Ze začátku to ještě šlo a já si říkala, že na ten humor si možná i zvyknu a přihodím nějakou tu hvězdu, ale od "ducha" divadla, jsem se někdy skoro až chytala za hlavu a přemýšlela, co z toho vlastně Krobot chtěl mít, jestli chtěl diváky pobavit, na*rat nebo znechutit - jako u mě zabodoval na všech třech frontách - některé fóry se opravdu povedly, ale ten syreček, to mi přišlo fakt nechutný - ten mi neskutečně vadil, a to jinak snesu celkem hodně. Pak mě s prominutím na*ralo, co se kolem toho hnusu dělo dál a kam to nakonec vedlo. K tomu mi vadil i ústřední hudební motiv, už asi od druhé epizody. Jen u herců nemám nic, co bych vytkla - ostatně bych jim doporučila z takového divadla zmizet... Tohle mi holt těžce nesedlo. Co nejdřív se vrhnu na MOST! Tak mě napadá, že jako horor by to mohlo fungovat skvěle. P.S.: SPOILER: Potěšilo mě, když pes Láďa ten hnusnej syreček sežral. Ale obětovat Láďu teda nemuseli :-(. 5/10(8.4.2019)

Musím říct, že až na poslední díl se mi to opravdu moc líbilo, ale tím posledním dílem to trochu celé poslali do kytek, jako vážně až takové nadpřirozeno? Ano jsou to herci = trochu magoři, ale až tak moc? No nevím teda, jinak předchozí díly byly opravdu fajn, jelikož mám Trojana moc rád tak toho jsem si opravdu užíval, takže bez posledního dílu to mohla být opravdu pecka.(8.4.2019)

U seriálů ČT se mi docela často stává, že po polovině série ztrácím zájem sledovat dál. Bývá tomu tak i přesto, že právě ta polovina série je dá se říci kvalitní. Jenže to co je dál, je kolikrát jak z jiného seriálu a Zkáza na tom není z mého pohledu jinak. Přesto jsem ji tentokrát, snad i díky slušným hereckým výkonům a zvědavosti, přeci jen dosledoval. Výjimkami potvrzujícími výše zmíněné "pravidlo" budiž MOST! a zde příbuzná Čtvrtá hvězda (a samozřejmě ještě něco málo dalších, starších). Každopádně ani Dabing Street, ani Zkáza si dle mého názoru čtvrtou hvězdu nezaslouží a rozhodně nepřekoná a to to vypadalo tak nadějně. První tři epizody jsou až na pár hloupých vtípků (zase dle výše zmíněného "pravidla") bezesporu výborné, vše je potom korunováno geniálním přestavením Spejbla a Hurvínka - klobouk dolů před herci! A dál? No... byly vtípky ve Šmejdech přes čáru? Nejen z mého pohledu rozhodně a mluvit snad o nějaké nekorektnosti? Ale no tak! Smrad se potom poněkud táhne, přesto vtip nepostrádá, tedy mírná naděje před skutečnou Zkázou. Jenže, ta opravdu přichází, ne není vtipná, jen svou šíleností snad srovnatelná s postavou Marthy Issové. Takže, díky za "nahlédnutí do života a za oponu" Dejvického divadla, více Zkázy netřeba. 60%(9.9.2019)

Oceňuji snahu tvůrců jít s kůží na trh a schopnost střílet do vlastních řad. Podobný styl humoru mi hodně sedí, ale přesto mi přišlo, že některé scény (někdy i celé epizody) byly trochu nedotažené. Seriál ale působí v naší televizní produkci hodně osvěžujícím dojmem. Nejde o tuctovou záležitost, určitě neosloví úplně každého diváka.(9.4.2019)

• laepus

Aneb Dejvické = stejně a stále stejně. A když to bude vypadat zase stejně, tak uděláme... stejně. U prvního dílu jsem se zasmál jen dvakrát ve druhé polovině a to už spíš jen z důvodu, že mi by bylo blbé se nezasmát vůbec. Ale hlavně že kráva Spáčilová tomu zas jako jediná rozumí, píše, jak je to úžasné a neodpustí si v recenzi Zkázy třikrát kopnout do Mostu, který prý byl trapný. Ale aspoň měl nějakou myšlenku a byl pekelně vtipný. No nic, zpět ke Zkáze - tohle už druhou šanci nedostane. Krobot hraje pořád Krobota, Trojan neustále Trojana, Čermák Ćermáka atp. Už si každý z nich zvykl na jedinou polohu, kterou jejich skalní obdivují, až se jim asi nechce hrát nic jiného... smutný příběh kdysi inovátorského divadla.(5.3.2019)

• - Natáčení probíhalo v pražském Dejvickém divadle. (Duoscop)

• - V epizodě je zmíněn seriál Rapl (od r. 2016). (Duoscop)

• - V seriálu hrají zaměstnanci Dejvického divadla. (Puppet)