Jsou každý jiný, a přesto mají jedno společné. Ani jeden z nich není ideálem, který by mohli dávat dětem za vzor. Osmnáctiletá Jessica je sice krásná blondýna, ale také je sobecká a pyšná. Třicetiletý Clive je ošuntělý pobuda bez domova, zloděj a podvodník. Náhoda je svede dohromady poté, co Clive okradl pumpaře u benzínky a Jessica se svými kamarádkami ukradla v obchůdku se suvenýry starobylé náušnice. Jessica jednu z nich ztratí a Clive, který ji najde, si ji nasadí do ucha. Další ráno se ani jeden z nich nestačí divit. Clive se probudí v těle krásné blondýny a Jessica se převtělila do škaredého pobudy. Zoufalá dívka uteče z domova a ukryje se u kamarádky, kde se marně pokoušejí přijít na to, co se stalo. Rozhodne se vrátit domů, ale rodiče ji považují za nového zahradníka. Zatímco otec se jí svěřuje s manželskými potížemi, matka se ji pokusí svést. Jessica vypátrá, že náušnice pocházejí z doby před naším letopočtem. Od majitelky krámku se dozví, že musí získat druhou náušnici, aby mohlo být kouzlo nechtěné záměny zrušeno. (TV Nova)

URBAN

Kdyby mi někdo řekl o čem tento film pojednává určitě bych se nepodíval , protože to zní jako nehorázná blbost , ale je to jedna z blbostí kterou jsem už viděl několikrát a pořád mě neomrzela . Je to sice primitivní a až trapné , ale v přijatelné míře . 15.7.14/MAC ) ()

Aargh

Několik vychytaných vtípků a moře celkem zábavného buranského humoru. Množství fekalit omezeno no minimum, což se cení. ()

Leni-cka

Rádobyvtipná americká nesmyslnost o tom, jak se blondata slečinak ocitne v těle zapáchajícího burana. A jak se s tím vypořádá? Když odejdete v půlce filmu a vrátíte se až na poslední scénu o nic nepřijdete. Nuda. ()

DJ Rocco iNc

Rob Schneider opäť boduje. Tentokrát v roli ženy. Fak jedinečný nápad zamenenia tiel, ktoré spôsobí veľa gegov v podaní Roba Schneidera. Mne sa film veľmi páčil. A nášmu Deucovi to celkom sekne po boku Anni Faris. A čo by to bol za film, ak by v ňom nehral Adam Sandler. ()

DivX

Rob Schneider je blázen a myslím si, že u této komedie se bude asi smát každý. Malá role Adama Sandlera taky potěší. 80% (DĚJ **** VTIP **** ROMANTIKA * HERCI ****) IMDb: 5,5/10 ()

LiborGondek

Je vidět, že někdy se těm Američanům může povést velmi dobrá komedie a to i bez miliónů sprostých slov, oplzlých narážek a hospodských kydů. Taky by mě zajímalo, kde jenom berou všechny ty modelky, které jsou v běžném životě jen těžko k potkání, takových bych si všiml... Adam Sandler jako totální vyhulenec byl naprosto geniální. ()

danco123

Rob Schneider, musí "veľmi" trpezlivo hľadať a čakať na takéto ponuky, pretože mi príde ako keby hľadal len tie najhoršie a najtrápnejšie ponuky do filmu, teda podľa môjho názoru.. Pre niektorých môže byť tento herec idolom ,ale mne príde tento herec ako chabý článok filmového sveta. Proste pre mňa absolútne sklamanie filmu. Nič sa v ňom neudialo čo by ma rozosmialo a tá snaha o ten vtip je až žalostná. ()

Ryuuhei

Filmy tohoto typu mám rád. Ulítlá, teenagerská komedie braná tentokrát výhradně z ženského pohledu s nemalou dávkou mužnosti. Pointa je typická - prostě polepšovna pro mrchu. Celkově šílené, nejednou dost zvrácené, ale já se dobře bavil. ()

Lachtaan

Rob Schneider je takové mé guilty pleasure mezi herci. Na onen podprůměrný suchý humor většiny komedií, kterých se kdy během svého života stal součástí, jsem dneska už pekelně alergický, alespoň část onoho odporu dokázal ale téměř pokaždé odvrátit právě Rob a jeho jednoduché, ale přesvědčivé charisma. Žába k zulíbání je toho excelentním příkladem. ()

Zdeňka odpad!

Jestli má někdo potřebu vidět pořádnou trapnůstku, tak si pusťte daty tu sexy žabičku v růživém tričenku a v malilinkatých kalhotkách. Je vtipná, je pravdivá, ze života, vždyť každá druhá holka se chová právě takhle a pokud ne tak by se takhle chovat určitě chtěla. Hlavní hrdinka je pro mě modlou a já chci být jako ona. Tak pá a běžím nakupovat do jednoho z těch skvělých nově otevřených obchoďáčků. ()

LadyDevil

Bléé, jak se mohlo a může točit pořád tolik stejných přiblbých amerických komedií o tom samym dokolečka, se stejně tupýma hercema, neskutečně přihlouplýma blondýnama a rádoby mravním tématem? Tady aspoň musim uznat, že pár scének bylo trošku vtipných, ale 95 procent jenom trapnej pahumor ()

Tomik.

Neskutečně předvídatelné, přesto velmi vtipné a zábavné. Určitě to bude také tím, že je celý film postaven na velmi zajímavé hlavní myšlence a herecké výkony obou hlavních postav (Rob Schneider a Rachel McAdams) ji ještě vyšperkovaly. Na intelektuální scény zde určitě nenarazíte, zato ten běžný humor a vtip, vycházející z našich každodenních životů, zde přímo čiší (legendární hlášky, skvělé scény - polštářová bitva jednoznačně válí)! Rozhodně skvělý film na pobavení, relaxaci, oddech. Také názorná ukázka toho, jak nám ty holky dnes a denně motají hlavu (to vše podtrženo místy velmi trefnou hudbou - viz. Hilary Duff...). No, i když jsem chtěl původně zvolit o něco nižší hodnocení, vzhledem k velmi nízkým procentům jsem se rozhodl pro maximum. Nechápu lidi, kteří se rozhodnou pro tento film, vědí předem, do čeho jdou a po zhlédnutí pak do nebe vyvolávají jeho kýčovitost. Přesně jak tady někdo psal: „Kdo řekne, že se u toho filmu ani jednou nezasmál, je pokrytec a nemluví pravdu“. Ono je to totiž tak šíleně praštěné, že se tomu ani nic jiného než smát nejde. :) PS: Rachel McAdams je kouzelná! :)) ()

noriaki

Pustil jsem si to hlavně kvůli mladé Rachel McAdams, v bláhové naději že ona a Rob Schneider dostanou zhruba půl na půl prostoru. Ale bohužel, většinu času se kamera věnuje opičímu herectví druhého jmenovaného. Nemám jí to za zlé, rozmazlená puberťačka v těle čtyřicetiletého chlapa nabízí mnohem větší potenciál pro scény fekálního humoru, než naopak. Velká vada na kráse je, že ani takhle film není moc vtipný. A když už, tak kvůli reakcím ostatních postav. Alespoň Anna Faris znovu předvedla, jak moc jí to v komediích sluší, a zasloužila se o třetí hvězdičku. ()

pytlik...

Další film, vyvolávající v člověku rozporuplné existenciální přemítání. Určuje člověka to, jaký je uvnitř, anebo vnější dizajn? Já totiž dodnes nevím, viděl jsem nahý zadek Rachel McAdamsové (jůůůůů), anebo Roba Schneidera (no fůůůůůůůj)? ()

YumiOkami

tenhle film me docela prekvapil. cekala jsem stereotypni hovadinu, ale misto toho jsem dostala skvelou komedii, ktera me neskutecne bavila. jen skoda, ze tam rachel nebyla dyl, byla opravdu krasna. — miluju soundtrack a 2000s modu. ❝𝘏𝘦𝘺! 𝘊𝘢𝘯’𝘵 𝘺𝘰𝘶 𝘳𝘦𝘢𝘥?! 𝘔𝘰𝘯𝘥𝘢𝘺 𝘯𝘪𝘨𝘩𝘵’𝘴 𝘨𝘢𝘺 𝘯𝘪𝘨𝘩𝘵.❞ ()

sskrblik

Za to, že mě to párkrát pobavilo si jednu hvězdičku zaslouží, ale jinak je to hroznej film a co víc jenom dokazuje, že Rob Schneider je špatnej herec. ()

cross

Nudná a rádoby vtipná fraška s až nebezpečným obsahem stupidního humoru... Nebavil jsem se a to je u bláznivé komedie dost podstatný problém! ()