poster

Kostka

 • Kanada

  Cube

 • slovenský

  Kocka

Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

Kanada, 1997, 90 min

Režie:

Vincenzo Natali

Kamera:

Derek Rogers

Hudba:

Mark Korven

Scénografie:

Jasna Stefanovic
(další profese)
 • Aluska88
  ****

  Excelentní sci-fi s originálním námětem a velmi hustou a tísnivou atmosférou. Znamenitá hudební stránka dokonale dotváří atmosféru filmu. Je dost dobře možné, že po jeho zhlédnutí budete mít strach z toho, kde se probudíte, s kým tam budete a z toho, že by to mohla být čtvercová místnost, která je propojena s další takovou místností, a další, a další...(2.1.2006)

 • Oskar
  ****

  Matematika mě děsí. Příklady typu "jede-li vlak určitou rychlostí a bába s trakařem jinou rychlostí, jaké je rodné číslo strojvůdce?" mě v dětství budily ze sna. Kostka zhmotnila mou představu pekla. Být zavřený v šestibokém tělese a unikat z něj jen na základě znalosti matematických zákonitostí by se možná líbilo úchylnému geometrovi. Já bych rezignovaně spáchal harakiri logaritmickým pravítkem nebo bych se strachy odmocnil. Děsivý film. 80%(14.5.2008)

 • Cival
  ****

  Velmi dobrý horor. Hlavně díky originálnímu námětu a klaustrofobické atmosféře. Škoda jen toho závěru, film s tolika invenčními popravami by si zasloužil lepší rozuzlení.(9.3.2003)

 • Traffic
  *****

  "There is no conspiracy. Nobody is in charge. It's a headless blunder operating under the illusion of a master plan."(18.1.2011)

 • Dan9K
  *****

  Originální zábavný biják, který určitě nestál mnoho peněz a dává divákovi fůru nepřeberných možností, jak si dotvořit vysvětlení celé záležitosti.(21.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace