Až po uši (TV seriál)

Head over Heels

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 7 h 35 min (Minutáž: 13x35 min)

Jan Hřebejk

Asen Šopov

Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Hynek Čermák, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Radek Holub, Jana Kolesárová, Jana Švandová, Lenka Krobotová, Jaromír Hanzlík, Sebastian Jacques, Nela Bušková, Kajetán Písařovic, Tereza Osláčová, Zdeněk Mucha, Ivan Vojnár, Jana Gýrová, Jordan Haj, Martin Sitta, Matěj Ruppert, Jiří Štědroň, Petr Čadek, Václav Neckář, Jan Neckář, Jiří Menzel, Naďa Urbánková, Karel Smyczek, Emma Smetana, Jindřich Šmejkal, Alžběta Jungrová, Daniel Junas, Táňa Hlostová, Adéla Stodolová, Karolína Koblenová, Karel Řezníček, Jaroslav Pížl, Karel Lampa, Lenka Franková, Bohumír Starý, Tereza Hálová, Simona Vavrušková, Aleš Dušek, Vladivojna La Chia, Roman Pihík, Karolína Gulyášová, Marta Dancingerová, Anton Čamaj, Jan Bejšovec, Petra Pelechová, Ondřej Polák, Jana Laichterová, Antonín Kratochvíl, Prokop Laichter, Helena Poláková, Lukáš Houdek, Věra Lasovská, Klára Hanušová, Vilma Frantová, Linda Bartošová, Petr Vobecký, Mark Grein, Lars Haken Sjostrand, Ignat Kinol, Vlasta Čtvrtníčková, Alice Kovaczová, Danuška Hradiláková, Mark von Tiefenbach, Zdeněk Košata, Michaela Vítková, Jan Šibík, Petr Meliš, Anna Vodrážková, Karel Fink, Andrei Toader, Filip Menzel, Vilma Frantová
  • Martyna

Spoilery. Když nejsou v práci nebo v hezkým bytě, tak se jenom procházejí nebo běhají po Náplavce, když si volají, vždycky na sebe mají čas, nikdy třeba nenakupujou nebo nedělaj další běžný činnosti, co se nedají pěkně prosluněně nasnímat. Hlavní "hrdina" by asi nikdy nedokázal ukončit vztah s labilní vyděračkou, nebýt jedné události/odhalení, Ema opravdu nevyniká krásou, ale bohužel ani chytrostí, a všichni jsou v tom velkým městě tak nějak velmi uvěřitelně, ehm, propojení. Oddechovka, a poněkud umělá. Beverly Hills 90210 o trochu starších lidech, kde je místo Pacifiku Vltava. I když, v Beverly Hills byly i šťastný vztahy. Tohle je prosluněnej cynismus.(16.4.2016)

Snad první role Geislerky, kde se mi opravdu líbila. Příjemně necudný, samozřejmě plochý, ale zábavný.(24.9.2015)

Nejlepší český seriál dnešní doby.(2.1.2015)

Potěšilo, velice potěšilo. Vkusný humor, dobrá zápletka. Excelentní Čermák, příjemně vtipný Havelka, zamindrákovaná Polívková, Holub v ponožkách a sandálích, naprosto šílená stíhací Krobotová, pro mě překvapující Ańa s Janou Švandovou a v neposlední řadě lesbický vztah mezi Kolesárovou a Čvančarovou. Takový Sex ve městě po Česku.(23.3.2015)

"Sis ten silnej džus zředila vodkou, viď mami." - "Střízlivost se dostavuje v celé své beznadějnosti." - "Vím, kdy máš narozeniny. Víš podle čeho si to pamatuju? Protože je slavíme každej rok." = Scénář k tomuhle seriálu by měl získat nějakou cenu..ne, počkat..lahvinku vína ;)(16.2.2016)