poster

Až po uši (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 13x35 min

Režie:

Jan Hřebejk

Kamera:

Asen Šopov

Hrají:

Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Hynek Čermák, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Radek Holub, Jana Kolesárová, Jana Švandová, Lenka Krobotová, Jaromír Hanzlík, Sebastian Jacques, Nela Bušková, Kajetán Písařovic, Tereza Osláčová, Zdeněk Mucha, Ivan Vojnár, Jana Gýrová, Jordan Haj, Martin Sitta, Matěj Ruppert, Jiří Štědroň, Petr Čadek, Václav Neckář, Jan Neckář, Jiří Menzel, Naďa Urbánková, Karel Smyczek, Emma Smetana, Jindřich Šmejkal, Alžběta Jungrová, Daniel Junas, Táňa Hlostová, Adéla Stodolová, Karolína Koblenová, Karel Řezníček, Jaroslav Pížl, Karel Lampa, Lenka Franková, Bohumír Starý, Tereza Hálová, Simona Vavrušková, Aleš Dušek, Vladivojna La Chia, Roman Pihík, Karolína Gulyášová, Marta Dancingerová, Anton Čamaj, Jan Bejšovec, Petra Pelechová, Ondřej Polák, Jana Laichterová, Antonín Kratochvíl, Prokop Laichter, Helena Poláková, Lukáš Houdek, Věra Lasovská, Klára Hanušová, Vilma Fantová, Linda Bartošová, Petr Vobecký, Mark Gein, Lars Haken Sjostrand, Ignat Kinol, Vlasta Čtvrtníčková, Alice Kovaczová, Danuška Hradiláková, Mark von Tiefenbach, Zdeněk Košata, Michaela Vítková, Jan Šibík, Petr Meliš, Anna Vodrážková, Karel Fink, Andrei Toader
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  *

  "...jmenoval se můj táta Eda ? A já fakt nevím, jak se jmenoval, jestli to byl Eda nebo Jarda nebo Bohouš, já jsem si užívala života na rozdíl od Tebe...teď kecáš...nekecám..." --------------------------- "...máma mi řekla, že vlastně můj táta může být prakticky kdokoliv, jakože že těch chlapů bylo vlastně víc. Chápeš to, vona radši než aby mi řekla jednu jedinou pravdivou informaci o mém tátovi, tak mě bude přesvědčovat, že je děvka. A vona není žádna děvka, i když se tak oblíká, já ji znám, ona taková není. CO TO JE ?..." No ČO TO JE ?! Že čo to je ?! Perla za perlou, autorská bezmoc, výsmech staršej hereckej generácii, zmar talentu A.Geislerovej, totálne skarikatúrovaná postava A.Polívkovej, R.Holub a jeho postava je čo ? A J. Kolesárová, akokoľvek je hot, slovenčina a VYkanie, tj VY(ste): BOLI, VIDELI, SEDELI, POČULI - je jedno, že sme v českom seriáli. Mimochodom, všetci majú cool bejváky, autá, ideálne jabĺčka - teda pardón, až na burana Káju.(4.1.2015)

 • kajas
  *****

  "Proč mi to všechno řikáš?" "Tak kdybys třeba mohla jít do prdele, bylo by to fajn." Do seriálu režírovaného Hřebejkem (co si budeme namlouvat, už pěkných pár let to není ono) s Geislerovou v hlavní roli (mám subjektivní pocit, že hraje v každém novém českém filmu a že pokaždé vyfasuje roli hysterické nány) jsem se původně vůbec pouštět nechtěla, ale HBO už mě dříve oslovilo "Terapií", takže jsem alespoň úvodní epizodu musela zkusit. Po třech dílech už jsem regulérně závislá a několikrát jsem se přistihla při pobrukování titulní písně. Skvělý Havelka! Kde ten chlap byl? Miluju ho! Update po závěrečné epizodě: To jedno úmrtí si teda mohli odpustit, ale jinak budu doufat v zakoupení práv na vysílání i jinou televizí, aby se seriál dostal do širšího povědomí. Málem jsem obrečela fakt, že tenhle díl je skutečně poslední, a to se mi naposled stalo asi tak u "Přátel".(18.11.2014)

 • Foma
  ****

  Snad první role Geislerky, kde se mi opravdu líbila. Příjemně necudný, samozřejmě plochý, ale zábavný.(24.9.2015)

 • NinadeL
  *

  13/13 Kam se poděl ten HBO touch? Aha, do pobočky Europe. No, je otřesné, nakolik to šustí papírem a herecky je to naprosto nedohrané. A to jsem se těšila. Vlastně na všechno, na Aňu, pražské lokace. Ale místo scénáře situace bez ladu a skladu? Ne. Aňa Geislerová se ve své roli nudí, Anna Polívková karikuje něco, co není karikovat třeba, naprosto netuším proč by Hynek Čermák měl hrát nadsamce, Jitka Čvančarová by se měla vrátit do Dokonalého světa a stát v koutě a být estetická, Jana Kolesárová určitě zaujme místní lesby, ale celkově to vypadá jak když by Olmer zfilmoval nejbanálnější Borůvku či Brusinku Nesvadbové. Kapitolou samo pro sebe je fungování starší generace, která tu má tvář Hanzlíka, Švandové a Gýrové. Zoufalost a zmar. Plus perlička z PR na závěr, jen tady se zřejmě povedlo jako první promo fotku zveřejnit totální spoiler celýho finále seriálu, ale kdo by to řešil, že ano? Jeden díl jsem přežila i na #finaleplzen(3.11.2014)

 • Beastmaster4
  *****

  Nemůžu si pomoct, ale po hodně dlouhý době seriál z našich končin, který mě baví, pobaví a netrpím u něj pocitem, že jsem se narodil ve státě produkční demence ;) Jde o věc, která stojí především na výborných hercích, milém a lehkém příběhovém "varieté".(11.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace