Nastala chyba při přehrávání videa.
 • borsalino
  ***

  Když odhlédnu od docela dobrých a vtipných hlášek zejména v úvodu, má film pro mě pár dobrých myšlenek na téma domestikace mužů a jejich neschopnost ještě včas takovému procesu čelit. Eliška Balzerová a Tatiana Vilhelmová byly fakt drsný kočky :)(21.8.2016)

 • Aky
  *****

  Tenhle film mi vrátil víru v současnou českou kinematografii. Vcelku závažný problém přepálené ženské emancipace je podáván s dávkami smíchu, které nic neubírají na naléhavosti sdělení. Naprosto výtečný Bartoška (o to více, že po těžké nemoci) s sebou zřejmě strhává i ostatní ansámbl. Pět hvězdiček určitě není moc.(3.10.2016)

 • Chrustyn
  ****

  Teorie tygra, je pro mě takový menší zázrak, který dává naději, že to s českou filmovou scénou není ještě úplně ztraceno. Příjemný, vtipný občas i trochu děsivý film o tom, jak nám ženy řídí život, pro naše dobro, až to lidi může dohnat k tomu, že se naoko zblázní, aby tomu všemu utekli. Výborní herci v čele s Bartoškou, který pro mě už navždy zůstane spojený s touto rolí.(24.5.2016)

 • T2
  *****

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,807,000▐ pre mňa teda prekvapenie ako hrom, nečakal som skoro nič a dostal som všetko, konečne sme dostali veľmi trefnú komédiu, kde všetko krásne funguje a je to podané v primeranej odlahčenosti, herecky na výbornú /videl v kine: 90%/(20.4.2016)

 • schizmo
  ***

  Tak tohle je velká depka, u které jsem, jakožto svobodomyslný člověk, trpěl jak zbědovanej pes a popravdě jsem se na konci nezmohl na víc, než na vír otazníků v hlavě. Celkem by mě zajímalo, jak autor tenhle snímek vlastně myslel. Jestli jako sociálně kritickou satiru, vlastní katarzi a pohled na vnímání partnerského soužití nebo jako fullhouse pomstu ženám? Těžko říct, nicméně v mém případě jsem dostal naservírovanou živou (a životní) noční můru o tom, kam až může zajít lidské společnost v rámci chápání a budování manželských poměrů. Příběh je postaven sice dost jednostranně a velmi kriticky vůči ženám, bohužel však reflektuje určité zažité klišé, které je především u starších generací dost hluboce zakořeněno a ba co víc (jak film barvitě ukazuje), se dědí z generace na generaci. Nebudu vám lhát, jednomu se z toho svírají vnitřnosti, protože tento filmový model je čiré peklo na zemi a z hlavy se mi vybavuje nespočet příkladů z reálného života, takže zapomeňte na nějaké přemrštěné sci-fi. Ono už jen fakt, že hlavní hrdina se raději nechá zavřít do blázince, jen aby utekl od despotické rodiny, je docela síla - to se pak není čemu divit, že se slabší povahy uchlastají nebo si vemou život. Komediálního na filmu spatřuju opravdu málo, naopak si troufám tvrdit, že tohle je solidní reflexe společenské degenerace a jako pomyslný zvednutý ukazováček varuje všechny ať jsou důslednými strůjci své vlastní reality. Zatraceně hořká podívaná...(26.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace