Teorie tygra

Theory of Tiger

Teória tigra

Road movie / Komedie / Drama

Česko, 2016, 101 min

Taková lekce pro všechny holky na téma "jak se nikdy nechovat ke chlapovi". Trochu se divím, že se to celé nezvrhlo v drama zakončené vraždou, protože já být chlapem, tak Táňi, nebo její filmové matce Elišce ublížím...Ano místy to bylo trošku přehnané, ale v základu je to pořád dobře napsaná, zahraná a zrežírovaná komedie. Od Revivalu další český film, co stojí za to vidět a absolutně kardinálně nesouhlasím s komentářem xxmartinxx a to jsem žena. Jako já se chovat aspoň z půlky jako ty holky tam, tak dám muži právo mě zastřelit!!!(1.4.2016)

Absolutní topka v českých komedií. Výborné téma se super dialogy, vtipné hlášky a docela sexy Bartoška( jo je to možný :)). Komplet všichni ve svých rolí excelují vyzdvihuji Vilhelmovou a její vžití se do role ( doufám že opravdu jen vžití a ne její pravá tvář) včetné nádherných záběrů i hudby. Pro mě veliký filmový zážitek z kina, kde se dokonce poprvé sešla skvělá řada diváků bez obtěžujících žroutů popcornu. Jděte do toho!(15.4.2016)

Po několika letech zase český film , na který se dá dívat. A to s chutí.Pravda , v sále bylo několikanásobně víc dam - zřejmě kvůli Bartoškovi - a ty se zase tak moc nesmály ,ale já jsem se bavil dobře. A snad si moje manželka z filmu vzala i trochu poučení. :-) :-)(10.5.2016)

Zábavné, svezi, své. Zase je na co zajit do kina!!(29.5.2016)

Strategie ženy: chudinka nebo rovnou hysterák. Strategie muže: taktický ústup. Srovnání několika manželských páru z kterého nejlépe vyjde žena, která si občas ubalí jointa a její muž, milující dítě v ní...ač jeho spermie jsou ty nejpomalejší široko daleko. Vynikající debut a velmi příjemná komedie se současnou hereckou elitou, krásnými záběry české krajiny a skvělou myšlenkou, jež dokazuje, že český film nemusí nutně sklouzávat do stupidního sexistického humoru. I inteligentní a náročnější divák se v našich kinech může dnes zasmát. [Cinema City - Ústí n. Labem](2.5.2016)