Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

ArsenalEagle

Bombarďáci jsou zpátky, sice se opakují a někdy tak vtipní nejsou, ale i tak je to výborná komedie, Hill a Tatum jsou skvělá dvojka a nebráním se dalším pokračováním ()

Baronne

Je to o dost slabší než první díl, ale konec teda se rozjede neskutečnym stylem... Zasmál sem se, účel splněn ()

numi

Místy více, místy méně vtipná buddy komedie s haldou skvělých hlášek, na které mi vadil jen zkratkovitý styl vyprávění. ()

Lum3n

V podstatě to samé co jednička, hluchá místa se střídají s těmi hodně vtipnými (dvě scény jsou naprosto perfektní a film stojí za to vidět jen kvůli nim). Nad úroveň jedničky to dostávají především parádní závěrečné titulky. ()

erased

Převládají o kousek lepší dojmy, než tomu bylo u 21 Jump Street. Akce na střední škole byla možná ve své třesknutosti vyrovnanější a udržela si stejné tempo od začátku do konce, zatímco první polovina dvaadvacítky až na pár momentů ubíjí nudným kopírováním prvního dílu, jenže to, co ve zbytku filmu předvádí dvojice Lord-Miller vykouzlit, patří do komediální špičky. I při tom těžkotonážním (sebe)parodujícím humoru si dokázali udržet lehkost a hravost svých ostatních filmů. A přestože ani jednoho z hlavních představitelů nemám a asi nikdy nebudu mít rád, měl bych si podle všeho začít zvykat, že dostávají dobré role v dobrých filmech. Vůbec bych se nezlobil, kdyby to do budoucna byly právě ty, na které lákají závěrečné titulky. ()

kaylin

Prostě paráda! Myslel jsem, že se budu u tohohle filmu smát, ale že až tolik. Bavil jsem se v podstatě nepřetržitě, za což hercům i tvůrcům nesmírně děkuji. Přesně ten film, který člověk potřebuje, aby se mu zvedla nálada. A ty parádní odkazy na všechno možné, na herce samotné, a nechyběl ani jeden comeback staré streetovské postavy. Děkuji, děkuji, děkuji! ()

Tony.cs

Valná většina lidí v kině, včetně mě a mých přátel, se válela smíchy. Není potřeba říkat víc. Pecka. ()

Makky

Zámerne rovnaká schéma prvej časti funguje a Schmidt s Jenkom idú opäť po svojom. Ide o plnokrvnú oddychovku parodizujúcu mnohé, s kopou pekelne zábavných momentov a dobrým tempom. So statusom kultovej zábavy by som bol už opatrnejší, i keď podobné záverečné titulky svet ešte nevidel. ()

gogos

Tam kde Lord s Millerem skončili, tak přesně pokračují. Film se nese v kolejích zavedených prvním filmem. Chemie mezi Hillem a Tatumem stále funguje na výbornou, akčních scén je poskromnu, zato ale parádních. Hlášky jsou stále uzemňující a někdy jsem takřka brečel smíchy. Film má samozřejmě i hluchá místa, avšak mnoho jich není. Pozotivně laděný snímek snad nemůže nikoho urazit. Funguje takřka po všech stránkách a i když už možná není tak překvapivý jako jednička, tak se jedná stále o vysoký nadstandard současných amerických komedií. A navíc to má naprosto geniální závěr! 4* ()

ABLABLABLA

Dle mého mínění o nic horší než jednotka... jakože vážně, až mě to samotnou překvapilo, ale bavila jsem se u toho stejně dobře. Totálně střelená komedie, místy přepálená, s jedním udělaným pakem a druhým zdánlivě chytrým vtipným pakem, která ať chcete, nebo ne u vás několikrát vyvolá smích... nemyslím teď takový ten smích haha to je vtipné, ale upřímný smích přímo z plic, až vás z toho bolí břicho a musíte to chvíli rozdýchávat. No a ten konec, kdy si dělali prdel ze sequelů byl the best. Doufám, že ale chápou, že po té prče na konci už opravdu 23 nedejbože 43 natočit nemůžou:) A figurka s "Don't fuck my daughter" je boží.. ovšem hru "Don't shoot my dicks" bych si i koupila. P. S.: Hrál tu Jimmy! :) ()

DH3Factor

Je to stejně ujetý, stejně hovadský i stejně nahláškovaný jako minule. Rozdíl je pouze v tom, že už jsme to čekali. Domácí úkol pro všechny smíchy řičící obdivovatele jedničky, pro ostatní slušná možnost, jak upustit páru všedního dne. ()

..Lucas..

Stejně dobré jako jednička. Nenáročná komedie, která se v podstatě od jedničky ani příliš neliší. A potěšilo mě cameo Anny Faris :) ()

Kaluž

Ne že bych jich letos viděl nějak hodně, ale tohle je pro mě s přehledem komedie roku (v těsném závěsu je pak MacFarlane na divokém západě). Nerozsekalo mě to na nudličky jako předchozí jednadvacítka, příležitostí k hurónským výbuchům smíchu však opět bylo více než dost. Jonah Hill je komediální postavička sama o sobě, stačí když vleze před kameru a spustí svou improvizační vlnu. Ale to, co tady předvádí Channing Tatum, jde v mnohém ještě dál. Ten chlap se pro komediální roli narodil a že si jen tak mimochodem s přehledem zvládne vystřílet Bílý dům je jen milý bonus pro fanoušky. Ten masakr, který se zde strhne během závěrečných titulků, raději ani nezmiňuji. Lego Movie jsem Lordovi s Millerem moc nesežral, ale věřím, že cílová skupina u něj vřeštila nadšením stejně jako já u tohodle bránici štěpícího fláku pro odrostlé třicátníky. ()

scroochy

O něco horší než jednička, která je pro mě na hranici geniality i po 5. zhlédnutí. 22 Jump Street je až moc meta, je tam moc narážek a pomrknutí na sebe sama a to trochu ubírá na přirozenosti a působí to těžkopádněji než odlehčená jednička. I tak se ale jedná o velice kvalitní nadprůměr, a pokud se vám líbila jednička, bude se vám líbit i dvojka. P.S. Závěrečné titulky jsou snad to nejlepší, co jsem kdy ve filmu viděl. A úplně na konci je prý ještě jedna krátká scéna, ale tu jsem neviděl. [Dublin] ()

katuska138

Určitě slabší než první díl. Snaží si sám ze sebe dělat legraci a podrážet se, že to působí proti němu. Ale pár scén určitě stojí za vidění. ()

MATADOR

Stejně divné jako jednička. Komedie s humorem, kterému bych rozuměl pravděpodobně v jiném vesmíru a to ještě v těle, slizem pokrytým čeho si, bavící se nad hromádkou vesmírného prachu. Podobně mi přijde fádní humor obsažený v tomhle novodobém restartu. Předně mi hlavní dvojka k sobě absolutně nejde, i když samostatně je mám poměrně rád. Dva vtipy na celou stopáž je vlastně špatný vtip a to že jim každej pořád žere, že to jsou studenti ... amíci jsou vážně paka. Hrůzné zjištění, že se mě budou snažit ještě určitě jednou načapat ve trojce a nutit, aŤ se na to kouknu. Možná kouknu, ale dopadne to jako se sérii "Pařba kdesi". Talent tvůrců bych házel do animáků, tam ukázali, že jim to jde a mě se to líbilo daleko více. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)