Jsou každý jiný, a přesto mají jedno společné. Ani jeden z nich není ideálem, který by mohli dávat dětem za vzor. Osmnáctiletá Jessica je sice krásná blondýna, ale také je sobecká a pyšná. Třicetiletý Clive je ošuntělý pobuda bez domova, zloděj a podvodník. Náhoda je svede dohromady poté, co Clive okradl pumpaře u benzínky a Jessica se svými kamarádkami ukradla v obchůdku se suvenýry starobylé náušnice. Jessica jednu z nich ztratí a Clive, který ji najde, si ji nasadí do ucha. Další ráno se ani jeden z nich nestačí divit. Clive se probudí v těle krásné blondýny a Jessica se převtělila do škaredého pobudy. Zoufalá dívka uteče z domova a ukryje se u kamarádky, kde se marně pokoušejí přijít na to, co se stalo. Rozhodne se vrátit domů, ale rodiče ji považují za nového zahradníka. Zatímco otec se jí svěřuje s manželskými potížemi, matka se ji pokusí svést. Jessica vypátrá, že náušnice pocházejí z doby před naším letopočtem. Od majitelky krámku se dozví, že musí získat druhou náušnici, aby mohlo být kouzlo nechtěné záměny zrušeno. (TV Nova)

svik

Hodntotím za 2...Velice povedená komedie hlavně samozdřejmně zásluhou Roba i když bych tento snímek zařadil k těm jeho slabším NO NEMŮŽE BÝT KAŽDÝ DEN POSVÍCENÍ. Také velkou zásluhou bna tom že je film celkem kvalitní nese Rachel McAdams která se jakoby vžila do role muže což je velice skvělé pozorování někdy až k popukání. Slabší stránokou filmu není scénář nebo cokoliv jiného, ale jsou to ty scény, které se neustále ve filmech opakují např: Já ji opravdu miluju a nikoho jinyho bych nechtěl-toto řekvě kluk a hiolka ho poslouchá a přitom měkne jako sýr na roztavené pánvy -TO FAKT NEMUSIM. Celkem velice dobrý pocit. ()

Suzie05

Žába k zulíbání je bezvadná oddechvka a na zasmání je taky fajn. Rob Schneider tady hraje parádního kr...na a já mu za jeho výkon vážně tleskám. ()

Torision

Neskutečná kravina s docela dobrým Robem Schneiderem, kterej asi neúplně všem padne do noty. Příběh je děsně stupidní, ale prošpikovanej mnoha komediálníma špílcema, u kterejch jsem se dobře zasmál. ()

corpsy

Rob Schneider má čudnejší zmysel pre humor, jeho snímky sú ešte sandlerovskejšie ako samotné sandlerovky. Veľmi sympatická nenáročná komédia. Pohoda. ()

Ajinka126

Nevím, zda jsem viděla něco trapnějšího, co jsem ohodnotila za 3 hvězdy a zároveň se za to nestyděla. Ale já nemůžu jinak.. U pár scén jsem se doslova válela smíchy.. Jednoduše na to koukáte, říkáte si, co to proboha je a v tom Vás něco dostane k zemi.. protože si myslíte, že hůř už být nemůže :-D ()

Kryton

Narozdíl od dvojky Bigalowa je tato ujetá komedie obohacena o krásnou Annu Faris a pár foru je opravdu povedených. Viz jak čurat :-D! ()

Korbitch

V životě sem se u ničeho tolik netlouk smíchy jako u tohoto.Je fakt,že sem to viděl pod vlivem a ještě k tomu s mladší generací,která se u toho válela smíchy neméně,ale co na tom.Má bránice málem zahynula.Vypnout a neřešit a ne si furt hrát na strašný znalce filmu vám doporučuji. ()

Rosana

Skvělý film plný srandy. Asi jsem jediná, koho to nadchlo, ale podívala bych se klidně znovu a znovu. Dívka v těle úchylného zloděje je komické samo o sobě. ()

havLord odpad!

Moje sedmiletá sestra se u toho řehnila jak blázen. To o lecčems vypovídá..... pak v půlce filmu prohlásila, že už jí to nudí, což vypovídá ještě mnohem víc. ()

gogos

Opět další hloupý film s Robem Scheiderem. Rad bych vedel jak to dela, ze je tak vtipny.... je to opravdu velice zabavny film.... ()

blackrain

Trošku ztřeštěnost, nicméně Rob Schneider je pěkné číslo. Sice chvílemi působil jako homosexuál než žena, ale to filmu jen prospělo. Výměna identit tu už byla. Docela jsem se nasmála. ()

Makky

To sa normálne dalo pozerať... hlavne ženské obsadenie je potešujúce, aj keď v tomto prípade je slušný aj Schneider. Miestami som sa aj z chuti zasmial a trápnych vtipov je fakt minimum. Slabučká trojka alebo výborná dvojka ()

Bat55

Pár vtípkov zaujme,mladá Rachel McAdams je síce pekná,ale tady nám veľmi svoje herecké dovednosti neukázala.Bavil som sa,ale je to hovadina.Scenárista sa musel asi palicou buchnúť do hlavy a režisér mu na to bezhľavo skočil.Rob Schneider je herec stvorený len pre komédie,keby som ho videl v iných filmoch,asi by ma porazilo.On je totižto až trapný,rovnako ako celý film v určitých pasážiach./60%/ ()

slunicko2 odpad!

Crazy komedie, při které jsem se ani jednou neusmál. Sledování filmu vyžaduje tři jointy, domixovat smích, abych pochopil, kdy reagovat a snížit IQ diváků o 50 bodů. ()