Jsou každý jiný, a přesto mají jedno společné. Ani jeden z nich není ideálem, který by mohli dávat dětem za vzor. Osmnáctiletá Jessica je sice krásná blondýna, ale také je sobecká a pyšná. Třicetiletý Clive je ošuntělý pobuda bez domova, zloděj a podvodník. Náhoda je svede dohromady poté, co Clive okradl pumpaře u benzínky a Jessica se svými kamarádkami ukradla v obchůdku se suvenýry starobylé náušnice. Jessica jednu z nich ztratí a Clive, který ji najde, si ji nasadí do ucha. Další ráno se ani jeden z nich nestačí divit. Clive se probudí v těle krásné blondýny a Jessica se převtělila do škaredého pobudy. Zoufalá dívka uteče z domova a ukryje se u kamarádky, kde se marně pokoušejí přijít na to, co se stalo. Rozhodne se vrátit domů, ale rodiče ji považují za nového zahradníka. Zatímco otec se jí svěřuje s manželskými potížemi, matka se ji pokusí svést. Jessica vypátrá, že náušnice pocházejí z doby před naším letopočtem. Od majitelky krámku se dozví, že musí získat druhou náušnici, aby mohlo být kouzlo nechtěné záměny zrušeno. (TV Nova)

Kothy

Rob Schneider je král těchto úchylných komedií. Můžeme tu vidět jak to vypadá, když si své těla prohodí středoškolačka a kriminálník. "Do psí prdele!" :D ()

AllShallFall

Heh.. nikdo jiný by to nezahrál lépe než Rob Schneider... Vypadal opravdu homoušsky :-D Pro namyšlenou dívku musí bý pecka zjištění, když zjistí že je hnusnej křupan :-D a najednou má mezi nohama úplně neco jiného..... a kamarádky jak byli zvědavé:-D Opravdu pecka. ()

Slarque

Na komedii i Robem Schneiderem je to téměř zázrak, ale chvílemi jsem se u toho vážně bavil. Škoda, že si autoři téměř nevšímali Rachel McAdams a že jejich humor přece jen místy překračoval hranice toho, co mi připadá k smíchu. ()

SeBig

Rob Schneider je prostě komik a tohle je spíš film pro holky ale mě se to líbilo :D taky něco jako Mezi námi děvčaty ()

LaciLC

Jedna z tých "najpozerateľnejších" Schneiderových komédií, opäť so šialenou zápletkou, ktorá je už sama o sebe dosť smiešna. Film bol tiež dosť smiešny, niekedy nechcene, ale väčšinou som sa smial prirodzene. Celkom príjemná oddychovka. ()

Oktavianus

styl komedie, co mě vůbec, ale vůbec nebaví. Řečeno s Dylanem Moranem, Schneider celej film vypadá, jako kdyby měl v zadku násadu od smetáku a jezdil výtahem nahoru a dolu. Od této smutné zkušenosti se jeho filmům zásadně vyhýbám. ()

sharky

Na Roba Schneidera překvapivě vtipná a minimálně nechutná komedie, jeho výkon ještě umocňuje geniální dabing Martina Sobotky. ()

Jinny

*** za to, že jsem se kupodivu upřímně bavila, ačkoliv se humor filmu často týká penisů, prsou, popřípadě tělních tekutin. Schneider je jako mladá roztleskávačka vážně... neodolatelný. ()

rikitiki

Budu už konečně muset sama sobě přiznat, že mám z naprosto neznámých důvodů slabost pro Roba Schneidera. No, jsou i horší prohřešky než tenhle, který mě přiměl podívat se na více než hodinu a půl dlouhý příběh o výměně těl (fakt, originální nápad,že?).____ Profláknutý děj by nevadil tolik, jako to, že ženskou duši v mužském těle demonstroval hrdina převážně pitvořením, chichotáním a přehráváním. Občas se tu vyskytne nějaký mírně nechutný vtípek, občas je to vtipné doopravdy (zřídka) a nakonec si všichni uvědomí důležitost přátel a rodiny. Dvě hvězdy jsou maximum i s přihlédnutím k mému postižení, které zmiňuji výše. /18. 12. 12./ ()

Ivoshek

Za svých starých, intelektuálních časů jsem Roba Schneidera považoval za hovado. A vlastně teda zrovna na tom se nic nezměnilo. Jenom mě začal ten jeho humor bavit. Je to jednoduchý, občas fekální (ale zdaleka ne tolik jako některý předchozí kousky), a dost často jsem se smál nahlas. Třeba když člověk vidí, jak s ženským tělem naložil jeho nový majitel. Nebo když hraje Sandler na bonga. Nebo "ukaž mi péro". Má to samozřejmě i slabší momenty, ale není jich moc. Bavil jsem se. A to je asi tak všechno, co od komedie čekám. Pořád je to mnohem lepší, než většina současný produkce, kde se z toho v půlce stane buď romantika, nebo nějaký drama, na který není nikdo zvědavej. ()

MM11

Další ze sérií "neuvěřitelných" komedií, pod níž je podepsán Rob Schneider. Ten dokázal, že v jeho případě není nic nemožné - Převtělit se do ženského těla? Brnkačka... A co rovnou do namyšlené teen dívky před prvním sexem?! Je prakticky hned jasné, že intelektuálně se Schneiderův další pokus jeví kdesi u dna. Ale jinak se ta komedie dá. Cameo Adama Sandlera a pár trapných výstupů jsou jen dílčími neúspěchy. Určitě je to nejlepší Schneiderův film. ()

eraserhead666

Místy trapné, místy fakt humorné (Schneider s holkama v baru věčně v těch nejnevhodnějších okamžicích narážející na barmana, cameo Adama Sandlera, Schneider na toaletě), půlka prostě poplatná klasickým teenagerovským komediím pro mladé rozmazlené fiflenky (tady mi fakt lezly na nervy), druhá půlka je pak klasickým ujetým schneiderovým humorem, který to dost vyvažuje. Trochu nechápu, proč tolik lidí zrovna tohle považuje za nejlepší schneiderovku. Skvělá Anna Faris. A Melora Hardin je okouzlující. ()

veru_needy

Parádní ulítlá komedie o nejoblíbenější holce na škole která se přes noc promění na ošklivého vagabunda a zloděje. Při tomhle filmu se nedalo dělat nic jinýho, než se smát od začátku až do konce. Rob Schneider naprosto dokonalý, jako v každé jeho komedii. Film je sice na jedno brdo jako každá jiná komedie, ale co se humoru a vtipně podaných výkonú týče, byla tohle jedna z nejlepších Schneiderovo rolí. ()

Bauer

Prostě jedna z mnoha komedií o tom jak si někdo s někým prohodil tělo. Ovšem tato komedie je velice vtipná. Podařené hlášky, vtipné scény a hlavně (ne)herec Rob Schneider, který je prostě Král Komiků a prostě pobaví kdykoliv. A ještě zde hrala krásná Anna Faris. Pohodová komedie, která neurazí!! ()

Sifaka

Ač je to fakt ptákovina, neskutečně často jsem se u této komedie ze srdce zasmál a to je základ komedie, takže dávám lepší 3*, Schneider není buhví jaký herec, ale tenhle film mu sedl a jeho namyšlená středoškolačka je fakt skvělá. Od filmu jsem nečekal vůbec nic a myslel jsem, že to brzo vypnu, ale viděl jsem to celé už 2 x a vždy jsem se skvěle bavil... Pro mě určitě nejlepší film od Roba Schneidera :-)! ()

moviesfan

Šíleně ujetá komedie, která má dostatek laciného humoru. Tento humor mě bavil. Stačí mít vypnutý mozek a svést se na vlně této primitivní zábavy, která prostě není zase tak špatná. ()