Až po uši (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 13x35 min

Jan Hřebejk

Asen Šopov

Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Hynek Čermák, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Radek Holub, Jana Kolesárová, Jana Švandová, Lenka Krobotová, Jaromír Hanzlík, Sebastian Jacques, Nela Bušková, Kajetán Písařovic, Tereza Osláčová, Zdeněk Mucha, Ivan Vojnár, Jana Gýrová, Jordan Haj, Martin Sitta, Matěj Ruppert, Jiří Štědroň, Petr Čadek, Václav Neckář, Jan Neckář, Jiří Menzel, Naďa Urbánková, Karel Smyczek, Emma Smetana, Jindřich Šmejkal, Alžběta Jungrová, Daniel Junas, Táňa Hlostová, Adéla Stodolová, Karolína Koblenová, Karel Řezníček, Jaroslav Pížl, Karel Lampa, Lenka Franková, Bohumír Starý, Tereza Hálová, Simona Vavrušková, Aleš Dušek, Vladivojna La Chia, Roman Pihík, Karolína Gulyášová, Marta Dancingerová, Anton Čamaj, Jan Bejšovec, Petra Pelechová, Ondřej Polák, Jana Laichterová, Antonín Kratochvíl, Prokop Laichter, Helena Poláková, Lukáš Houdek, Věra Lasovská, Klára Hanušová, Vilma Fantová, Linda Bartošová, Petr Vobecký, Mark Gein, Lars Haken Sjostrand, Ignat Kinol, Vlasta Čtvrtníčková, Alice Kovaczová, Danuška Hradiláková, Mark von Tiefenbach, Zdeněk Košata, Michaela Vítková, Jan Šibík, Petr Meliš, Anna Vodrážková, Karel Fink, Andrei Toader

Bavilo mě to. Což bych se ještě po prvním dílu fakt neodvážil tvrdit. Možná za to může HBO placebo efekt, ale fakt se mi to zdá dobře udělané a dialogy rozhodně uši netrhají jako u podobných tuzemských vztahovek. S01-6.5/10(16.12.2014)

• VášaVF

Tohle se nerovná HBOvské Terapii ani za mák.(29.1.2015)

Po 9 dílech: Na české poměry musím uznat, že seriál není špatný, určitě lepší než všechny ty telenovely v TV. Prvních zhruba 5 dílů mělo trochu spád, ty poslední se ale někdy tak táhnou, že nemít možnost si to posunout, tak asi nudou usnu. Některé scény jsou nereálné, ne-uvěřitelné. Když bylo v popisu seriálu napsáno, že nás nenechá stát na prahu ložnic, tak jsem netušil, že to tvůrci vemou až tak do hloubky. Mno, ještě několik dílů zbývá, tak uvidíme.(3.1.2015)

Typický Hřebejk. Jeho doménu - vykreslení postav mohl zůročit v seriálu, což musí být určitě pro takového režiséra plus. A bylo to vidět. Každá postava má svůj vlastní osud, který někdy sdílí i s dalšími postavami.Seriál je postaven na vztazích a děj jako takový moc není , jinými slovy moc se tam toho neděje (když pominu vztahovou linii) - to bych asi považoval za mínus. Herecky je to podle mě zvládnuto slušně a většina herců má svým postavám co dát. Zejména Aňa nebo Jitka Čvančarová. Člověk může s klidem na duší říct, že ho to baví a to se u českých seriálů dá říct málokdy.(14.1.2015)

"Sis ten silnej džus zředila vodkou, viď mami." - "Střízlivost se dostavuje v celé své beznadějnosti." - "Vím, kdy máš narozeniny. Víš podle čeho si to pamatuju? Protože je slavíme každej rok." = Scénář k tomuhle seriálu by měl získat nějakou cenu..ne, počkat..lahvinku vína ;)(16.2.2016)