnaží z dětí dělat blbečky. Animace a hudba krásná, roztomilé, milé, za shlédnutí rozhodně stojí... ()

dragon'88

Povedzme, ze pribeh a vtipky nie su o nic horsie nez inde, ale takto sa to neda robit. Auta sa nedaju poriadne antropomorfizovat, nie su to ziadne antropomorficke cute fluffy postavicky. V tomto ohlade fungoval najviac ten s tymi zubami. ()

bratr_jezek

Klasika o nafoukaném auťáku závoďáku, který se musí naučit pokoře na cestě k vítězství. Je to ale skvěle kreslené, má to laskavý humor a zajímavé vedlejší postavy. Pátá hvězda je za Buráka, ten vás dostane snad v každém svém vstupu na scénu. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)