Epizody(6)

Brněnská pobočka velkoobchodu s papírem, kde se děj českého seriálu odehrává, řídí vedoucí Marek Chvála, neškodně sebestředný a k jakýmkoliv citům ignorantský šéf. Pod rouškou péče o své podřízené se snaží ve firemní struktuře přežít co nejdéle, a proto neustále vymýšlí nové kličky ve vztahu k vedení společnosti. Dokumentární kamera fiktivního štábu se zaměřuje i na osudy jeho kolegů, kteří si dlouhé chvíle v nudné práci snaží krátit každý svým originálním způsobem. (Česká televize)

Garch

Snaha o Gervaisovu kopírku je pouze nudně zbytečná (ale to ta americká, trapně trapná, taky). Umělecká práce s "trapností" se musí umět. To na světě opravdu dobře umí jen pár borců a Gervais je král. V ČT si asi řekli: Proč nezkopírovat super seriál o trapnosti a udělat to tak aby naše verze působila trapně sama o sobě. Dvojitý paradox. ()

husokachna

Musím souhlasit s uživatelem derek007 a nejen proto, že je krásný. Přijde mi zbytečný dělat přesnou kopii originálu s horšími herci. Snad jen pokud chtěli dokázat, jak je originál a Ricky Roztíratelnýlahodnýsýr dokonalý. ()

Hepy13

Mě osobně ve filmovym světě nevadí ani kopírky ani remaky. A jelikož anglickým sitcomum a jejich humoru neholduju, tak se raději podívám na českou verzi, a české vtípky. Zvlášť když Vašek Kopta je ukázkovej sebestřednej šéfík, a kdo někdy pracoval v kanceláři, tak ví prostě. Mě vždycky fascinuje v těch kancelářích jak tam každej dělá hovno a z osmihodinový pracovní doby se dělá tak hodinu možná ;D ()

phoebe79

Bála jsem se toho hrozně a světe div se, takovej průser, jakej jsem čekala, to není. S originálem se to srovnat nedá ani náhodou, ale to ani nikdo nečekal. Čekala jsem vyloženě trapnej pokus a dopadlo to nad očekávání přijatelně. Takže za mě...celkem slušná snaha o nedosažitelné. ()

herák

Priznam se ze original neznam,ale kopta mi prijde temer dokonalej..po crvtym dilu mi i ta `trapnost' prijde temer dokonala..u tohohle se opravdu bavim ()

Fidlal

Jsem fanoušek celé Rickyho tvorby a myslím, že tento pokus mohl dopadnout mnohem hůř. Je to ale pořád pouze nezdařený pokus. ()

Harry_

Milana Šteindlera můžu, ale tohle? Nepostižen originálem se mi to zdá zatím hodně slabé. Vím, že je to schválně, ale tu roztřesenou kameru si strčte.. zafixujte. ()

tranquill

Téměř naprosto kopírující originál. Václav Kopta je ideální představitel, podle mne i lepší, jak v původní britské sérii, protože... byl extrémně nesympatický. Nevím, zda se režie mohla odchýlit od předlohy více, každopádně je velká škoda, že se tak nestalo. Vtípky čistě českého charakteru by se asi daly spočítat na jedné ruce, přitom naše specifické prostředí by jistě našlo spoustu zajímavých námětů. No a pak to, že seriál je z brněnské lokace a vůbec se nepoužije místní nářečí, natož hantec, je největší chyba. ()

anitae

Nemohu srovnávat s originálem, sice jsem vydržela až do posledního dílu, ale pobavil mě pouze jeden, asi mám holt ráda trošku jiný humor. 2,5* ()

chrispe

Můžu porovnávat jen s ametickou verzī, ale řekla bych, ze to nedopadlo zase tak špatně. Zvlášť Kopta svou roli pitomce zvládl prostě na jedničku. Škoda jen, že většina ostatních herců tak dobrá nebyla - nevěřila jsem jim to. Tak bych aspoň vypíchla ještě Michala Daleckého, ten to taky zvládl dobře. ()

j.linhi

Mohlo to bejt trošičku originální.... tohleto bezhlavý kopírování Britský a US verze je zbytečný, většina to už stejně viděla a ted to vidí znova jen s jinejma ("domácíma") hercema ()