miluju Dejvické divadlo a i když tohle není ani zdaleka jejich nejlepší počin, pořád jde o nadprůměr v rámci místní televizní tvorby. Rozhodně pak není Zkáza dílem pro každého. Někdy je to vtipné extrémně, někdy jde zase zbytečně za hranu a někdy...celkem často...je to natolik dada že sem vlastně ani nevěděl co tím chtěli tvůrci říct...tak jako tak 80%(10.4.2019)

Ze začátku to ještě šlo a já si říkala, že na ten humor si možná i zvyknu a přihodím nějakou tu hvězdu, ale od "ducha" divadla, jsem se někdy skoro až chytala za hlavu a přemýšlela, co z toho vlastně Krobot chtěl mít, jestli chtěl diváky pobavit, na*rat nebo znechutit - jako u mě zabodoval na všech třech frontách - některé fóry se opravdu povedly, ale ten syreček, to mi přišlo fakt nechutný - ten mi neskutečně vadil, a to jinak snesu celkem hodně. Pak mě s prominutím na*ralo, co se kolem toho hnusu dělo dál a kam to nakonec vedlo. K tomu mi vadil i ústřední hudební motiv, už asi od druhé epizody. Jen u herců nemám nic, co bych vytkla - ostatně bych jim doporučila z takového divadla zmizet... Tohle mi holt těžce nesedlo. Co nejdřív se vrhnu na MOST! Tak mě napadá, že jako horor by to mohlo fungovat skvěle. P.S.: SPOILER: Potěšilo mě, když pes Láďa ten hnusnej syreček sežral. Ale obětovat Láďu teda nemuseli :-(. 5/10(8.4.2019)

Dejvickému divadlu dle mého strašně uškodilo nasazení vzpápětí za velehitem Most!, ačkoliv se jedná o úplně jiný typ komedie a humoru, lidi patrně po prvním díle přestali koukat a zůstalo jen tvrdé jádro. Já však musím dodat, že nejsem fanoušek této skupiny herců, Čtvrtou hvězdu jsem viděl, ale nijak mě nenadchla a Zkáza Dejvického divadla pouze prohloubila mé nepochopení v absurdní humory, které Miroslav Krobot a spol provádějí. Dva díly byly dokonce úplně přes čáru, ačkoliv u některých frků jsem celkem naopak zasmál. Pro fanoušky, kteří zhltli Dabing street a spol jako malinu, samozřejmě povinnost (a jejich komentáře už tu visí od včerejšího večera), pro ten zbytek pouze opatrné doporučení. PS : Jaroslav Plesl mi už dokonce i stylem herectví strašně připomíná Davida Tennanta.(9.4.2019)

Herci divadla dokazují, že hrát opravdu umí a soubor si zřejmě vyhovuje i lidsky, v soukromí. Zvolené prostředky mě ale příliš neoslovily, stejně jako u Čtvrté hvězdy a Dabing street. Další seriál z dílny populárního divadla, kdy mám rád samostatné herce, neobdivuji ale jejich společné počiny. Tři a půl.(8.4.2019)

Zřejmě aby vesmír zůstal v rovnováze, nasadila ČT po lidové řachandě z Mostu tuhle mystifikační absurdní suchařinu z Dejvic. Bavila mě hlavně její nevyzpytatelnost a ta očividná chuť, s jakou si všichni (sami sebe) zahráli a s jakou si ze sebe udělali legraci. Pokud bych měl něco vyzdvihnout, tak hlavně výkony Ivana Trojana, Martina Myšičky, Jaroslava Plesla a Václava Neužila, kteří v několika dílech parodovali své skvělé herectví prostě tím, že naprosto skvěle zahráli něco naprosto blbého (Ivan Trojan v krvi například). Každý díl byl něčím jiný a každý svým velmi zvláštním způsobem super.(9.4.2019)