Mezi námi děvčaty

• USA Freaky Friday (více)

Energická psycholožka Tess Colemanová je vdova. Vychovává sama patnáctiletou Annu a mladšího Harryho a zanedlouho se má provdat za přítele Ryana. Ona i dcera mají každá své starosti a příliš spolu nevycházejí. Zatímco Anna není vůbec nadšena, že se matka chce znovu provdat, Tess zase vadí Jake, do kterého se zakoukala její dcera. Anninou jedinou radostí je rocková kapela, zkoušejí v garáži a připravují se na konkurz. Jejich vystoupení je však ohroženo, protože se ve stejnou dobu koná předsvatební hostina matky a Ryana. Když se ji Anna pokouší přemluvit, je z toho hádka, do které nečekaně zasáhne majitelka čínské restaurace se svou matkou. Stará žena jim nabídne kouzelný koláček s proroctvím. A když se pak ráno obě probudí, zjistí, že si vyměnily těla. Po marných pokusech o návrat si uvědomí, že jedinou nadějí je zajít znovu do čínské restaurace. (TV Nova)

charmin

Neviem si pomôcť, ale inde ako do am. 3* filmov túto "komédiu" neviem zaradiť. Treba však uznať, že jeden z lepších Lindsayiných filmov. ()

pepa3rd

Velmi dobrá, nápaditá, vtipná komedie. Škoda, že jsem na ni byl tak natěšen, takž mě to nepřekvapilo. Zaítm 70 % ()

fraktal

Přijemná americká ztřeštěnina. Všechno už tu 100x bylo, ale i přesto se na to pěkně kouká. Při třetím shlédnutím zvedám ze 3 na plných 5, neb i přestože to není zrovna "můj" žánr, dokázalo mne to chytit vždy zas a znova a přestože je to naprosto "teen" (a ještě dívčí) záležitost, celé je to velice líbivé - tedy nejen samotný příběh, ale i muzika - a zejm. pak herečky (ovšem ani bratr či děda nezůstanou pozadu). Toto dílko, ač komedie, na vás nebude zkoušet žádné trapnosti či vulgarity - vystačí si totiž bohatě i bez nich. Výborný koment: DJKOMA ()

chrispe

No funguje to no. Jamie Lee Curtis tu měla obrovské možnosti jak v hraní, tak k pobavení a jak se patří toho využila! Její drzá puberťačka prostě nemá chybu. A Lindsay? Jo, tak ta je kapku nudná - ale tak to přece mělo být. ()

Kingjiri

Komerční teenage komedie, která svym inteligentnim scénářem a decentnějšim stylem humoru připomíná spíš dílo z nezávislý scény. Jasnej důkaz, že má vyčpělej komediální žánr stále co nabídnout, a to i v případě, kdy se scénář bude držet zažitejch klišé. Gagy jsou rovnoměrně rozložený a s citem dávkováný, takže jsem se pořádně nasmál jak na začátku, tak ke konci. Casting bych označil za jeden velkej epic win, protože se povedlo všechny důležitější role sympaticky obsadit. A neni snad nic lepšího, než když schopný herci hrajou skvěle napsaný postavy. Viděno po druhý a určitě ne naposled, stále mě to hodně baví, čtyři silnější hvězdy. ()

IPajule

Americké filmy prostě miluji. Dokáží rozesmát, ale i dostat do napjaté situace. Tento film o Anne, která miluje hudbu, kterou její matka Tess moc nepodporuje. V Čínské restauraci dostanou sušenky s přáníčky a do druhého dne se jim záhadně vymění těla. Oběma dvěma nezbývá dělat nic jiného než pokračovat v akcích, ale v jiném těle. Vše se vyřeší, když si vše vyříkají a začnou si rozumět navzájem. Nechyběl mi vtip proto dávám 5* ()

emdvojka

Ja veľmi na takýto druh filmov niesom, ale musím priznať, že to bolo zábavne, aj keď nápad je už teda poriadne ohraný. ()

dakarin

S rodinnými komediemi se holt roztrhl pytel, a protože mnoho rodin je neúplných, tak co si dát třeba jednu rodinnou z neúplné rodiny, co by ne ;-) Já jsem se tentokrát tak nějak s hlavními hrdinkami neztotožnil, ale vědu bych z toho nedělal - jinak řečeno, film nijak nezhazuji :-) ()

Drom

No já vím, že je to průměrná americká komediální slátanina na neoriginální téma plná barviček. Ale já mám jednak moc rád Jamie Lee Curtis, ač už je ňáká stará, Lindsay Lohan v tý době taky ještě nebyla (tak) profláknutá běhna a navíc to bylo celkem vtipný. Né teda zas tak jako vzájemně na sebe zvracející kreslený zvířátka, ale zase celkem decentně, aniž by se člověk bavil absolutní ubohostí filmu nebo pociťoval stud kvůli totální demenci postav a jejich slovních projevů. Při oficiálním textem distributora nastíněném obsahu je celkem jasné, jakého ražení asi budou scénky a že nic navíc tam vlastně nebude (krom konzumu), takže vy si počítejte tak tři hvězdičky. Na druhou stranu, jestli hledáte pitomou komedii, při které můžete klidně vypnout, tohle není špatná volba, pokud tam není něco nebo možná někdo, kdo by vás obtěžoval svou existencí. Já se docela pobavil a z tý rozlehlý žumpy komedií je to ta voňavější část koupaliště. ()

tranquill

"Vypadám jako strážce hrobky!" Parádní fantasy záměnová komedie. Tahle rodinná dvojka mne skvěle pobavila. "Pane kámo, jste borec!" ()

Vabr

Za dlouhou dobu super film a další skvělá komedie řadící se mezi mé další oblíbené dvoutisícovkové komedie. Čekal jsem ji víc holčičí, ale nakonec nebyla a stala se bráchovou nejoblíbenější komedií (mojí druhou). Nápad sice až tak originální není, ale zaprvé, tolik takových filmů jsem neviděl a zadruhé, to zde bylo využito na maximum, takže jsem 100% spokojený. Vtipy tu byly doslova nasázený všude a výborně fungovaly! Smál jsem se fakt hodně a často. Bylo to opravdu bezva vidět něco tak zábavnýho. Herecký obsazení bylo super taky. Jedinou pidi výtku mám k tomu, že nebylo ukázané, jak to dopadlo s testem, na kterým bylo napsaný ,,I'm stupid'', ale to mi vůbec nevadí. Upřímně si myslím, že kdyby tu nebylo takové obsazení, tak by to červené hodnocení nezískalo. VYHODNOCENÍ: DVEŘE JSOU PRIVILEGIUM ()

dalziel

Tieto transfer komédie sa  tu zjavujú zhruba 1-2 krát za dekádu.Toto však je viac ako vydarený kúsok Dobrá zábava ,dobrý soudtrack a perfekné obsadenie. ()

sledge

Neuveritelne sa stalo skutocnostou. Americka komedia, tociaca sa okolo beznej fimovej gycovej rodinky, sa nielen ze dala pozerat, ale este som sa aj dobre bavil. Skvela praca rezisera a scenaristu, z tohto nametu sa uz viac asi ani vyzmykat nedalo. Vramci komedii 5*, aspon teda v originalnom zneni, pri komediach to vzdy zavazi. Film ako taky 4*, nic vo vas nezanecha, nicim neoslovi, proste zabava. ()

Foo

Nejprve jsem čekala úchylnou americkou romantickou komedii kterých je spousta a člověku už se ani nechce smát. Naštěstí Jamie Lee Curtis svoji roli puberťačky v těle matky zahrála tak skvěle, že jsem byla schopna věřit, že ta dcera v jejím těle je! Někdy bych taky přála aby si svoje matky vyměnily s dcerou svoje role. Taky hudba je k tomu filmu uzasna! Jen ten konec bych asi malinko změnila ta romantika to trochu zkazila! Za ten konec jen 4 hvězdy! ()

haWranka

Vztahy mezi povedenou dceruškou a ještě povedenější matinkou, to zná snad každej. Já se bavila, ale rozhodně ne tak, jak jsem očekávala. Co mi dost vadilo byl Ch. M. Murray. Ne že by to nebyl fešák, to on teda je, ale ta jeho postava byla absolutně bez charakteru. K tomu ještě musim přidat to, že Lindsay Lohan podle mě není bůhvíjak úžasná herečka a zbyde mi z toho jenom pár povedených vtípků a svkělá Jamie Lee Curtis, která to ale víc jak na 3*** nevytáhne... ()

Ufon

Skvělá komedie, nic složitého, ale to snad nikdo ani nechce/nečeká. Obě hlavní aktérky mají nesporný talent pro žánr. ()