Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli nedaleko obchodního centra, kde se prohání jeho kůň. Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Jejím krédem je nemilovat, aby nemohla být zraňována. Ráďa (David Novotný), nejstarší z přátel, pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. I když ji má rád, někdy by nejradši od toho chaosu utekl někam daleko.Zajíc (Jakub Prachař),čerstvě vystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. Všichni ho vnímají v kostýmu ušáka, který rozdává dětem balonky. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít? (Falcon)

DuanBerry

Film měl celkem slušný potenciál, a nebo taky vůbec žádný... Docela by se mi líbilo, kdyby se u nás podařilo natočit existencionální mysteriosní drama, kde bude osvícení hlavního představitele rozehrávat nečekané kličky osudů různých postaviček. S tím tady fakt nebylo možno počítat. Místo toho nastoupily trapné růžové brýle a rukavice, které měly Krajčovi nejspíš zabránit v tom, aby podlehl iluzi, že je pánbůh. Místy mi to přišlo hodně nedotažené a dosti chatrná výprava, rádoby dechberoucí záběry a ne úplně zvládnutý duchovní impuls, který by vás zvedl ze sedačky v kině, provázený velmi dobrou, ale k výše uvedené slabé výpravě neadekvátní hudbou, film docela sráží. Neříkám, že to bylo špatné, to vůbec ne. To, co předvedl David Novotný, jehož mám, resp. jsem měl, zaškatulkovaného jako fotrovského a věčně prudícího blbce nastupujících středních let, mě velmi mile překvapilo a vlastně nikdo z obsazení nepředvedl špatný výkon. Co je to ale platné, když celek je slabý a nevyužívá všeho, čeho by využít mohl. ()

Hepy13

Hezky natočený film s tou pravou vánoční atmosférou, a andělskými přáníčky. Karin Babinská zalouží uznání za tento počin. Z té hlavní čtveřice se mi líbily všichni. Vica jako vždy ozdobou filmu, Krajčo ten nejen že skvěle zpívá ale i slušně hraje. A David Novotný je můj oblíbenec, tady byl ještě navíc výbornej. "Zajoch" Prachař taky docela pobavil. Kdyby během každých vánoc nám někdo naděloval podobné české filmy i v budoucnu, nebudu rozhodně proti. Pěkná ústřední píseň. ()

IvcaSammet

Minulé Vánoce mě opravdu mrzelo, že jsem se na tento film do kina nedostala. Teď už mě to opravdu nemrzí ... Občas jsem se dobře zasmála, ale to bylo asi tak všechno. Romantika mě nijak nenadchla, spíš mě přišla nehorázně umělá. Konec byl hodně předvídatelný, a možná by se mi i líbil víc, kdyby nebyl zase tak umělý. Onen hrdinský čin by opravdu rozhodně nezpůsobil takový zájem o herce, o kterého nikdy předtím zájem nebyl. Jediný osud, který by se dal považovat za reálný, byl ten Radkův ... Celkově mohl být scénář daleko lepší, příběh hodně pokulhával. Námět nebyl špatný, ale na zpracování se mohlo ještě zapracovat ... ()

bidja

POZOR SPOILER! když se sejde Ríša, Vica, Kuba, kůň a ona Vilma říkala (Davida vynechám), za tesklivého skučení hudby jednoho, možná i dvou, z nich tak se i v PP začnou dít vjecy, doporučuji pouze těm co mají rádi karavan a optiku, ten Ríša měl mít raka a kůň mu ho mohl vylízat ()

Pawlisman

Uper, poměrně chytré, obsahově plné. Párkrát přivřít oči a je to s trochou emocí plný počet. Myslím, že slušný český nadprůměr.. ()

Saur.us

I vy rýpalové! Z Křídel vánoc bych nečekal nic jiného než omáčkovitou vánoční romantiku a s tím jsem také do kina šel. A čeho jsem se dočkal? Ducha Vánoc, pohlcení mystikou (kamera Martina Douby), příběh utrápených lidí včetně zdařilého průniku do jejich nitra, vkusného soundtracku, správně nevtíravého nakládání s product placementem, nepřeslazené romantiky. Ani humor nechyběl, i když v některých případech to Karin Babinská ani neměla v úmyslu. Na české poměry světový film, kterého ničí snad jedině pofidérní Krajčo. Omlouvám se všem fanynkám, mě tam neseděl tak jako ostatní. Do Prachaře bych to třeba nikdy neřekl a on si předvedl celkem kvalitní výkon zdeprimovaného zajíce. Lepší 4*. ()

Kjuk

V kině jsem teda pokukoval víc po slečnách než po filmu, jelikož jsem tam byl snad jedinej chlap, ale nakonec to tak hrozivý nebylo. Prostě draku taková Vánoční pohádka, kde občas sice zazní nějaká ta kurva nebo sračka, ale na atmosféře to neubírá. A hlavně mi nakonec draci zahráli Cystu, na kterou jsem se těšil, jelikož jsem jí ten den slyšel v rádiu jenom 8x!! Takže spokojenost! ()

Silencia90

Jako ano či ne... přesně takový jsem to nějak čekala. Ovšem zázraky? To bych od českého filmu nečekala. Film působil spíš depresivně než nadějně. Hudba super, i když tam bylo až trochu moc hudebních "zpomalených", rozsekaných scén. Jinak to ale v kině působilo velice dobře. ()

dawe787

Nevšední a netypický český film, který mě nakonec přesvědčil, že nebude tak hrozný jak jsem původně očekával. Velice mě překvapilo, že i když nemám rád všechny hlavní herecké postavy v tomto filmu, tak tady mi sedly na míru a skutečně mi nic nevadilo. Příjemné bylo, že se osudy týkaly obyčejných lidí a ne těch z 10% nahoře....jak bývá často zvykem. Postavu, kterou zahrál David Novotný v tomto filmu se mi líbila asi nejvíc ze všech, co kdy odehrál. Fakt upřímná, realistická a jako bonus časté vtipné hlášky. Škoda, že se více neukazovala paní Vlasáková a byla spíše na pozadí. U mě tedy za 4 hvězdy, na více to rozhodně nemá a 3 hvězdy dávám často o hodně horším počinům. Nejlepší hláška z filmu - Kterej debil může volat o svátku v 5 hodin ráno? ()

Mona-Lisa

Jen klouže po povrchu nebo citově vydírá...jo a ještě mi byla celou dobu příšerná zima ač vytápěno bylo dobře - takové jsou mé dojmy z těchto promarněných necelých dvou hodin., ()

adriane9

Dost s Krajčem bojuji. Pro mě především zpěvák ne herec navíc nepřitažlivý.. Co mě nejvíc ve filmu upoutalo byly jeho nehezké ruce (prsty), jsem detailista a tohle mě docela rozsekalo pro vžití se do děje. Každopádně Vica je tady úžasná, zajíc trochu trapný, kůň mnou dosti nepochopený, ale dalo se nato koukat. A co ještě oceňuji je krédo Niny... Nemilovat.. to mělo sílu.. ()

kamigava

O filmu jsem měl úplně jinou představu. Vánoční atmosféra byla super. Na takovou jsem se těšil a té se mi dostalo. O příběhu to moc říci nemohu. Herci byli vesměs sympatičtí, teda Krajčo mě pak s těma růžovýma brýlema začal docela štvát. Nevím, proč, ale čekal jsem od filmu víc než jen hezkou vánoční pohodu. Zajímavá byla netradiční, anglická hudba. Osudy těch obyčejných lidí mě tak moc nepohltily, abych s nima soucítil. Vizuál pěkný až na prostředí Globusu, který mi tam připadal trochu mimo. Možná Krajčův "trampérský optik" mi dost připomínal Pennův film Útěk do divočiny v českém podání. Vlastně jsem také nevěděl, jakým žánrem tenhle film označit. Nakonec váhám mezi dramatem a komedií, což je hodně velký kontrast. Už z plakátu na mě působily spíš prvky dramatu než komedie. Velké plus je za mě také ústřední song Cesta od Kluse a Krajča. ()

jasanka

PROC vzdycky musi jit ceske filmy do extremu?! Byl to pekny vanocni film, a pak zase BUM a depka jako prase. A uvedeny zanr "komedie"?! Tak urcite... ()

inachisio

Dobrý, dokonce výborný Český film? To je zázrak. Po sledování letošních pohádek jsem měla pocit, že už u nás nejsou herci, kteří umějí hrát. A hle - tady hráli skvělé téměř všichni! Nemůžu tomu uvěřit, ale film se mi moc líbil. ()

Rockerman

Nemohu si pomoci, ale mě se to docela líbilo, byť komedie to samozřejmě není ani náhodou. "Buldozerista ženských srdcí" Richard Krajčo alias Tomáš tu nemá moc kladnou roli. Hezoun se senzibilními schopnostmi a se zálibou ve vdaných ženách se schází spolu se svými třemi kamarády na střeše hypermarketu Globus, kde jsou všichni zaměstnaní, aby si tu snili o jiném životě, než právě vedou. A právě vánoční přání se všem čtyřem nakonec splní, ikdyž radost z toho mít budou jen někteří. Nejlepší roli má David Novotný, který mě zaujal už ve filmu "O rodičích a dětech", "Okresním přeboru" nebo, aktuálně září v seriálu "Čtvrtá hvězda". Škarohlíd by řekl, že celý film je jen 110ti minutová reklama na Globus, já tvrdím, že je to celkem milý film. ()