Teorie tygra

Theory of Tiger

Teória tigra

Road movie / Komedie / Drama

Česko, 2016, 101 min

Dal bych tomu tak tři a půl - protože těm ženským jsem to prostě nevěřil. Ale jinak pár super hlášek a Kohák nebyl vůbec tak marnej, jak jsem čekal podle komentářů ;)(24.7.2016)

Komedie o tom, jak nás ženy připravují o "koule". Do dvou třetin jsem velmi dobře bavil, pak přišel zlom v ději návratem Bergra domů, a od té chvíle jsem ději moc nevěřil, zejména proměně dcery Olgy. Proto je za "slabé" čtyři. Kino Lucerna.(8.5.2016)

Hořká komedie s docela povedeným scénářem a silným hereckým obsazením. Ženské chování jako soubor dědičných vlastností a vlivu výchovy ve formě jaká matka, taková dcera (a taková babička), je něco, s čím se setkáváme všichni každou chvíli. Ostatně už léta zastávám názor, že by se chlap měl včas seznámit s její matkou, ať ví, do čeho jde. Vlastně i postava Jakuba Koháka vypadá napsaná jako někdo, kdo je, jaký je, protože v tomto rodinném prostředí vyrůstal (70%).(5.4.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $677,000▐ pre mňa teda prekvapenie ako hrom, nečakal som skoro nič a dostal som všetko, konečne sme dostali veľmi trefnú komédiu, kde všetko krásne funguje a je to podané v primeranej odlahčenosti, herecky na výbornú /videl v kine: 90%/(20.4.2016)

Film, kterým jsem se prousmíval od začátku až do konce. Optimální cílovkou je pánské publikum 50+ , ale věřím že i dámy si v něm najdou to své (už pro své vlastní dobro!). Pane Bajgare - dobrá práce.(31.3.2016)