Mezi námi děvčaty

• USA Freaky Friday (více)

Energická psycholožka Tess Colemanová je vdova. Vychovává sama patnáctiletou Annu a mladšího Harryho a zanedlouho se má provdat za přítele Ryana. Ona i dcera mají každá své starosti a příliš spolu nevycházejí. Zatímco Anna není vůbec nadšena, že se matka chce znovu provdat, Tess zase vadí Jake, do kterého se zakoukala její dcera. Anninou jedinou radostí je rocková kapela, zkoušejí v garáži a připravují se na konkurz. Jejich vystoupení je však ohroženo, protože se ve stejnou dobu koná předsvatební hostina matky a Ryana. Když se ji Anna pokouší přemluvit, je z toho hádka, do které nečekaně zasáhne majitelka čínské restaurace se svou matkou. Stará žena jim nabídne kouzelný koláček s proroctvím. A když se pak ráno obě probudí, zjistí, že si vyměnily těla. Po marných pokusech o návrat si uvědomí, že jedinou nadějí je zajít znovu do čínské restaurace. (TV Nova)

Weirdman

7/10... Najväčším pozitívom celého filmu je jeho úžasné sebaisté balancovanie na hrane trápnosti vďaka čomu sa sám postavil do pozície jednej z najlepších komédii posledných rokov... ()

Mr.Shock

Vážně velice povedená komedie... Taky troška romantiky:) Mám dojem, že tohle je jedna z věcí, která se "božské" Lindsay podařily:) 80% ()

pasqviL

Tohle se povedlo dobré zpracování dobrý vtip dobrý nápad. Když se chcete zasmát je to to pravé vanilkové. :) ()

Weissik

Koukám, že dávám dost podprůměrné hodnocení, ale nějak nevím proč jinak. Vtipy se mi moc vtipné nezdály, a jestli tohle měla být oddychová komedie, tak by tu vtipy měly hrát prim. Jestli to ale byla nějaká sonda do nitra holky teenagera a ženy středního věku, tak sem nějak jejich pocity neprohlédl. Postavy si mě nezískaly. A navíc se mi Jamie Lee Curtis nelíbí a Lindsay Lohan nemám rád. Takže tak. ()

rafix

Skvělá inteligentní komedie která mě pobavila a pobaví do budoucna. Dvě exelující herečky Lindsay Lohan a Jamie Lee Curtis ktere to bravůrně zahrály. Mě se to osobně líbilo proto dávám 5 hvězdiček. ()

Z0MBi

Jak Jamie Lee Curtis nemusím, tak tady je super! Nezapomenutelná je scéna, když jde matka před svým synkem ráno do své ložnice s kalhotama na půl žerdi a lezou jí tnga... (ten výraz toho kluka!). a dále dědečkovo "Zemětřesení, zemětřesení, zemětřesení!!!". A hudba je taky good. Pro mě 5* ()

sa_kra

Velké překvapení! Vtipné a hlavně reálně vyborazený vztah matka- dcera je hlavním motivem téhle komedie, stejně jako pochopení. Skvělá hudba. žádná nuda a výborné dvě hlavní představitelky, hlavně na Lee Curtis je vidět, že si roli vyloženě užívala- nakupování piercingu, "to není fér, to nejsou mý zuby!" & kouzelný Jake aka Chad Murray? Závist! Jsem dcera. Mám mámu. A viděla jsem to nejmíň desetkrát. Btw. jeden z nejlepších filmů Lohan..nebo možná i nejlepší ()

Lentilkatka

Super komedie a super Jamie Lee Curtis. Také bezvadná zápletka. Někdy by to bylo dobré zkusit si být v těle někoho jiného, protože potom bychom druhé více chápali...miluju tenhle film, i když už jsem ho viděla tolikrát, že ho znám téměř nazpaměť, ale vždy mě dokáže rozesmát. ()

DandaPiper

Fantastický. Takhle sem se nezasmál už dlouho. Jak Jamie, tak Lindsay to věříte, ale přiznejme si, že Jamie jako rozmazlená pubert´ačka byla naprosto dokonalá. Freaky Friday sem viděl asi už tak 100x a fakt nepřeháním. Za 5/5, nic bych neměnil. ()

jfaba

Není to úplně řacha, ale bavil jsem se. Když to srovnám s Božským Brucem... vlastně co to srovnávám! Tady jsem se zasmál víckrát, tam asi jednou? Už nevím. Za poslední rok dobrá komedie. ()

Keen.lady

Sladění prvků komedie, rodinný a fantasy (no a romantika taky nechybí) na jedničku. Ovšem některé části pokulhávají, ale to zřejmě z toho důvodu, aby zapadaly do požadavků rodinného filmu (dojetí, dobro, láska, puberťačky, poučení). Curtis je fenomenální a Lohan je zkrátka Lohan, pořád stejná, nadrzlá pihovatá míca. A díkybohu se můžete na film dívat s rodiči bez trapných chvilek, kdy musíte v nekonečném tichu společně koukat na soulož postav. Víc ironie a opravdovosti a méně citových chvilek a bylo by to dokonalé. ()