Teorie tygra

Theory of Tiger

Teória tigra

Road movie / Komedie / Drama

Česko, 2016, 101 min

Zábavné, svezi, své. Zase je na co zajit do kina!!(29.5.2016)

Po těch nadšených ohlasech jsem teda čekal víc. Ona v tom je vidět snaha - herecky ve směs super, myšlenka zajímavá, ale přibližně od druhé půlky už se to ubíralo tak nějak divným směrem, scénář se mi fakt moc nelíbil. Komediálně navíc nic moc, ne že by to bylo trapné, ale vtipů je prostě pomálu a v podstatě žádný není vyloženě k zapamatování.(19.6.2016)

• jakeer

Nie, nie a nie. Po ostatnom približovaní sa českej a slovenskej kinematografie moderným trendom som už veril, že niečoho takého sa nedožijem. Ale opäť tu máme návrat 30-40 rokov dozadu. Tie dialógy sú tak neprirodzené a zastaralé... Postavy nerozprávajú, nekonverzujú, oni hláškujú... V kine sa úprimne pobavili najmä starší diváci, ktorí sa asi naozaj v tom našli. Nejde však o životné situácie odohrávajúce sa na plátne (ti sú uverietľné), ale o spôsob, akým su podané (ten uveriteľný nie je)...(28.4.2016)

Absolutní topka v českých komedií. Výborné téma se super dialogy, vtipné hlášky a docela sexy Bartoška( jo je to možný :)). Komplet všichni ve svých rolí excelují vyzdvihuji Vilhelmovou a její vžití se do role ( doufám že opravdu jen vžití a ne její pravá tvář) včetné nádherných záběrů i hudby. Pro mě veliký filmový zážitek z kina, kde se dokonce poprvé sešla skvělá řada diváků bez obtěžujících žroutů popcornu. Jděte do toho!(15.4.2016)

Konečně flm,který to dává ženskejm sežrat a ukazuje krutou realitu. Eliška s Tatianou si ty krutomasérky zahrály opravdu velkolepě a servírovaly tam nevídanou šikanu, mužského pokolení a víš ty co, já se bavil, protože nadhled, to je to, co je u filmu jako tento nejpodstatnější. Z herců jsem cítil obrovskou pohodu, kterou na mě dokonale přenesli, díky. Vidět bývalý spolužáky ze školy jak hrají stárnoucí manželský pár, no neber to. Mimochodem Jirko Bartoško hodně zdraví Ti přeji chlape, je skvělý tě zase vidět před kamerou a ještě lepší, že si nic neztratil ze svého charisma na který by si i teď ulovil víc ženskej než dnešní mládenci na svůj nejnovější iphone. Fakt mně ten film vyšil výbornou náladu, usmíval jsem se, smál jsem se a po dlouhý době si zase užíval každou minutu v kině, protože Teorie tygra alespoň na 101min. spolehlivě vytlačila všechny moje starosti z hlavy.A pokud jde o tzv. "xxxodborníky" co tradičně sejmuli další českou komedii, tak mám dojem, že se na filmy dívají s kolíčkem v prdeli.(31.3.2016)