Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

nippa

Nezvyknem pozerať takéto filmy, ale vyzeralo to zaujimavo. A aj sa mi to páčilo. Podľa mňa veľmi pekne natočené a miestami nápadité. Nebudem nič hejtovať, veď to bolo také pekné :D Romanťárna ako vyšitá. SPOILER: Adaline bola tak trochu štetka, ale ku koncu ju to dobehlo a začalo ju to fakt mrzieť, čo oceňujem :D ()

brumbrum

Wow, bez dvojzmyselnych vypaplanych vtipkov a povrchnych postelovych scen, takze mi to vychadza uz len preto na 4* :o)! Desny bol ten mlady tipek... - matematik/romantik/kuchar/vedec/posilovak/altruista/filozof/investor/podnikatel.. - skromnost a sarm sama, no hruuuza, to jakeho smejda vyhrabali falosneho! - sa hodi snad iba jak hochstapler do volakej komedie, nie sem. Velice nepresvedcivy a debilny xicht, velice rusive. Ale inak fajn, naozaj neskodna romantika, clovek moze ist kludne spat za tym :-). A tie vysvetlenia "vedecke", ze DNA jak sa koncentruje popri vybojoch elektriny a Mesiac sposobuje jonizaciua a podobne haluze: clovek coby len zmaturovany sa bude udrbavat pri tom; si to mohli fakt odpustit... no ale 4* za pokojnu pohodicku si to zasluzilo! ()

Thanoris

Ach, proč ten vypravěč. Kdyby těch pár scén zůstalo němých, vůbec bych se nezlobil, ba naopak. Ale kecy o přidržovaných telomerách po výboji jsem opravdu slyšet nepotřeboval. Navíc Fordův patos... Jinak pěkné, většina hereckých výkonů slušná, příběh příjemný, ale pro těch pár nepřehlédnutelných nedostatků nakonec s bídou za tři. ()

BOURQUE

Krása, romantika, kamerou veľmi dobre zachytené prostredie, kvalitná hudba, malá dávka sci-fi a výborne zahrané charaktery. Keď z každého berieme tú správnu porciu, tak dostaneme film, na ktorý si veľmi rád spomenieme a v budúcnosti sa k tomu ešte určite vrátime. Kvalita filmu jednoznačne stojí na kráse a jednoduchosti Blake Lively, ktorá je akoby rodená na rolu Adaline. Správna voľba H. Forda na rolu Williama Jonesa. Osobné hodnotenie: 82% (****) ()

Deratizer

Pěkné romantické scifi drama. Ovšem samotný film začne být zajímavý až ve chvíli, kdy se na scéně objeví Harrison Ford, od té doby to nabere sílu. Je to právě on, kdo z tohoto filmu dělá nadprůměr. Kromě toho je Ford rozenej komik, rozesmál mě ihned v první moment, jak se objevil na plátně (v dobrým slova smyslu). Film můžu doporučit, je to zajímavé scifi téma + dobře obsazený Ford. ()

Luk Skywalker

Podrobně vysvětlení proč hlavní postava nestárne, ale je to blbost, i když to nevadí. Takový typ romantiky s originálním příběhem mi vyhovuje a navíc moc takových filmů není, takže každou snahu cením. Starý Harrison Ford je bonus. ()

Rathalos

Navzdy mlada je film,ktory nechyti za srdce,nedojme a nevyvola pocity v cloveku,co je v tomto zanri na skodu,Blake Lively je vyborna herecka,presvedcila ma o tom trebars vo filmoch Smrtiaci priliv,Nebezpecna laskavost alebo Rytmicka sekcia,no na romantiku sa velmi nehodi,chvalabohu po nastupe Harrisona Forda to trosku ozilo,ale stale som mal pocit,ze je to cele take chladne,umele,neprecitene,takze tri hviezdy dam,bohuzial viac sa neda...:-) ()

Harts

já nevím, ten film byl docela šílený, už i ta snaha vědecky podložit danou nemoc a jak byla způsobena, no ale co láska v životě je také mnohdy záhadně nevysvětlitelná a šílená :-)) takže romantika prostě ()

Critic

Když je hezký námět zpracovaný s citem, rád pak filmu odpustím kdejakou chybičku (klišé konec, "nečekaná bouračka",..). 95 % ()

pepa3rd

Čas od času se stane, že se objeví romantický příběh, kterému se nějakým způsobem podaří vyniknout nad stovkami průměrných filmů, které stále dokola omílají stejný příběh, stejný motiv, stené klišé a splývají tak v jednu velkou šedou nerozlišitelnou šmouhu. Tady se to povedlo, a nemyslím si, že by to bylo jen díky zajímavému prvku "nestárnutí", protože ten jen připravuje prostředí, pro plynule a mile vyprávěný příběh, který si vystačí bez padouchů i složitého zamotávání se do paradoxů plynoucích z původní nosné linky. Tím, že je příběh vyprávěný zevnitř, je snadné se vcítit do pocitů hlavní hrdinky, chápat její rozhodnutí, dilema, ... oblíbit si ji a to se příliš často nestává. Zasloužených 80 %. ()

katmandzoo

The Age of Adaline je film, pred zhliadnutím ktorého si väčšina ľudí (hlavne mužského pohlavia) povie, že je tu ďalšia romantická blbosť o zakázanej láske pre násťročné publikum. OMYL! Tento snímok je vďaka svojmu námetu, spracovaniu a celkovému prevedeniu na veľmi vysokej úrovni. Dejová línia plynie ako nôž po masle. Veľmi dobre sa na to pozerá a som vďačný tvorcom, že nevyprodukovali ďalšiu romantickú lovestory typu Twilight, pretože po prečítaní, o čom ten film je, som sa obával, že tomu tak bude. O Blake Lively som doteraz veľmi nepočul, no po tomto výkone si ju už budem pamätať. Myslím si, že svoju rolu zahralo skvostne. Harrison Ford po dlhšom čase opäť potvrdil, že ešte nepatrí do starého železa a filmovému priemyslu má stále čo ponúknuť. Bolo tam síce niekoľko nezrovnalostí, na základe ktorých by sa dalo o istých veciach polemizovať, no vzhľadom na kvalitu filmu sa to dá prehliadnuť. Myslím si, že tento film bude vďaka svojej originalite i po rokoch vďačným materiálom a bezpochyby sa zaradí medzi jedny z najlepších romantických filmov novodobej éry. Ja som teda veľmi milo prekvapený a som maximálne spokojný, že som mu dal šancu. 5* ()

Jakubik

Tak toto je pro mě veliké překvapení. K filmu jsem se dostal absolutně náhodou a nic jsem o něm nevěděl. To, na co jsem dvě hodinky koukal, bylo fakt úžasné. Z mého hlediska super romantika a hlavně mě mile překvapila Blake Lively, která v roli fakt zazářila. Ve vedlejší roli se mi líbil i Ford. Jen ten konec mě trošičku mrzel. Po tom fantastickém vygradování příběhu to bylo celkem slabota… ()

Torgal

Príjemná romantika so zaujímavým (hoci nie úplne originálnym) námetom, ktorá sa môže oprieť o výborné obsadenie. Film ťahá šarmantná a presvedčivá Blake Lively, ale je tiež fajn vidieť po dlhšej dobe Harrisona Forda v dobrej roly. Miestami síce kĺže na hrane gýču, no ten k príbehom o láske asi patrí a rád ho tomuto filmu odpustím. 7+/10 ()

Charlie84

Až na tu vyloženě nasírací scénu s defibrilátory takřka bezchybné romantické scífko, s nečekaně chytrými dialogy v každé scéně. A přesně obsazené. Žánrová trefa, nic víc, nic míň. ()

Stíba

Krásně natočené, podmanivé a elegantně přecházející mezi všemi úseky filmu, kdy jsem vždy měl pocit, že se děj posouvá kupředu přesně v tu pravou chvíli. Onen prvek nestárnutí způsobuje, že momenty, které by jinak nemusely úplně fungovat tu vyzní úžasně, nic není přeslazené a každý aspekt mozaiky tak do sebe naprosto skvěle zapadá. Blake Lively je pak nadpozemská v každém záběru a detailu pohybu jejího obličeje a je pomyslnou třešničkou na dortu. ()

tranquill

"Bez ní nic nedává smysl..." Dlouho to vypadalo na bohapustou fantasy romantiku koketující s růžovou knihovnou. Po změně zápletky dostal film nový rozměr, drama a emoce. Takže nakonec ano, romantika... ale s velkým R! ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)